Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No 601 tyglíků je dobrý začátek.Snad nám neutáhnou kohoutky.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ještě aby utahovali! Z mých dlouhodobek jen 105 kelímků...-.-
     
    Naposledy upraveno: 27/6/19
  3. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak u mně na farmě vypadlo 698 tyglíků. Beru to jako úspěch ;)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    404 tyglíků... však ono to půjde...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,všude stáje,jen u vodopádů stromy,takže mám jen 348 tyglíků.Uvidím,jestli vůbec akci rozjedu.Zatím pojedu lážo plážo,spíš plážo
    Nechce se mi v tom vedru nazouvat holiny xD, by se mi zapařily nožičky xDxD
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    První dvě sochy - bronzová a stříbrná - hotové, teď už to půjde pomaleji ;)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tyglíků : 671
    Kytek : 100 kusů zasazeno (druhé rozpěstování)

    Teplota : ráno byla ale už mi klesla
    Tlak : 200 / 130 (mám od doktora zakázánu jakoukoliv činnost pod pohrůžkou okamžité hospitalizace v případě že takové hodnoty naměří i zítra)

    Teplota venku : asi 35 (zjistil jsem že venkovní teploměr na kolně je prasklý a ukazuje 35)
     
    Honzulka05, obcan a hanynkach tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tyglík, zajímavé podstatné jméno, které slyším poprvé ,-), ale je to opravdu nádoba k tavení materiálu, jeho synonymem je kelímek.
    A zase jsem chytřejší, nasbíral jsem jich přes 600 ks.
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nasbíráno 936 tyglíků.Nasazena první várka.Snad budou padátka vyskakovat v hojném počtu jako doposud.Večer splním první skupinu a pak budu pokračovat dál.
     
    Honzulka05, obcan a evainfo tohle ocenili.
  10. vladca

    vladca Stará škola

    hneď v prvej odmene - socha bronz/1. stupeň (za šalát) je chyba

    vo FAQ je 5x párty lístok ... v reále je tam iba 5x voľné zatočenie
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, Pitrýsku, asi ses nikdy nepokoušel vyrábět zlato, jinak bys tyglík znal jako své škorně.
    Kelímek není tak úplně tvarově totéž. A protože jsem tak chytrá, mám jich jenom 236.:p
     
  12. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:D. Stonek by se hodil, ale záleží, jak budou padat TYGLIKY :mad:
     
    Honzulka05, obcan a maribeja tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vladca - díky, opravíme ;)
     
    Honzulka05, obcan a maribeja tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) vám to teda hezky padá a mě po příchodu z práce vypadly akorát pojistky ... děsivý okamžik xD ale jsem je zdolala, na farmičku se dostala a nakonec sklidila. Nato vypadlo hezkých 599 tyglíků a kápla opět slza za nebožtíky Žanky ... no teď musím ještě trošku rozpěstovat a honem na kutě :p
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Do mincovny jsem se nikdy nedostal a zlatou horečkou jsem taky netrpěl ,-)))
    To jsem vyčetl u strýčka G. i s kelímkem ,-)
    Mám tři sochy, splněné.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tyglíků vypadlo přes 700, i z akční padají dobře. Zásoby všeho ostatního více než dostačující. První tři sady soch už jsou vysochány, na další mi chybí jen slitinové lístky.
     
    Honzulka05, evainfo a elbedna tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nebojím se že bych nestihl, ale teda vybírat si mezi těma sochama a odměnama je jako vybírat jestli do práce pojedete autobusem, tramvají nebo metrem. Každá varianta má svoje mouchy a otravnou složku ale vybrat si stejně musíte.

    Nebýt ve stonku ta možnost jednou za rok možná asi snad vyhrát zlatou husu, tak bych mávnul tlapkou a pěstoval zelí nebo kopřivy.
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    vzhledem k té novince na kole (ne)štěstí jsem si zatočila (novinka padla) a k mému úžasu padlo i 3 x +1 plodina na 6 h a 1 x 100 % do stodoly, tak jsem sáhla do zásob superhnojiva a hezky to přibývalo, teď čekám na tyglíky ;)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prvních 6 soch hotových, lehčí polovina za mnou, jde to skvěle i bez bonusu, ale asi zase kolo zkusím ;)

    Edit: kolo je skoupé, nic se nazadařilo, už na to kašlu, když to nejde, tak to nejde. Zatím uděláno 8 soch, deváté chybí něco kvítí a na desátou 7 zlatých ingotů
    o_O
     
    Naposledy upraveno: 28/6/19
    Honzulka05 a Milka66 tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    7 soch hotových, došla padátka... no už to tak rychle nepůjde, ale řekla bych, že by se mohlo splnit i "problematickým víkendem" vcelku v pohodě :)
     
    elbedna, evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.