Blázni do zvířat (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    SK mám přehršel, ale asi pojedu jenom ryby. Shrábnu pstruha a medúzu a šmytec.
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    SK mám docela dost. Tulidomek prázdný, protože při posledních slevách jsem jej naplnit zkrátka zapomněla. :oops: Za blbost se platí. Zde SK. Nejméně mám členovců. Zbytek je v pohodě. Budu je chovat na hlavní ploše. Řadím se do fronty na pstruha. :)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer šlechtitelům :) tak asi počkám na víkend na BB, protože mám zítra v práci inventuru a nevěřím, že budu před šestou doma :oops: ale oběd mám slíbený :p
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Kto číta FarmOrákulum s porozumením,ten je pripravený! ;):p Občas sa tam ozaj oplatí nazrieť.
     
  5. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak dojedu si pro pstruha a pak se uvidí :) tulidomek je připraven
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Byla jsem připravená vyrazit na pstruhy a šneky ...úplně jsem zapomněla,že slizák s domkem už se dávno zabydlel na farmě a leží zapomenutý v koutě, uschován v ulitě :D

    budu si muset občas udělat inventuru ve skladišti
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    do akce jdu, pstruh je dobrý ale nevím co je zdravá dobrůtka
     
    -Jara05-, sovicka64 a findy22 tohle ocenili.
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,tak jako všichni půjdu na lov pstruha ;).A zbytek se uvidí,SK mám sice něco nasysleno,ale .......;)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Přes víkend bude akce na šlechtění za 1 SK, tak si na to počkám, snad bude i BB, ale je to přes víkend zvykem ;)

    Edit: na hl. fa jedu akci celou a na vedl. fa jen pstruha
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Taky bych ráda získala pstruha, je nádherný. Hodil by se i šnek :p
    Tak uvidíme. Krmiva je dost, jen šlechtěnce jsem naházela do úkolů, tak snad budou i lepší přeskoky. Všem přeji hodně štěstí :)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja samozrejme, ze si idem najskor pre pstruha ;) kedze som uz naladovala tulidomek:cry: No zistila som,ze bude slachtenie za 1sk tak s dalsim plnenim pockam na vikend;):p

    Peto121 Ja sice urobim kuk do Farm Orakulum,no mam trosku deravu hlavu a obcas mi dakou dierkou vyleti dake info:cry:xD No a obcas tam mrknem neskoro ako tentokrat :cry:xD No nic sa nedeje ,ked nejde o zivot,tak nejde o nic ;)xD Horsie by bolo keby som zabudla ist do roboty xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
  13. gleamg

    gleamg Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    Ahoj, prosím vás jaké farm orakulum? Kde najdu?

    už jsem našla, málo pátrám


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/10/21
  14. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Včerejší příprava se vyplatila,hlásím HOTOVO;)
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zabudol som ,že cez víkend je šľachtenie za 1SK tak som omylom spravil sekciu ryby ale musím uznať, že to ide slušne to skákanie. Odmeny nič moc. Tentokrát nenapíšem kalkuláciu koľko SK bude stáť akcia keďže som zbytočne minul SK dnes.
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce hotová - šlo to pěkně!


    sice nejsem raddre, ale když máš:
    Vánoce 2014, Sluneční paprsek, Iglú rama a Roh hojnosti a přidáš k tomu marmeládu - tak doba šlechtění = 0
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..tak u mna akcia hotova..pstruh na ploche uz s SK nakrmeny a teraz uz len tu desivku zvladnut a cez vikend oddych...nech sa vam dari:p
     
  18. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Já čekám na víkendovou akci za 1 SK :p:p Ale trochu mě svrbí prstíky :D:D:D
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo, balím...
    [​IMG]
    ...případné přeskoky jsem nezkoumal, snažil jsem se s minimálními vstupy (SK) dosánout požadovaného výstupu (příslušných odznaků).
    Všem ale přeji opravdu šťavnaté přeskoky!:)
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky hlásím hotovo ;) a pstruh už dostal nažrat xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.