Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    juj to souhlasím, taky nemám
     
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahojte! Tak nevím,jestli mi něco unikol,v kolik akce začíná...ani vidu ani slechu...:sleepy:
     
    INČUČUNA1959, babina51 a maja.rada tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rosnička007: No to ti uniklo, kuk na předchozí stránku. Je tam oznámení velké jako vrata.
    Edit: je změna v dodávkách a požadavcích, můžete počítat :D.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ja som mrkla najskor na casomieru,tam nic tak kuk sem a tak som nic neproflakla ;) Idem si este lahnut,snad neaspim :music: bola som v sobotu strazit vnucata a doniesla som si chripku :( len teraz sa mi to moc nehodi,manzel ma pozval na welnespobyt:inlove:tak sa musim dat do stredy do poriadku ;)
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Jednou za čas jsem se nepodívala na ofi a sklidila lasdkavec.Jo za blbost se platí.Padátka nebudou
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jako první věc, kterou na farmě udělám po přihlášení, tak se jdu podívat na fórum. Nové příspěvky mám krásně vyznačené, takže jsem viděla, že ve čtvrt na jednu byla nějaká změna u akce. No a pak jsem našla upozornění od Doba i tady.
    Navíc nebyla akce ani v Novinkovém okně, které při přihlášení nabízí přehled akcí...
    Takže já si zajdu do obchodu, pak si uvařím kafčo a počkám, jestli se začátek akce povede v ty čtyři ;)
     
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Něco mi našeptávalo : "nesklízej, nesklízej... " a v kostech jsem cítila nějakou zradu ... řekla jsem si , že to tentokrát asi
    nebude změnou počasí :p
    Nesklidila jsem , ale dostala jsem chuť na bramboráky :D Takže nejprve bramboráky a potom padátka .
    No řekněte , není to rozumné řešení ? :p
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Právě mám kafe,jeden bramborák by se šiknul (nebo raděj dva).
     
  9. goro19

    goro19 Pilný autor

    Když tam nezůstanou ta původní čísla, nevím jak moc byly požadavky a odměny upraveny.
    Medová květina jen ve skupině 8, to asi nebude závratná změna. I tak se mi jeví tato akce přehnaná.

    Už dlouho mě nebaví pěstovat mraky akční plodiny s pomocí velkého množství různých bonusů. To není mým cílem ani smyslem mého farmaření. Akci nechávám úderníkům, kteří to pořád ještě žerou.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    v podstatě rozhodli za mě sklidil jsem a tak končím........no uvidíme to by museli padátka snížit o 555 ks
     
    lacrima, rosnička007 a babina51 tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Sklidila jsem ted protože jsem si myslela, že akce začíná ve 14,00 Moje blbost:mad::cry:xD
    .macca. Jak vidíš každej ne:)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Teda moc toho neubrali jestli dobře počítám tak medový květ 33 044. ovoc sirup 3 590, na baha je to stejné, přitom nejvíce si stěžovali na padátka právě tam.

    EDIT Přece když někdo omylem začne sklízet, tak si musí všimnout hned při jedné plochy, že nic nepadá.
     
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    také sklízeno bez padátek - tak doufám, že budou padat a ne brzdit hru
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    U skupiny č.7 je oprava padátek jen u pomerančové, u borůvkové není? U všech ostatních skupin jsou požadavky stejné. A pravda, moc se to teda nesnížilo. Ale do akce jdu jako do každé jiné. Uvidíme kam dojdu
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdarvín,nemá to někdo spočítaný o kolik je míň plodin a padátek děkuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    tak super, sklizeno...úpravy? kosmetické,tzn nepoznáš je...takže jsi jdu obalit nervy do cukru...bruselskou chocholádkou...ještě že nám známí vozí proviant....a na večeři udělám ty bramboráky co tu kdosi zmiňoval.:D
     
  17. evinana

    evinana Expert fóra

    smoulinek pokud jsem se nespletla
    květ bylo 34494 nově 33044
    sirup bylo 4010 nově 3670
    a obal na baha zůstává stejně 1876
     
  18. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    obojích padátek mírně přes 500, to by pro začátek šlo
     
    babina51, lacrima a burds tohle ocenili.
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evinana děkuji no to teda o moc ne.
     
    babina51, lacrima a burds tohle ocenili.
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Takže kašlu na akci,stejné problémy jako posledně - na louky se nedá dostat,ovečky běhají jako o život a když se tam konečně po 5 minutách dostanu,tak nejde sklidit,protože se jen točí květinka.Opět si ušetřím nervy nad hrou,která by měla být odpočinková.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.