Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Nelíbí se mi tolik pěstování a padátek je to čím dál horší a horší kde jsou ty staré časy,to byli akce na které jsme se těšily teď je to jen honička.Jestli někdo musí dopěstovat,jak potom může ještě stihnout akční rostliny v takovém množství.Je to velká hrůza co se to děje?
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    zkusíme a uvidíme co z toho bude, jdu se podívat co mi chybí
     
    evainfo, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nevím zda jsem se někde nepřepočítal, ale mně vychází dvě varianty - více pěstování a méně padátek - 26100 listů a 3215 padátek nebo méně pěstování a více padátek - 21350 listů a 3965 padátek. Samozřejmě jsou kombinace i mezi těmito hodnotami. 6,5 hodinovka je na hraně 3 otoček za pracovní den+ něco delšího, sobota neděle - 2 otočky + macešky nebo len do úkolů. Uvidím jak na tom budu v sobotu a podle toho se rozhodnu pro nějakou strategii. Určitou nevýhodou je akce na party lístky, protože pak je méně nabídek na bonusy 100% a +1
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    není to tak hrozné jak to vypadá na první pohled, k stonku je třeba 12 totemu(soch), můžeme si vybrat podle toho co máme nebo co chceme v odměnách z bronzové, stříbrné nebo zlaté, tím pádem nebude potřeba tolik toho akčního. Nelíbí se mi čas 6:30 u akčního,ale co už, honit se nebudu, ono to ani nejde, leda že bych nespala a na to mám spánek příliš ráda zvláště když nespavosti trpím a bourat farmu už vůbec ne, jsem Farmářka a ne nějaký stavitel nebo zedník(nic proti zmíněným řemeslům)
     
  5. Pelé100

    Pelé100 Pisálek fóra

    Myslím si,že není tolik pěstování.Snad dobře chápu,že se budou stavět jen dvě sochy a vybrat si,co dodávat.
     
  6. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    zdravím,do akce půjdu,ale jen tak lážo plážo.Nebudu si kazit své plány na opalovačku nějakou akcí.Zima byla dlouhá toto počasí mě vyhovuje.Spíše jsem se na něj moc těšila.Takže co bude to bude jako vždy.Padátek i listů je tedy moc...

    Pavca42....počítala jsi správně nebot mě to vyšlo také tak a opravdu se nebudu v tomto krásném počasí válet u počítače,ale raději budu s dětmi u vody.

    Všem přeji krásný sluneční dník a mnoho štěstí s touto akcí.Papa
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Bedna beden s bednami???o_O Na to tedy valím bulvy. Ale když se v té zabedněné bedně bude krčit vysoký šlechtěneček... Ale ta pravděpodobnost. 1 bedna s jednou ze 6 dalších beden jednou za 36 hodin, tož při mé matematické gramotnosti mi z toho vychází nejvyšší šlechtěnec asi tak za 357 letxDxDxD
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pelé100 - taktak, dvě sochy u každé skupiny ;)
     
    Arči1000, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No těbůh,ještě se cítím psychicky rozervána z toho frmólu se světluškami a Stezkou a teď tohle!Tak asi nálepka a pak číst Oheň a krev od Martina(J.R.R.).
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu (oslavit 1000 dnů nepřetržitého hraní - věřili byste tomu?)...
    Už mám ale z těch různých odměn, řádků, beden atd. takový guláš, že bych si snad mohl otevřít hospodu. Jen nevím, zdali by takový guláš byl vůbec k snědku...
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Už jsem chtěla napsat,že do akce nejdu.Pak jsem to přečetla pořádně zjistila že to jsou totemy a tudíž si můžu vybrat a v tom případě do akce jdu.
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky jsem nepřečetla - v dopoledním sluníčku mi jdou oči šejdrem. Čekám na vlídná, letní podvečer. To se i mozeček trošku odvaří a snad to pojmu....
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Proč se do něčeho takového pustit? Netuším. Takže zase klíííd, a něco dodám. Když to vyjde na něco slušného, tím líp. 8);)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    A kde získám tyglík???
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. mariejosefa

    mariejosefa Obyvatel fóra

    drahulína

    bude vyskakovat při akci
     
    Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vynechávam.Už sa hrajkám ako ja chcem a sadím si čo potrebujem:D:D.Ja som s tých prvých debničiek videl strašne dávno nejakého šľachtenca a grajciare tak isto.Najviac mi s nich padajú všeliaké kvetináče,kytice a vence.
     
    Naposledy upraveno: 26/6/19
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Bedna, která při jistě velmi pečlivě nastaveném náhodném čísle vyprdne jednou za rok zlatou slípku? Děkuji. U vody bude lépe.
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    aha,
    takže než začneme mlet ingoty, musím vědět jestli budu plnit bronzovou, stříbrnou nebo zlatou sochu.
    chápu to tak, že u každé sochy jdou splnit pouze 2 úkoly (jako to bylo u chrámových opic-dle poznámky v popisu akce)
    pro bronzový úkol jsou jiné ingoty jak pro úkol stříbrný a jak pro úkol zlatý. (tydlíci jsou stejní).
    Jestli je moje zjištění správné tak
    1. vyberu jakou chci odměnu
    2. namelu ingoty buď stříbrné, bronzové nebo zlaté z lstí a tydlíků v počtu, který je potřeba pro zvolené 2 úkoly
    3. dodám a posbírám vybranou odměnu
    takto splním 6 soch a mám hotovo.
    jestli je to správně, tak potřeba listí a tydlíků bude u každého hráče jiná v závislosti na zvolených dvou úkolech v každé soše.
    Je tu někdo kdo by mi dal za pravdu? nebo jsem to úplně blbě pochopila. ???
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    -družstvo- : mám pocit že jsi udělal chybu v tom, že to vůbec čteš ten návod. Já už jsem to vzdal, projedu to rychloposunem a jen tak zběžně to přeskočím mým švidravým okem a ponechávám všechno až na nějakém zobrazení přímo ve hře při plnění akce.
    Takže nevím sice nic o nějakých ingotech, ale jedno vím jistě .... číst to nemá význam už delší dobu.

    PS : u popisu jedné akce bylo pro mě FAQ úplně zmatené a vůbec jsem nevěděl co se po mě chce abych pak přímo ve hře zjistil že stačí udělat asi jen 2 nebo 3 jasné věci a bude hotovo, což FAQ popisovalo jako zmatenou směs xy věcí které jsou potřeba.
    takže to nečti a budeš se pak cítit líp.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, řekla bych, že tak to je ;)

    Šest skupin - v každé skupině vysocháš sochy dvě, takže celkem 12 soch :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.