Blázni do zvířat (7.8. - 13.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak mám od odpoledne také hotovo, včas jsem si připravila na odznaky a bylo to. Z beden - červený včelí úl a varan smaragdový. pohodička. Jára
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Také mám hotovo. Z přeskoků stojí za zmínku asi jen toto.

    [​IMG]
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám také hotovo.Z beden červení krabi a chameleoni.Dobrý.
     
    jesterka74, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já budu čekat na víkend, na BB, aby nebyly takové ztráty na zvěři xD Dnes jsem stihla sklidit připravený tulidomek a šla jsem na krátkou odpolední. V procesu jsem se už na telefonovou farmu nedostala, takže krátký BB mi utekl. Potřebuju dokončit medaile u plazů a savců, členovce mám hotové. Jestli byl nějaký extra přeskok, tak to jsem si nevšimla, jen jsem to podle protihodnoty naházela do úkolu xD
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem měl včera po žížalkách ,-) Divné, po 20h se do tulidomku nedostaneš ,-))))
    Menší počet odznaků jsem vyšlechtil i přeskok byl (nižší) a nějaký šlechtěnec navíc i bez BB. Nu počkám si taky na delší BB.
     
  6. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    pomenovanie-výbeh pre pakobylky by nemal byť náhodou pomenovaný na výbeh pre agámy?
     
    jesterka74, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *kikinka*, mal, ale je to v řešení, KUK tady a tady :)
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - ahoj, uprav si svůj podpis tak, aby odpovídal pravidlům fóra. Máš to nějaké roztahané. Vlez si na fóru na svém profilu do signatury a odmaž si ty prázdné řádky.
    Děkuji
    jesterka.png
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -migos- ahoj, tvůj podpis také nesplňuje pravidla fóra - máš také podpis roztahaný - odstraň si ty prázdné řádky mezi řádky s textem.


    Podpisy s obrázky
    " V podpisu nesmí být obrázek větší než 1000 pixelů (šířka) x 200 pixelů (výška). Pokud použijete obrázek této velikosti nesmíte přidávat žádný text.
    Pokud chcete mít u obrázku jeden řádek textu, tak maximální povolená velikost je 1000 pixelů (šířka) x 180 pixelů (výška) . Za každý další řádek textu je nutné zmenšit výšku obrázku o 20 pixelů. "
    Prázdný řádek se počítá jako plný - 20 px.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/19
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  9. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    ahoj,tak i já mám splněno,jen mi asi utekla akce kde jsou klapky na uši.Daji se někde sehnat?
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    majka48..jahudka - ahoj, neboj, nic ti neuteklo. Továrnu na klapky si postavíš ve městě v dílně ;)
    klapky.png

    Edit: Musíš mít aktivované koaly ve starověkém opičím chrámu.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  11. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    děkuji
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zase tak velký blázen do zvířat nejsem ,-) chválím, že nové stáje nejsou až na konci a nemusím se k nim prokousávat přes nějaké růžové a červené "šílenosti".
    Jeden růžový medvědinec mám a to mi bohatě stačí.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  13. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak do beden už jsem se nedostal, musím si ještě nějaká zvířátka nechat....Ale Agamu, strašilky i tu továrnu mám a o ostatní nejde...Ještě pořád na mě někde čeká činčila, ale jen nevím kde.... Však se jednou někde najde...
     
    milanvj, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to včera doklikala komplet, z beden červení motýli, ti potěšili, a oranžové želvy. No co už, nemusí pršet, stačí, když kape :) Nové výběhy a výrobna se za tu trochu SK vyplatily, stejně jindy nešlechtím.
     
    jindrasofr, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  15. irsko

    irsko Aktivní autor

    Akce byla rychle hotová :) Jen mě štve, že už nedávají červený upgrade, jak bývalo v této akci zvykem :-(

    Z beden růžové anakondy a červení motýli (škoda, těšila jsem se na varana...)
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Asi už toho moc neudělám,ale zkusím to,jen se savci jsem si spočítal 86 chovů
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Po dlouhé, velmi dlouhé době jsem juknul na farmu, a ona šlechtící akce. Zvěře bylo dost, nějaké to superkrmivo též, tak za hodinku komplet hotovo. Hlavně díky vážkám, ty jsem naházel před nějakým časem ve velkém "pro strýčka příhodu" na louky, a sklízel sem tam s motýlí kuklou :music:, protihodnota super.
    Jak tak koukám, přibylo zas poslední dobou nějak hodně výběhů, óóó...
    Z tajuplných: červená anakonda a humr.
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Už mám pár dní hotovo,z beden smaragdový varan a červený krab.Paráda.Škoda,že nemám takové štěstí při vyklubání činčily.

    LV 215
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    njn vrátil jsem se z dovolené za včas tak aspon nějakou akci mám splněnou
     
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Akci nedělám zbytečně vyhazování zvířátek.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.