Blázni do zvířat (7.8. - 13.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo, stršilka a agama žerou své krmivo,slony jsem zakončil 10 ovšem bez přeskoků ze 4 devítek
     
    burds, davidson00 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    burds a davidson00 tohle ocenili.
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak také mám hotovo. Chtěla by jsem nebo přála bych si výrobnu sedel ale ty koně nechtějí vůbec skákat, tak snad se příště možná podaří. Z beden varan a červený krab. Přeji farmářům přeskoky ve šlechtění
     
    Apachie1, burds a modro.ocko22 tohle ocenili.
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    také mám hotovo,šlechtící akce je legrace,mám hotovo za hodinu,všem přeji hodně úspěchů...
     
    burds, davidson00 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo 8)

    áha, ještě otevřít bedny... já hlava dubová


    EDIT: Tak jo... bedna členovců - Bazén pro kraby III červený
    a bedna s výběhy pro plazy - Varan smaragdový (jé, tak teď už mám 2)
    Vždyť jsem říkala, že z náhody se mi růžová a neonová barva vyhýbá...
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    V poklidu splněno.Zvířata jsem dodával z bahamky.Zdá se mi to mnohem efektivnější,než z farmy.
    krokodýl,gazela,žirafa,vážka
    Jinak bych chtěl poděkovat tvůrcům zato,že zvěř pomíchali se šlechtěnci.Skěle se vtom orientovalo!o_O Ještěže šel ve vyhledávači navolit počet kusů!
    Z beden :červený anakondy se včelama.
    Lepší než varan,ten má u mně čestné místo v liště,hned vedle kohouta,kamzíka a pavouka!o_O
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
    davidson00 a k.vitek tohle ocenili.
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Hotovoooo :p

    Bedne slabé - oranžové korytnačky a nejaké obyčajné článkonožce (môj účet je prekliaty), ale celkovo hodnotím akciu pozitívne. :)
    Neviem, či je to len môj subjektívny pocit, ale zdá sa mi, že ceny mimo dekoriek boli tentoraz menej zaujímavé.

    V každom prípade pár profi dekoriek je doma, takže ďakujem RT za pohodovu akciu. ;)
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Nějak jsem se do toho zamotala....je tu řada na stonku? Případně,kde ji získat?
     
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj ja-pe,

    v této akci nezískáváš stonek, ale dva nové výběhy - Výběh pro agamu límcovou, Biom pro strašilky a jednu novou výrobnu - Továrna na bezpečnostní kužele - KUK .

    Fajn hru Natali
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem ještě trochu poškádlila štěstěnu u přeskoků, za 50 SK vydolovala z velbloudů 3 mumie a 3 dokoupila a hodila do děl z písku.
    Zbývá mi tak poslední úkol, kde to chce zlatý úkol 5 sultánů (3 mám) a 4 sušipandy (0 mám), pak diamant - 13:11. Tak to je na 7 drahnejch let xDxDxD I tak velmi dobré BB. Povedlo se hodně, bedny potěšily oranž. želvy. :inlove:
     
    raddre a burds tohle ocenili.
  11. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Natali1465 V ofiku máte u agamy límcové ve slovenštině pakobylky, asi překlep, protože jsou tam i u strašilek.
     
    burds tohle ocenil(a).
  12. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Za mě BB nic moc, ale jinak tyhle akce mám ráda, protože dostanu na 100% nový chlívek, kdežto za floreny velký prdlajs, SK se mele stále neboli furt no a akce už je doma - z beden červené včely a chamíci
     
    burds tohle ocenil(a).
  13. vladca

    vladca Stará škola

    taktiež už hotovo ... bedne dali korytnačku oranžovú a včelí úľ ružový .... :music:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - ahoj, víme o tom. Není to náš překlep. Upsal se překladatel, takže dokud to neopraví ve hře, musí to zůstat takto ;)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  15. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Tyhle akce mám ráda. Je to rychlovka. Super. 8)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    tak BB jako takový mi přineslo pouze genetiku, tím opět nepřekvapilo, ale chlívky i dílna je na place a o to mi šlo, v bednách červené motýly a chameleoni, takže taky nic moc.
    Plazy jsem plnila pouze bílými anakondami, savce opicemi, jen u členovců jsem si dost sáhla do zásob, přesto jsem naprosto spokojená, akce byla rychlá, za sebe musím říct, že bych nové stáje a dílny raději získávala tímto způsobem
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Vidím, že patříme do stejné skupiny u s davidson00em: červení krabi a varan :eek:
     
    davidson00 a burds tohle ocenili.
  18. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tyhle rychlé akce mám moc ráda,žádné pěstování,žádné padátka,za chvíli hotovo.Z beden červené anakondy a neonové včelky,takže naprostá spokojenost.:)
     
    davidson00 a burds tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Už by někdo mohl taky konečně upravit ikony a popisky, protože vždy hodinu prohledávám fórum než najdi nějakou tabulku pro "blbce" kde je napsané co je třeba členovec.
    Je tak těžké udělat v tulidomcích oddělené sloty zvířat podle druhů ?
    Já prostě nejsem inteligent, takže když mi někdo řekne "savec" nechápu co za ikonku savce představuje.
     
  20. bublinka77

    bublinka77 Pisálek fóra

    ahoj může mi někdo poradit prosím.ze šlechtění mi nevypadnul ani jeden odznak nevím kde se stala chyba a kam se obrátit :oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.