Blázni do zvířat (7.8. - 13.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bublinka77 - ahoj, kvůli odznakům se šlechtí pouze zvířata z těchto kategorií : Savci, členovci a plazi
    Pokud jsi šlechtila jiné kategorie zvířat, odznaky ti nevypadnou.
    A pokud jsi se do hry přihlásila už před druhou hodinou (před začátkem akce), tak se odhlaš a přihlaš znovu.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bezejmenný - ahoj, pokud ti nestačí v tulidomku ty ikonky u jednotlivých zvířat, tak máme i přehled ve FAQ
    Přehled zvířat
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  2. bublinka77

    bublinka77 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace

    nene šlěchtila jsem před malou chvílí nenapadalo z plazů ze savců ano a ted šlechtím členovce tak uvidím,ale ale 160 SK nazmar?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/8/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo - kupodivu mi docházejí parfémy, netuším, kam se poděly. Šlechtění se moc neúčastním, takže teoreticky bych měla mít parfémů nadbytek o_O
    Přeskoky byly sem tam slušné, ale zase nic světoborného. Tedy nejen samá genetika, ale max. přeskočilo ob 2.
    Z beden červení krabi a červené anakondy vyvolali lehké zklamání, obojí už mám a anakondy dokonce v růžovém, takže nadšení se spíš nekonalo ;)
    Akce se celkově ale vydařila, hlavní zásluhu na tom má rychlost, s jakou lze prosvištět k cíli :)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak tieto nové zvery sú doma a z bedne červený motýľ a varan klasik.Ešte mi aj tak chýbajú 3 druhy,ale však oni si ku mne cestu nájdu!
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bublinka77 - z plazů máme v tulidomku jen anakondy a chameleony. Tak pokud jsi je šlechtila a odznaky ti nevypadly, obrať se na herní podporu
    Jak kontaktovat herní podporu

    Šlechtila jsem na dvou farmách a vše proběhlo v pořádku
    odznaky plazů.png
     
    michnaj a modro.ocko22 tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný dníček všem bláznům do zvířátek :) přesně před hoďkou a půl jsem zjistila tuto akci, protože opět se u mě konal tří denní horor s Wifinou, ale právě opraveno. Jsem se do toho hned pustila, stihla i BB a zvířátka do tulidomků utíkala sama jako blázni xD takže hotovo, se jdu ještě kouknout na ty novinky v chlívečkách [​IMG]


    [​IMG]
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra


    Ikony v tulidomku nestačí a ani popis "potřebujete tohle a tohle" už nemá žádný význam.
    Momentálně mám 10 červených odznaků, 52 modrých a ani jeden fialový.

    Paráda, takže i šlechtící akce jsou pro mě od teď bezvýznamné.
    Nevyznám se v tom a luštit pořád nějaké (a řekněme si na rovinu i neoficiální dělané od fanoušků) tabulky už mě taky nebaví.
    Akce je tím pro mě skončená a tu kudlanku nebo co to je už nechci.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,já dnes měla štěstíčko,mám s kým jít na diskošku:
    [​IMG]
    Z beden:
    [​IMG] + [​IMG]
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bezejm.png
    Plazi: Anakonda, chameleon
    Členovci: Motýl, včela
    Savci: to jsou ta chlupatá zvířata (vypisovat je nebudu, bo jich je hodně)
    (A ano, včela je taky trochu chlupatá, ale savec to není)
    :)
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Děcka, bylo to rychlé, tuto akci mám ráda.
     
    modro.ocko22, karbar a evainfo tohle ocenili.
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Absolutně nestíhám,dostávám se k pc až teď. :D Akce na šlechtění mohla být delší kruci.Nevadí za hodinku bych měla zvládnout vše,ikdyž zatím se žádný přeskoky nekonaj,pouze genetika.
    Tahle akcička je fajn,rychle splněná a pěkný odměny :)
    Tak ať nám to pořádně skáče při tom tulení :p

    Z truhličky vypadnul zázrakem KRAB III :inlove: Můj první jupííííí. Akorát k němu nemám základ :(

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra


    Stačí ve stodole najet myškou na zvíře a ukáže ti to do jaké skupiny patří.
     
  13. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Už je to uděláno, už je to hotovo........:D. Akce na pohodu. ( vzhledem k tomu, že už mám nějaký ten rok za sebou a tudíž mám všeho dost ) :):):) Přeji všem ať Vám to dobře šlechtí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    michnaj, jesterka74 a evainfo tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bylo to velice rychlé a ještě jsem si zašlechtila ve všech tulii pro sebe ale žádný zázrak se nekonal jako vždy.Aspoň že funguje genetika;)>:(
     
    evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  15. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Na zvířátka jsem se připravila, tak už mám hotovo :)
     
    michnaj, jesterka74 a evainfo tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p tak to by šlo, akce hotová, zásoby všemožné havěti ve stodole se hodily
     
    jesterka74 a jindrasofr tohle ocenili.
  17. kotule

    kotule Pilný autor

    Akce hotová, šup doplnit zásoby SK. Nové chlívky dám na noc a budu se těšit, co získám z tajemných chlívků :D
     
    evainfo, jesterka74 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Hotovo. Takové rychlé akce mě baví. Z beden vypadla červená včela (což je zklamání) a oranžová želva (to už je lepší). Při šlechtění taky nic moc, a to jsem použila 4 parfémy delux, jako bych je nedala.
     
    evainfo, jesterka74 a jindrasofr tohle ocenili.
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce hotová jak jinak :p. Z beden vypadl červený motýl a červené anakondy, takže nic moc.


    Když sem byl v tom šlechtění, dodělal jsem stálý úkol v Družstvu pro chameleony. Ještě zbylo na růžovou výrobnu 8).
    Zkoušel jsem deluxe parfémy a ze 44 šlechtění 4 stupně byl přeskok 17x a z pátého stupně ze 17 bylo 6 přeskoků. Horší to už bylo ze 6 stupně, tam ze 6 pokusů byl jeden na kýchacího chamíka.

    Tak ať se daří.

    [​IMG]

    [​IMG]



    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu hodne nedomysleny je to, ze ve stodole vidim co je zac kategorie zvirete, ale tam je mi to uplne k nicemu... a v tulidomku ne, protoze tam je to dulezity pro kazdou slechtici akci s odznakama... no ale nastesti ty dva odznaky jsou po dvou moznostech a ta treti je pulka ostatnich, takze hotovo... baha zvirata dala protihodnotu, slechtencu jsem daval malo ale nejak jsem si neuvedomil, ze nektere ziskavam ze stonku a z chlivku, ty jsem mel radeji vlozit...
     
    Milka66 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.