Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, v klientu to blbne už od včera - je to nahlášeno. V prohlížeči to jde v pohodě (zkoušela jsem v Edge ) ;)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    dinoalesi - ahoj, díky za info, předala jsem to dál :)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Skali ahoj, ono se nejedná jen o odznaky, ale i protihodnota u pátého a sedmého úkolu není z měsíčního světa, jen v tom fofru nevím, jak to přesně bylo, určitě vím, že se dodávala protihodnota členovců a jestli i ptáků si nejsem teď jistá, ale logicky se to nabízí....
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dinoalesi - prověříme, opravíme ;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To je síce pekné,ale ja som už šľachtil nemŕtve! -.- No nič,ideme znova... :sleepy:
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zrada, u nemrtvých to chce po mně odznaky členovců, fialové a ne oranžové.
    Do pátého úkolu v pořádku, pak už ne.
    Nic jsem jim nedal, čekám. Vždyť říkám, že ty ovce jsou vystresované z tlačenice ve stodole :Dnevědí kudy kam.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak sýkorka je doma. Moc pěkný chlívek.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/23
  8. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Zaseklo se mi dodávání u nemrtvých ovcí. Mám odznaky, ale nejdou dodat. Aha, tak v 6.kole to chce členovce a v 8.kole ptáky. Nevadí, ty mám.
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. xeneliva

    xeneliva Zelenáč fóra

    Není tam chyba? Protože u úplňkových zvířat to po mě chce 35 odznaků členovců !
     
  10. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Po mně to chce 35 obojživelníků a také to chtělo obojživelníky dodat. A teď mi tam visí 29 vyšlechtěných ovcí.. No výsledky šlechtění se hodí do budoucna, ale zdržuje to.
    Omlouvám se, spletl jsem si odznaky. Chce to 35 kusů členovců. A pak ptáky. Už mi vycinkala i neteř za dezinformaci.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přátelé, tak nevím, zdá se vám to logické? Klidně smícháte ovce s členovcema. A co teď? Jsem zvědavý jak to dopadne, jestli nebudete muset dodat znovu ty nemrtvé, po opravě, ale odměny máte.
    Edit: dinoalesi: Mně taky, ale nebudu někam cpát něco....pořádek musí být:Da dokonce žáby tam naskákaly a mloci přilezlixD
    Edit: Takže logické to je, proč ne? Blázni a bláznivá farmerama.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
    radyn.m tohle ocenil(a).
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutílek1929
    Ano máš pravdu, teď jak to u tebe čtu, uvědomila jsem si, že jsem dodávala oranžové mloky a žáby, takže ano dodávala se protihodnota obojživelníků, ale odznaky byly od členovců a ptáků...
    Tím se omlouvám Skali i všem ostatním za mystifikaci.


    Pitrýsek47
    Mě je celkem jedno co dodám, mám všeho dost ;) Asi je to tak upraveno z toho důvodů, že nemrtvé ovce a úplňkové předměty nejsou přeci jen tak lehce k mání....
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Vyčkávám, raději už nic nedodávám :eek:

    Edit: Skali díky :)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ve FAQ k akci již opraveno, aktualizujte si fórum ;)
    Za chybu se omlouváme.
    Hezký den a ať se daří :)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci jsem ukončil,oprava bude maximálně v úpravě ofi!
    Byla si rychlejší!;)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,nejaké je to rozbité.Napráskal som to tam hlava-nehlava a hotovo.Vracať už nemôžu,veľa hráčov má hotovo.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, hotovo ;).

    [​IMG]
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, než jsem si to stačila přečíst, tak jsem vyšlechtila 74 odznaků nemrtvých ovcí navíc, alespoň mi ty ovce zůstanou na příště a do úkolu v družstvu, jinak akce pohoda a hotová.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Takže môžeš plniť,do akcie ti treba 80 ks desivých.
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  20. burds

    burds Titán fóra

    Bordewl v tom byl ale už mám hotovo.Ty ptáci a obojživelníci byli pro mne lepší než ty ovce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.