Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Bonbonová horečka! ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3 (část akce); 45 (na dokončení celé akce); Bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední (dokončení základní části)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odměny nic moc, ale na hlavní farmě do toho asi půjdu :)
     
  3. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    S chutí do toho, bude brzo hotovo!
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu, jako do každé jiné ... nevynechávám ;). Řádek do stonku bych ráda získala do sbírky, ať nechybí :). Odměny se mi líbí, jsem ráda za každou ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří ;).
    Ahoj, zítra na startovní čáře :)
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahojte farmáři,do akce půjdu jako do každé jiné,uvidím jak to půjde,přeji všem at se Vám daří:):):)
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.S klidným srdcem akci vypouštím.Po královně bude odpočinek.:);):)
     
  7. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj-květina 23350+11144(mletí),sirup 4010,obal 1876,bonbon 28.Hv.mince dostaneme 2480.Snad je to dobře. Nově-květ.-21900+11144(mletí),sirup-3620,mince-2630ks.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak se rozmyslím,stonek nestojí za nic a tak by byl odpočinek...:p
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den, už jsme stavěli ledacos, tak teď něco sladkého, to mám ráda a dobré je, že nepřibereme a můžeme stláskat vše. Fajn hru a hlavně, aby to začalo bez problémů. ;););)
     
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Že bych si do matrace zašila pár zbylých hvězdičkových mincí z královny? To by bylo super. :inlove:

    Řádek má pro mne lákavou odměnu - hvězdiček se mi stále nedostává. Už nějakou dobu si šetřím na Protěžové údolí, ale stále chybí přes 1 000 kousků a pak potřebuju dokoupit ještě nějaké runy. Takže jen na mě hrňte hvězdičky, čím víc, tím líp. Ti co už jich mají plné počítadlo (jistě třeba kaolín ;)) z toho sice radost mít nebudou, ale ono jim to vlastně ani neublíží, počítadlo je nekonečné. :p

    Takže chutě do toho a půl je hotovo.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zase padátka z Baha? Chjo. Sice je jich potřeba "jen" 536 kousků na těch osm bonbónů v sedmém úkolu, ale i tak...
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - zdá se to málo, proto jsem hodně zvědavá na nastavení četnosti vyskakování na té Baha. Snad to potrubí nebude ucpané :wuerg:
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, já mám alespoň všechny plochy, ale co ti, kteří mají třeba jen Plantáž?
     
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - snad na ně budou při nastavování vypadávání myslet. :oops: Já mám taky všechny plochy, navíc všechny po královně volné, takže hodně teoreticky by to po první sklizni saguara mohlo být doma a pak už bych konečně mohla začít dohánět všechnu sežranou píci. Přijde mi, že na všechnu zvěř přišlo jaro a živí se jak protržená. Nějak nestíhám doplňovat.

    A ještě mi do akce chybí 2 louskáčky. Nesmím zapomenout s tím něco udělat. Kraby jsem otevřela teprve minulý týden, tak mám co dohánět. Všechno ostatní naštěstí mám. Ale mnozí co nehrají tak dlouho by s kraby taky mohli mít problém. :music:
     
  15. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Akce mně neoslnila tak budu raději pěstovat něco do stodoly.
    Vám přeji dobrou hru.
     
  16. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,ještě upozornění-dělají se vždy 2totemy a dodávky akční,padátek a mletí jsou v obou stejné.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Asi tě moc neuklidním,když ti řeknu že padátek na baha je potřeba: 8+8+6+6=28x67=1.876 ks :cry:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, semtele, nedobliklo mi, že totemy sou dva. A ještě jsem přehlídla dalších šest bonbónů v šestém úkolu? No potěškoště... :cry:

    Díky za opravu.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Těch padátek na bahamě je opravdu hodně, s klidem akci vynechám ;) na plochách budou dekorace
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, jak se pěje v historickém songu: "Nepřátel se nelekajte, na množstvie nehleďte." xD
    Zkusit se to musí, buď to půjde nebo ne. Vždycky jsou dvě možnosti :)