Blázni do zvířat (7.8. - 13.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nachystán plnej tulidomek na zejtra.Jen ta protihodnota u plazů mě trochu trápí.Zato vážek mám skoro za 10 mega!:)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Další zvířata a výrobna, asi toho máme málo, ale pokusím se je získat. Malé požadavky to také nejsou. Tak to snad dám - šest dnů by na to mohlo stačit. Jára
     
  3. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte, na túto akciu sa teším. Zdá sa mi, že ubrali z požiadaviek, takže snáď by sa to dalo zajtra zvládnuť.
    Šľachtence si už preventívne dokupujem priebežne zo ziskov z predaja hnoja, takže hlavne potrebujem získať tie odznaky a ostatné už pôjde samo. Celkovo nám idú 2 pohodové akcie (šľachtenie + padátka), takže konečne to bude hlavne o odmenách. :)
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,chci si ověřit:eek: Odznaky budou padat až od 14 hodin?BB je sice od 10 ráno,ale bez odznaků?
    Chňápu dobře?xD
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Hledala jsem,jesti se bude používat vážka,ale někde se mi asi schovala,protože ji tam nemám(členovci na BAHA?).
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zahradnice4 - řekla bych, že to chápeš dobře. Šlechtící akce začíná až ve 14:00 ;)

    hanči54 - máš pravdu, někam uletěla, nechám ji tam doplnit. Jestli půjde dodávat - zkusím zjistit :)
    Edit: Tak teď večer už nezjistím. Ideální bude počkat na zítřejší akci a otestovat to přímo ve hře. Jistota je jistota ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
    mituli a zahradnice4 tohle ocenili.
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já šlechtící akce dělám vždycky,takže...hurá na to.Hlavně neudělat nějakou kravinku.Tulidomky sklízet až po 14 hodině!!!!!Je to tak?
     
    burds a zahradnice4 tohle ocenili.
  8. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    idem do toho aj keď neviem koľko stihnem, keďže mám na to len dnešný deň.
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Šlachtěnie je to čo máme spoločné
    Šlachtěnie sú náše chvilky najkrajšie
    Zvěratka šťasťia, já slyším v dálke revať a žrať...

    Nedám superkrmivo a nedám!
    I kdybyste mě rozkrájeli na takovéhle nudličky, tak mě do tohoto šlechtění nedostanete!

    Edit: Ynočko, najdi si to v góglu nebo se zeptej Pihrta, nemohu tady totiž Cimrmanovat...
    :)
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No Darinka by se asi zasmála, ale Mistr by zřejmě byl uražen tvou úpravou textu xD

    Já mám superka tak akorát a tulibarák je nacpaný a čeká na vhodný čas k odtajnění. Jindy nešlechtím, při akcích vždycky, když je něco nového.

    EDIT: co máš s Budějicama za problém?

    EDIT2: jo ahá, já sem asi eště spala... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
    DANKA722 a Jonsdorf tohle ocenili.
  11. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Doufám, že BB bude během akce zopakován pro ty, co mají dnes odpolední .... ;)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ananuki - ahoj, vždy to tak bývá, když je šlechtící akce, tak věřím, že ano :)
     
  13. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    A ja se vam jdu přiznat, jaka jsem koza. Po desate byl v praci výjimečně klid, inu sklidila jsem natesene, kdyz je ten BB od desiti.....
    No tak mam par rama minci (a docela pekne preskoky, tak se ani moc na sebe nezlobim) a ve 14 to zkusím znova a lepe, tulidomek opet naplnen az k prasknutí :D
     
    mrkvicka9, DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo ;) z beden červené anakondy a červený humr
    Kužely na ploše, chlívky ne, není krmivo, tak snad zítra
     
    Naposledy upraveno: 7/8/19
    burds a vladca tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo. Zbylo 8-2-8 odznaků, bo jsem líná počítat. Z beden červení humři a oranžové želvy (z těch mám radost).
     
    burds a vladca tohle ocenili.
  16. vladca

    vladca Stará škola

    evoku57 & MatyseKamilek:
    to je teda rýchlosť ... ja som len pred pol hodinou zistil, že je nejaká akcia na šľachtenie
    a ešte som sa ani nestihol zorientovať kde je sever ... xDxDxD
     
    MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám hotovo, obě nové potvory už na baha chroupou SK. Z darovaných beden červený humr a červený chameleon. Odznaky přesně, nezbyl žádný. Přeskoky se moc nekonaly, ze základu max na čtvrtého šlechtěnce.
     
    burds tohle ocenil(a).
  18. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova .Z beden růžový včelín a varan smaragdový.Toho varana jsem chtěla tedˇuž mám 2 výběhy.
     
    Skali, k.vitek a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Taky hotovo. Nic extra přeskoky se nekonaly, z darovaných beden červený krab a oranžové želvy. Doufala jsem v růžové anakondy nebo motýlky, bohužel :( tak snad se k nim nějak časem dopracuji. Chlívky i výrobna na ploše, ty jsem si nemohla nechat uniknout :)
     
    burds a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já měla i přeskoky až na 7 mého ze základu.... hlavně u včel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.