Blázni do zvířat (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahojte :)
    Pstruh supr, ostatní mohlo být neonové. Dřív se v této akci získávaly neonové chlívky, no ne? Ale za pstruha díky, ten potěšil. :)
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky jsem si došla pouze pro pstruha a ostatní dělat nebudu, oranžové chlívky snad ani nepotřebuji, neb šneka mám stejně v liště, ve stodole jich odpočívá 1378, a to mi zatím stačí, a členovců zas nemám tolik, abych je mohla odevzdat, gekony oranžové zatím taky neřeším, jinak přeji všem hodně úspěchu při šlechtění.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám od včera hotovo,ale tie tajné ako že kukučka kohútia tak boli z nich,oranžové stajne činčila,chameleón,mravec a žlté červienka a činčila.Zo sadeníc potešila iba žakaranda ostatné lištovky.
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já ještě tajemné stáje, jestli náhodou nevykoukne kukujda, ale jinak končím, pstruh už dávno plave, takže já jsem spokojena
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) pstruh potěšil, ostatní odměny nic moc
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vypada to ze v nedeli bude BB a slechteni za 1SK od 10 do 22 hodin, tedy optimalni cas na tuhle akci?
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tassadar11, taky si myslím, že to bude ten ideální čas na tuto akci. :)
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Já si počkám taky na neděli,proč rozhazovat SK;)
     
    -Jara05-, sovicka64 a kutilka70 tohle ocenili.
  9. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Ryby jsem šlechtila už ve středu...ty prsty mě prostě svrběly až moc xDxD. Zbytek nechávám taky na neděli :)
     
  10. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mám to :D já jsem spoko :D pstruh super, ostatní neřeším :D hlavně že jsem dokončila akci haha xD což na některé nemám
    šanci :p
    [​IMG]
     
  11. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Tyhle akce "jedu" už dlouho tak, že dodávám pouze základní zvířata, jen velmi vyjímečně tam hodím nějakého šlechtěnce ;).
    Tohle jsou jediné akce, které se mi ještě líbí. jde je plnit bez pomocníků a jdou krásně rychle :music:
    Jinak mám taky hotovo, škoda že jsem nečetl diskuzi dřív, nechal bych to taky na zítřek :D
     
    Peto121, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, musím se pochlubit. Z vysazených 10 skorokukaček se vylíhla kukačka a z 10 skorotěchfialových stromů se 1 vyloupl. Mám radost.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nevídané, po dlouhých letech šlechtění, jsem na žádné velké přeskoky nedosáhl až dnes: ze základních chameleonů kýchací a trenér.
    Nechal jsem si plazy na neděli za 1 SK a vyplatilo se ;).
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo na obou farmách a teď čekám na Orákulum, co se bude příště šlechtit, abych naplnila tulidomky ;)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslušně hlásím hotovo. Členovců jsem měla málo. Ale již dříve jsem tu v nějaké diskusi četla, že mají dobrou protihodnotu vážky. Takže je na Baha chovám a teď se mi jako protihodnota hodily. Děkuji za tip. Napsala bych jmenovitě, ale už nevím, kdo to tenkrát psal.
    Každopádně využívám akce na bubu plochách a na hlavní louce chovám včely, škorpiony a motýly jak o život.
     
  16. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak všechny stáje odtajněny a kukačka nikde, nemám štěstí a z piccolky nějaký pěstitel, tak ten mě vůbec nepotěšil, kde jsou ty florenový stromy?????
     
    -Jara05-, polacka a evainfo tohle ocenili.
  17. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    hroudov: buď za "pěstitele" rád, dává +1ks zvířete z každého chlívku navíc ;).
    Na všechny louky chlívky, nejlépe stejné, a pokud možno žluté, než základní (oranž a vyšší jsou samo lepší). Jak dojedou, sklidím případné řádky v nebi na zkrácení, spustím pěstitele (já jen v případě nouze, využívám dekorku "neonovou motýlí kuklu"), a sklidím chlívky. Hodím valentýnský květináč, zakrmím, napojím, a než skončí +1 z kukly tj. u mne 12 hodin (u pěstitele nevím) sklidím ještě jednou. To je fofr, jak to ve stodole přibývá :D. A ano, jak píše Ciri13, na Baha je výborná na protihodnotu vážka, osobně mám rád i žraloka a delfína (chlívky se dají pořídit v obchodě v libovolném množství, krmivo není tak náročné, a vážka, žralok i delfínice se dají sklidit 2x za 12 hodin), výborné jsou též chobotnice, agama, manta a kudlanka (ty dlouhé mám téměř pořád v paneláku). Na farmě mi přijdou výhodní mravenci, a mlok oranžový. Jsou i zvířata s mnohem větší protihodnotou, ale náročné krmivo, nebo nejsou snadno dostupné chlívky, to platí i pro mravence, nicméně jeden panelák jich mám. Ostatní se snažím držet na počtu více jak cca 600 - 800 kousků skladem, tak je průběžně točím na loukách ;). Ps: a když zbyde ještě cca hodina a víc na +1ks, tak na louky hodím slepice, ony ty anakondy taky chtějí něco spolknout ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/21
  18. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    radyn.m

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    děkuji za radu, zkusím, toho pěstitele mám poprvé;)[/QUOTE]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/10/21
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.