Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Štěstí občas sedne i na vo....byčejnýho člověka. A k mé nemalé radosti jsem to včera byla já. Hned prvním párty lístkem se mi podařilo vytočit +200 do stodoly. Špatný bylo, že bonus byl na 12 hodin a já ho vytočila v 16:00. No, do čtyř do rána nebudu kvůli farmě vzhůru ani já (a to už je co říct), ale aspoň do půlnoci jsem bonus pořádně podojila.

    Díky němu jsem tedy (krom jiného) dokončila tuhle akci. Byla bych ji bývala dorazila i bez něj, ale když už se taková příležitost naskytla, pustila jsem chlup a pomocí zelených kapek a vrtulek ještě večer došla do cíle. Výhodu to mělo nejen že už jsem nemusela hlídat sklízecí čas, ale dnes jsem navíc mohla využít krátké výrobny. Sezóna mi vždy požere co se dá, takže akci na výrobny opravdu vítám.

    Takže já jsem opravdu spokojená. Akce sice jako taková mě moc nebavila, dlouhé pěstování krátkodobé akční, takže člověk musí na farmu několik dní co 3 hodiny a pak to jen skoro slepě odkliká. Ale mám hotovo, spoustu odměn, na baha napěstováno potřebné kvítí a ještě jsem stihla i ty výrobny.

    Kdo do toho nešel - toho chápu, kdo máte hotovo - gratuluji, kdo ještě bojujete - držím všechny palce ať dojdete zdárně do konce.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce včera dokončena, odměny vybrány. Večer jsem se tak začetl, že jsem už farmu hodil za hlavu a ráno mi čekalo překvápko se senem na farmě a třtinou na Baha. Se kvůli tomu věšet nebudu...;)
    Prepperko - malá rada od lenocha - zásadně do sezóny nedávám produkty. Jsou hnusně náročné - krmivo, zvěř a čas na to vše. A zatím jsem vždy došel do 39. 40 level dávám zřídka, šetřím matrošem:p
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také zdárně ukončeno, jen v odměnách mohl být větší výběr, bedny s nářadím jsem nekupovala už roky.
    Dekorky jsou bezva, uvažuji, zda nenechat řádek do stonku ladem a dekorky použít u majáku.
    Padátka na Baha padala jak divá i ze stromů, tak jsem nemusela nic bourat.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak řádek budu mít určitě, teď jsem nahnala sirupy okamžitým šafránem. Vehikl poslušně třetí den po sobě vydal 100%, takže i rostlinky bych měla mít. Ale zase 360 sirupů? To z pohopolí nezískám a cisterna je poloprázdná. Mno, zkusím, když nedojdu do konce, nevadí, nemusím mít všechno. Stejně v obchodě není co koupit; dekoraci "Vítěz stláská vše" už mám, pikolku, kapky a vrtulky taky. Až pomelu poslední bonbón, dostanu hafo hvězdiček, takže koupím druhou dekoraci i zbytečnosti.
     
  5. dasla

    dasla Rádoby autor

    Hotovo a to i přes náročný víkend, kdy nebylo na farmu moc času. Přeji všem, kteří ještě nemají hotovo, aby včas stihli dokončit.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo. Rostlinky, díky bonusu, dorostly, chybějící pajdátka opět dodal okamžitý šafrán, akorát mi chyběla kopřiva, tož sem zašla do semenářství.
    V obchodě zbyly jen bedny s nářadím XL a vylepšené parfémy.
    Gratuluji všem, kdo akci dohráli a těm, co ještě bojují na polích alespoň o řádek do stonku, držím pěsti :)
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já vím, já vím, když si prostě nemůžu pomoct. Moc mě láká to tajemno, že ho můžu získat víckrát. Často mi z něj pak padne chybějící kousek, ale i když ne, i stromy XXL se hodí. I ty obyč, a zvlášť u těch co se sypou do krmiv. Tajemno jinak nezískávám, jen v odměnách, takže ta možnost jich tady získat 5, 6 je pro mne vzácná. Zatím mám pocit že se mi to vyplatí, ale časem, až pro mne tajemno nebude tolik přínosné, si výrobky taky budu šetřit.
    ---------------

    Těším se na zítra, mám v plánu při východu slunka vytahat z přítmí stodoly všechno tajemno co se mi tam zase nastřádalo. Pěkně si na něj posvítím, a protože jsem věčný optimista, věřím, že na mne vyskočí co chybí nebo co se aspoň bude hodit.
    To je tak když naděje umírá poslední. :p
    Možná mě ale dožene krutá realita a vrhne mne do deprese všedních dní. :music:
    V každém případě je to pěkně napínavé, a to já ráda. 8) :)
     
    Trepifajksl, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za 4 dny jsem stihla aspoň řádek :)
    [​IMG]