Blázni do zvířat (3.9. - 8.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To je snad poprvé co se spíš řeší mletí a dodávání dvou zvířat do tří úkolů než počet akčních a padátek ;)
     
    ašada01, Apachie1 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. 05-A6

    05-A6 Zelenáč fóra

    Prosím, pořád nevím, jak získat továrnu na louskáčky ?? děkuji
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 05-A6, nejdříve musíš aktivovat bazén pro kraba v opičím chrámu, je to 9. místnost úplně horní řádek na konci. Pak zajdeš do města a v dílně se ti objeví možnost postavit továrnu na louskáčky. Pokud budeš mít dostatek nářadí, budeš si moct továrnu postavit.
    Cokoliv by ti nebylo jasné, neváhej a zeptej se.

    Zde najdeš opičí chrám
    upload_2020-9-6_17-13-27.png

    Zde je socha bazénu pro kraba, kterou budeš mít neaktivní (prázdnou)
    upload_2020-9-6_17-16-56.png

    A zde můžeš dílnu postavit
    upload_2020-9-6_17-18-1.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 a Peto121 tohle ocenili.
  4. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Je fajn, že se dají krabi teďka koupit v obchodě. Dlouze jsem plnil úkol, abych jednoho získal. Do nedávna ho chovám a ejhle už to nejde. Momentálně nemám 55 banánů, no snad brzy, alespoň za to čekání na banány mám jednoho růžového.
     
    MatysekKamilek a Peto121 tohle ocenili.
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Celkem povedená hra. Holt na kraby si počkám, až na ně přijde v chrámu řada. Doufám, že zatím někdo nepřijde na to, udělat z nich tulizvěř. To by byl tedy řácký nářez.
    Pobavilo mě, že jsem u členovců mohl zaplácnout pohledávky nasyslenými kudlankami a šneky. I když řazení šneků mezi členovce je omluvitelné pouze z pohledu výstavby hry.
    Jo, a taky by to nemuselo být tak náročné na odznaky. Hrát velký kus jenom kvůli nim, bylo poněkud nudné. Na druhou stranu jsem si zase nasyslil šlechtěnce, takže vlastně v poho.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.