Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nechapu to, tocil jsem modry i zeleny a tentokrat nic... takze vikend bude brutalni, loziska k tomu ventilatoru poradne projedu... mam proto jen 10 bronzovych a 10 stribrnych namletych, cekam az bude na 10 zlatych a pak pujdu dodavat...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akciu som rozbehla tak uvidím ako to pôjde
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hotových 6 soch,ale je fakt,že vybírat mezi odměnami žádná sláva.Opět tajemnosti staré věci jak stromy, tak stáje.Proč tam není manta a nebo činčila,když už makáme?Bere mě to chuť do hry a je mě jedno,kolik toho stihnu.

    LV 213
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj :) tak ja uz mam taky 6 soch,no uvizla jsem na akcni :((( padatek mam zatim dost (440),ted mi v pralese vypadlo ze saguara 111 tegliku o)))))
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník u Borstyho :) jsem si včera večer po příchodu při rozpěstování s SH vytočila za 10 PL bonusek a k tomu i galaktickou klouzačku - paráda xD ještě ráno s SH bonus využila na jednu otočku, počet akčních narostl. Saguaro na bahamce pomáhá s padátky a nedočkavě jsem plnila do šestého úkolu, kde chybí u obou soch jen hlavy :p. Myslím,že i bez žanků to půjde, baha pomáhá a jsem si denně (na 5 dní) určila 5 200 slitinových lístečků, by to mělo růst docela dobře, i v pracovní absenci :p
    Slabší odměny neřeším, vezmu co se mi nejvíce hodí a hlavně ať dojdu ke stonečku ;).


     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dělám 9 tou a 10 sochu, u deváté chybí hlava a u desáté 3 úkoly. :)
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    otvorila som prvé 2 bedne s pokladmi, vyšli presne podľa očakávaní [​IMG] [​IMG] :D;)
    prídem sa pochváliť, keď ich budem otvárať viac naraz, asi tak 100 bední a 100 zlatých šľachtencov by som si vedela predstaviťxD
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    DANKA722: to máš pravdu! Na mne vypadlo:

    [​IMG] [​IMG] výsledek: [​IMG] + [​IMG]
     
  9. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Sochařím, sochařím, ale občas mi už Borsty nechce stát modelem, takže je bez hlavy :) Uvidíme, jestli ho přemluvím..
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    jsem to ja sikulka ,jen tak jsem si zatocila kolem a ejhle bonus +1 jeste ze jsem mnela pred sberem,no druhej nesthnu budu spinkat :D rano jdu do prace :(((((
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Příprava na akci nebyla žádna, na plochách byla směska. Co mi ve stodoile chybělo, to jsem měla vytažené.;)
    Mám odehráno 8 miniher. Nejsou akční, ale vytočila jsem si sklizeň bonus 100%, tak to půjde rychleji. Pajdátka ...dobrý, mám jich 604 a na Baha zasazen hyacint.
    Přeji pěkný, sluníčkový den :);)
     
  12. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Uvázla jsem u 6 .sochy - akčních je dost ale nedostává se mi padátek a to se snažím volit stříbrné a zlaté sochy abych padátka pošetřila. Jak tu všichni píšou jak jim krásně padátka padaj tak mně teda moc ne :/ a příprava prosím byla ( asi blbá). Co mám teda sadit aby toho padalo co nejvíc ? už fakt nevím :/ Nebo zbourat políčka a na naházet zvířata, stromy ?
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Angelica190 - naháněj padátka na bahamě, mám 2 plochy stromů a vypadlo i 250 padátek, saquaro je také skvělé ;)

    Tak chybí poslední 2 sochy, které budou nadlouho, ale počítám zítra, že by to mohlo klapnout, chci plnit stříbrnou a zlatou a tam toho musím namlet opravdu hodně
    :p
    Dvě bedny štěstí, obě na Kr a získala jsem 2000 Kr, no neber to :music:
     
    Naposledy upraveno: 29/6/19
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    V bedně štěstí jsem měla 5 FL /světě div se/ a MJS,takže bezva.Asi to je odměna za ty vykopávkové tajemnosti.


    LV 213
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stale neuspech s tocitkem, ale je fakt, ze zatim to bylo tak stovka otoceni :)
    Tak jen pulka sloupce s odmenama, no ale stale jeste se chystam na velky utok na bonusy...
    Melu ted ingoty uz jen podle toho kolik presne jich chce, vybral jsem si sloupce, ani nevim jak :)
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné vstávání do první prázdninové soboty plantážníci...
    Vypadá to že i dnes bude krásně a ☀️ nás vytáhne k vodě.
    Ještě třetinu a prasata budou vytesána, akční je dávno napěstováno a tak to zdržují jen pajdátka.
    No co se dá dělat, čas nenatáhnu neb nemám rychlost světla!
    Tak že, kdo si počká ten se dočká!
    Všem přeji krásný ☀️ den...
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Frčela jsem si celkem v pohodě, ale jsem u posledních dvou soch a tu jsem se definitivně zasekla - umlít 2x to množství ingotů je hromada padátek a já jsem opět na nule...
    Držím všem palce a přeji pevné nervy...
     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    zdravím tak jsem měla štěstí hihi po 102 točení vypadlo 100% do stodoly mám 6 soch hotových dělám jen stříbro a zlato šetřím padátka potom uvidím jestli budu šetřit akční
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem bez rostlin a padátek, ale chybí už jen 10 socha vysochat, jedu do finále ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký Borstyho víkend :) tak rozehrané poslední dva úkoly, je toho vážně dost na plnění, ale ten jeho domeček nakonec doděláme ... no né xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.