Blázni do zvířat (4.12. - 10.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) co myslíte, nedá RT ještě BB na víkend? Teď jsem přišla z práce a tudíž nestiha krátké BB a nevím jestli se do toho pustit nebo počkat:music:Skali díky, taky myslím a času je zatím dost ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/19
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jamibe1 - ahoj, já myslím, že dají. Vždycky to tak dělají. Číhej na ofika ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak u mne na farmě žlutý jež, žlutý bocian a mravenci nějak přezráli, protože jsou z nich oranžoví bizoni. Na Baha oranžová vážka a dvakrát mořský poník, startovní číslo 17 a 18...
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    akce hotová, tajemno nechám uzrát v liště, na ty žluťáky je času dost xD
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nevím, jestli je veškeré tajemno z téhle akce, každopádně je to solidní propadák :wuerg:: sokol, sokol, morče, lasička. Na baha 2x žluté pandy červené, žlutý mravenečník.

    Ještě jsem ve spíži vyštrachal nějaké tajemné stromy, tak jsem je prdnul na plochu taky. Nechám si je až na ráno, tolik neštěstí najednou bych nemusel ve zdraví unést :sleepy:.
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Hotovo.Mám ráda akce,když vím,co získám!Tahle k nim patřila :inlove:
    Jsem zvědavá,no vlastně ani nejsem,co se přes noc vylíhne z tajemnic?;) To bude asi překvápko xD
    Zítra dopíšu.

    Edit:
    To je tada překvápko:žlutej tygr,nosorožec a žlutá panda červená :cry:
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Akce hotová, podařilo se mi dokonce odhadnout počet šlechtění, takže zústatek odznaků všude nula. Jen jsem zapomněla dnes ráno, že chci tulidomek sklidit až v 10 hod, aby přibylo pár farmamincí.
     
  8. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Akcička hotová těsně před koncem BB...Veliká radost, když se to dá zvládnout tak rychle :)
     
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    kolik jste použila sk ? já mám málo sk. přemýšlím jestli do toho jít
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z tajemnic opět nic ! Mravenci,úhoři ,manta a jiná novější zvířata nikde,ale za to červená panda žl,pštrosí farma žl,poník , 30-tý vodní dráček,a jiné velice potřebné stáje,ale tak do lišty.

    Lv 218
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman - ahoj, to jsou jednoduché počty - na celou akci potřebuješ 3x 78 odznaků = 234 šlechtění x 2 SK = 468 SK
    ( možná o fous méně, bo občas vyskočí nějaký ten odznak navíc)
     
    evainfo, zejdy66 a manech72 tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Miluji tyhle akce, kdy dostanu konkrétní odměnu a ne cosi, z čeho se vyklube zklamání. Nu, hotovo. Všechny novinky na ploše, tajemno si počká... Podle vašich výsledků ani nejsem zvědavý.
     
  13. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Hlásím jedno překvapení - mám činčilu - v pořadí je 6 takže k mravenečkovi a bažantovi do zvěřince akorát.
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já akci taky stihla včera,jen jsem omylem dala do tulidomku 70 anakond,ale při výběru jsem zírala a nevěřila svým očím,z kombinace anakonda-albínka-anakonda-anakonda mě vypadla načechraná a hned za ní hloubavá.To se mi ještě nestalo,aby jsem měla nejvyšší šlechtěnce.Už mně nebylo ani líto toho SK.:):)
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Heč, a já hlásím už druhé překvapení!
    :D

    Mám už druhou čučilujdu.
    Ještě tak pět-šest kousků a bude na kožich.
    Zatím je to tak akorát na trencle..!

    :D:D:D

    Uráááá

    [​IMG]



     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z tajemného mravence žlutý ježek, na Baha manta.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, teda netuším, jak bys chtěl kožešinové trenky nacpat do riflí... Leda tak vyrobit na doma nějakou bederní roušku xD

    Ve stodole už mám jednu bublinku a jednoho toho okusovače kamínků, jak psala vilm4. Bublinka snad nevyprchá, než k ní přibude další, aby se tam udržely, rybička tam kamarády má ;)
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No v tajemkách žlutý něco.To snad ani nestálo za práci.:wuerg:
     
    evainfo, zahradnice4 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akci mám hotovou a nemám výrobnu bublinek. Prosím o radu, kde hledat. Děkuji
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) ja mam tiez skoro hotovo, chyba mi 80sk no nez bude BB tak ho niekde vystracham :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.