Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    blumenman
    - zdravím, protože na poslední chvíli udělali v RT změnu v dodávkách. Ve FAQ k akci jsou dodávky upraveny už od 9.11.2023 15:38 hod.
    Barvu odznaků již ve hře nestihli předělat.
    Odznaky máš sice navíc, ale také máš šlechtěnce a základní zvířata a ty se ti můžou hodit třeba v nějaké příští akci....
    Hezký večer

    PS: Jinak když si klikneš na ty odměny u jednotl. úkolů, tak se ti zobrazí odznaky správné
    odzn.png
     
  2. cela50

    cela50 Pisálek fóra

    ano , také Tě zdravím, ale pořád bez výsledku, zatím děkuji
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cela50 - zkus zavřít komplet hru (klienta/prohlížeč) a pak se naloguj znovu. Pro snadnější hledání použij vyhledávací okýnko

    sýkořice.png

    Pokud ani poté nenajdeš, budeš se muset obrátit na Herní podporu a požádat je o pomoc
    Hezký večer
     
  4. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Zdravím Vás všechny. Mám dotaz . Zobrazuje se vám hotová sýkořice ? Mě ne a už jich mám pár hotových a nic.
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ještěrka jedná se o chybu. Měla by být opravena v průběhu tohoto týdne. Zvířata na účtu jsou, pouze se nezobrazují ve stodole a na trhu.
     
  6. marcah

    marcah Pisálek fóra

    Mám hotovo, škoda, že nejde opakovat.
     
  7. cela50

    cela50 Pisálek fóra

    ahoj, Sýkořici vousatou mám hotovou, ale od soboty se mi ještě nezobrazila. Doufám, že se teda do týdne objeví, jak výše píšete Díky
     
  8. RASPUSA1

    RASPUSA1 Pisálek fóra

    Blazni do zviřat hra uplně zablokovana vyrabim odznaky a nejdou umistit do ukolu
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    RASPUSA1 - zdravím, a snažíš se dodávat ty správné odznaky ? Předpokládám, že se jedná o poslední úkol - tam dodáváme to, co vidíš v této tabulce (viz FAQ k akci)

    [​IMG]
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož komplet hotovo už dlouho, ještě za dvě SK. Včera to v poho dala aj kolonie.
    RT nám myslím dali tu akci velmi mírnou, bo dostat v odměnách cca na 80 těch nemrtvých potvor rovnou na šlechtění....8)....
    Za jedno SK jsem ještě trochu ty potvory prohnal tulidomkem. Nicméně, nejsu si moc jist, zdali ta jedna nejvyšší ovce stála za těch cca 130ks SK :wuerg:. Přeskoky téměř žádné, a SK zatím nemám takový přísun z beden a řádků, jak bych si představoval. Takže z mého plánu na další čtyři kusy neonových chlévků moc nezbylo.... :cry:
    Ps: Lidi, čtěte! Než napíšete dotaz, který už napsal někdo jen pár řádků před Vámi, a dostal na něj odpověď.
    Modíci, obdivuju Vaše pevné nervy, já bych na to neměl :cry:
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kdo si pocka ten sa docka ;):music: Rt mi urobilo radost ze dalo zlavy na 2 dni :) V nedelu sme boli pozriet deti a vnucata avratili sme sa neskoro. Tak som iba nahadzala do domcekov a rano som to cele sfukla a do vecera som urobila este zopar otociek,dokonca som mala pekne preskoky a tak som zase nieco splnila v druzstve :) Boli casy ked som vymetala vsetky kuty :oops:na farme,no uz som v pohode :) bosorka si tiez urobila daku otocku navyse a samozrejme som tulidomky naplnila na dalsie slachtenie ako vzdy mix,bud sa trafim a ak nie tak v druzstve sa to hodi ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.