Blázni do zvířat (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarege

    jarege Pisálek fóra

    Akci mám hotovou, ale místo šneka oranžového jsem dostala šneka žlutého, jeho domek ale vypadá jako oranžový a dává i 2 zvířata,
    bude asi chyba v popisu chlívku, nevím, jestli jenom u mně ?
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jarege, také to tak mám ;). O chybě v popisu chlívku se ví. Nicméně jak píšeš jedná se o klasický oranžový upgrade, tedy i se zvýhodněním sběru 2 zvířat.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci jsem zdárně ukončil již dneska.
    Jinak chci pochválit RT za nedělní akci na jedno SK! Takže akce se dá splnit za "pár" kousků SK !8) (72+72+114) Pokud tedy hráči sledují Orákulum! Možná je to lepší,jak SK v odměnách.Tolik by nám do odměn asi nedali.o_O
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pstruh a medúza už zrají ve zvěřincích, za bokem vyhopsané odznaky jsem sebral ještě i varana a odložil ho do lišty k ostatním. Šneka ignoruji, i když bych ho snadno "složil". Ceny mi k protihodnotě dodávaných zvířat nestojí za námahu.
     
    Helena1313, kutilka70 a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) tak jsem před chvilečkou doběhla domů, v práci šla inventura rychle :music: tak rychle zasadit děsivé a hurá do tulidomečku. Akcička hotová a teď jdu chytnout toho pstruha, nemám ani nachystané krmení xD

    [​IMG]



     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ahoj ve spolek, akce hotová, pstruh dostal SK a už plave. Teď se budu soustředit na děsivku. Jedna akce lepší, než druhá. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, také mám akci hotovou. Tyto akce mám ráda. Pstruh čeká na namletí krmiva, nějak jsem zaspala a krmivo nebylo k dispozici. Všem přeji ať akci dokončí. Hezký den ;)
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky hotovo, na celovypadlo jen 13 odznaků ale u akci i přestože jsem se na ní ještě včera těšila jsem zapomněla, z tulidomku za 1SK ,ale nemalé množství prázných pytlíků i tak jsem akci pěhem 5ti minut zvládla, zvířátka jsou umístěna, pstruh dostal SK a plácá se na divošce
    [​IMG]
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem si vybrala pstruha ostatní nedělám už mám základní chlévy šneka 5x stačí i varana mám 4x stačí
     
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji nějak mi to nedošlo
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  11. mesju

    mesju Rádoby autor

    Taky mám už dvě hodiny splněno,ale pstruh ještě nedoplaval >:(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hotovo brzo po spuštění akce.Chci se pochlubit s úrodou z taj.stájí a stromů:paví výběh or.2x /celkem 93ks/,chameleon or. /celkem 96ks/,morče oraž,celkem 3x,žl.4x.Ořechovec hořký XL,XXL,mandlovníkXXL /celkem102ks/.Ani jedna novinka,radost žádná.ještě čekám na tajemnosti na baha.

    LV 249
     
    kutilka70, maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mesju, pokud jsi splnil daný úkol, tedy ten prostřední a pstruh se ti nezobrazuje. Doporučuji se odhlásit a znovu přihlásit. Pstruha hledej v inventáři na farmě. Pokud by se chlívek neobjevil, kontaktuj prosím herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Peto121 a maribeja tohle ocenili.
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj akci mám už dávno hotovou ,a už i odtajněné chlívky nevím proč se dávají do akcí chlívky,které jen minimu hráčů dá to zvíře ,které nemá to už je kolikátou akci co jsem měla moře chlívku a všechny skončily v liště kdyby to ,byly alespoň chlívky těch zvířat co jich je mezi hráči málo ,ale to jsou samé páví,a podobně sice oranžové ,ale není jich mít potřeba tolik,hru hraji už dlouho a takových chlívků mám nastřádáno mnoho,a připadá mi ,že právě nás platící dlouhodobé hráče tímto RT pomalu odrovnává,že nestojí o nás o dlouhodobé hráče,Všem přeji hezký večer a lepší zisk z chlívků než jsem měla já,kukačku jsem získala ze záplat ,ale andulka ke mně nechce .
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem vyškrábal SK z beden a mám pstruha a nálepky. Akce pro mě skončila.
    Farmaření zdar! kája53
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    maribeja - velice dobře napsané,plně s tebou souhlasím.Odtajnila jsem další vykopávky na baha,ani se mě nechce psát jaké.Je to výsměch pro nás ve vyšších LV a pěkně to otráví.Zrovna jako kolo "štěstí",kde si ve 229LV vytočím červený kurník nebo králíka!Několikrát jsem o tom psala ale bez reakce RT.Zrovna tak jedleXXL,javor cukrovýXl....
    Tak mám další červenou králíkárnu 94!Od určitého LV by měly být jiné odměny na kole!
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tohle jsem prosvihnul, on ten BB byl jen do 18 hodiny a ne 22 jak bych cekal a ja na tuhle akci dostal pripomenuti az pote od spoluhrace...
    Doufam v ještě jedno BB v lepsi hodiny během akce :)
     
    sovicka64, -Jara05- a duna.duna1 tohle ocenili.
  18. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Připravila jsem prut ,že vyrazím na pstruholov a zjistila,že už není BB ...pro mne skončil dřív než začal :D tak vyčkám,zda nebude další ...heslo " urvi co můžeš "
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, také vyčkávám, bo jsem byla v robotě. Ale nevadí, nemusím být první, však on na mě nějaký ten pstruh určo zbude :D
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce hotová, na pohodu - ale co se týká odměn, tak nebýt tam ten pstruh, tak to už vůbec nedělám. Těšila jsem se na tajemnice s kukačkou, a vypadlo mi z nich takové smetí, že je to až hanba sem psát. 4x žluté a 2x oranžové chlívky. A oranžové samozřejmě ty, co neustále dává to štědré kolo neštěstí - bobr a bažant. Mám jich už snad i stovky (raděj se ani nechodím dívat). Nedá se to spotřebovat ani při expresvláčku..:(
    Takže fajn, pstruh už skotačí.....ostatní už mlčím!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.