Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, tak teda budu za brblu, ale celkem je to napěstovat 34 494 ks medové květiny na celou akci. Padátek též nechtějí zrovna málo a z Baharamy k tomu.
    Na řádek je třeba 14 bonbónových věží. Což je o 5 750 ks akčního kvítí méně (opravte mě, pokud se mýlím). Mince na dekorace nejsou potřeba, protože je obdržím po cestě za řádkem.
    Zkusím a uvidím. Bude záležet, co dá/nedá KŠ.
    Pěkně se nám zvedají počty potřebných věcí do akcí...
     
  2. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne. Na totemy jsem se těšila, ale když vidím počty akční rostliny a padátka na Baharamě (přes 1.800!!), chuť mě přešla. Jacky a SH budu šetřit na něco "suprovějšího". Kdo se akce zúčastní, ať se daří.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Marně dumám,proč je akce tak náročná?!? Nezdá se mi,že odměny jsou tak suprový!
    Medový květ(hlavní + divoška): 23.350 + (28x398=11.144)= 34.494 ks
    Ovocný sirup(celá farma): 4.010 ks
    Obal na cukrovinky(celá bahamka): 1.876 ks

    Se mi zdá,že se někdo uhodil do hlavy!:wuerg:
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hele hele, já mám farmu jako zábavu! Ne jako opruz... takže skoro 35 000 akčních na dvou plochách mi nepřijde jako pohoda. Např. teď při královně po mně kolo nemrsklo ani +1 do stodoly, na tož něco lepšího. Sice se ta plevel dá pokrátit na bajvočko 3,20, ale jaksi se mi nechce neustále sedět u kisny a sklízet. A to nemluvím o baha - teď při akci padalo vše super, za to ta před tím, pche. Jdu se podívat, co ta bedna s romantikou dává - pokud nějakou šepleť, tak na to také házím dovču:wuerg:
    Kaolínku a na těch 28 744 jsi přišel jak? Jo aha, jen ke stonku...
    PS: jsem se mrkl na romantiku II. Měl jsem 127 ks, dodaly: 54 ponožek, 170 SH, 24 de luxů, 40 vrtulí, 38 FM a 30 SK. Tak se asi přemohu a ke stonku se došplhám
     
    Naposledy upraveno: 21/2/24
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    No potěš to jsou počty takže zítra ve dvě sklidit a jak nevypadne z baharamy minimálně 270 padátek tak na akci házím bobíka
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Znovu jsem si pročetla diskusi a zaujala mne poznámka od kaolína: "Marně dumám, proč je akce tak náročná..."
    Chvíli jsem nad tím špekulovala a jednu teorii mám - musí z nás vytřískat nazpátek všechno, co naházela opice z vozu a navíc přimět k nějakému nákupu, aby se to stihlo 8)
     
  7. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Malilinkaté uklidnění je, že nemusíme v obou totemech dávat akční a padátka, ale záleží na tom jakou odměnu chceme získat.
    Tak asi budou dodávky indivindi.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu a uvidím jak to půjde.Stonek nic moc
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jinak samozřejmě doporučuji na bahamce po první sklizni točit nějakou zeleninu a k tomu použít na zkrácení:
    [​IMG]
    Osobně točím 4 kytky(brukev čínská,papričky habanero,hořký meloun,lablab purpurový).Kytku si vyberu podle toho jak to z ní padá a jak mi to vychází časově!Samozřejmostí je i zařazení plodin do oblíbených v secí tabulce podle času zrání,kvuli rychlejší orientaci!
    [​IMG] :)
    Tak snad to někomu pomůže!;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -družstvo-, to je o padátcích z farmy, těch si s okamžitým šafránem nebo laskavcem namnožím vcukuletu kotel, ale ty bonbóny potřebuješ dodat tak jak tak, protože jinak řádek do stonku nebude a na Baha to tak nepadá...
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zas toho tolik opice nepovyhazovala. Nebo jsem měla jinou opici než ty. Ta moje zelenejma kapkama a vrtulema šetřila jak se šafránem... 8)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ciri13: Tak já jsem se ze stavu v cisterně 232 dostala přes tisíc. U mne dávala kapky, s mincema šetřila xD Každý to měl jinak :) Vrtulky jsem nesledovala, těch mám, naštěstí, pořád dost na provoz mého záhumenku 8)
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, přesně tak, dodávky lze zvolit. Dekorka Vítěz stláská vše je parádní, proto možná nebudu ani stonek aktivovat a vyměním je na plochách za křeččí pasti 8).


    EDIT: jasný, jsem to vzal po řádkách, takže profesionální slepota xD
     
    Naposledy upraveno: 21/2/24
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi jsem slepej,ale akční vidím u každého bombónu,stejně tak padátka a sirupy!:wuerg: Akorát jsou na jiných místech!:cry:
    Ohledně dekorace bych sem se chtěl zeptat,jak to bude vypadat po zkrácení řádky? Vlezem se pod 24 hodin?!?
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže po velice dlouhé době,nejlepší dekorace na plochu.Dokonce o 10% lepší než 2 melodie.:)
    To zase bude OaD !:wuerg::cry:
    Achjo!
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,co tu čtu tak asi opravdu někdo spadnul na hlavu tolik plodin a padátek,čím dál víc dávaju,bez pomoci SH akce se neudělá myslím celá ,bych se nedivil že hráči zmenším levlem tímhle podáním přestanu hrát,akci nejedu všeho moc.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.Tak som si počítal,zavriem a asi už neotvorím.Je jedno,koľko plôch je na pestovanie a z čoho všetkého padajú padátka a aká dekorka je v odmenách,ale 35 000ks akčnej rastliny na 1 akciu? To ozaj o pol roka bude 58 000ks málo na jednu akciu!?? Nie som otrok virtuálnej hry a toto s najväčšou pravdepodobnosťou vynechám. Sú dni,keď sa sem dostanem 1x - max 2x za deň,takže tak. Nech sa vám všetkým darí. ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/24
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak po přečtení všech příspěvků, mám smíšené pocity a stále nevím, jestli do akce jít :sleepy:. Bez bonusů je to náročné, vysypala jsem 32 beden s bonusy a vypadl jeden bonus 100% na rostliny, ale stromových, zvířecích a na BZ/TBZ mám na rozdávání :cry:. Z 10ti pikolek ani jeden Jack a na KŠ bonus vidím tak jednou za 10-15 zatočení a to mi přesně vypadne nějaká "oblíbená" stáj či výrobna. No zkusím to, alespoň ten řádek kdyby se povedl. Né, že by byl tak zajímavý, ale spíš jen do sbírky.
     
  20. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce jdu,sice začnu s denním zpožděním,ale snad to dám. A přesně tak.Buď to půjde nebo ne.Skládání je fajn,tak snad se zadaří.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.