Blázni do zvířat (3.9. - 8.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Vidíš,toho jsem si vůbec nevšiml.Ale hlavně že tam něco je.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já až zítra, bude BB :)
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, věřím, že se vám výběrové quokky líbí více, ale jedná se o chybu v překladu. Chyba je nahlášena k opravě. Zatím si tedy užívejte těch výběrových ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Jedno mame vsichni spolecne: jsme vyberovi cvoci :D
    Nicmene ty kvokaci veci maji paradni PH a jsou zarazeni mezi savce (kam se hrabe nejblizsi tulen s 20 hod. rustu)... to se bude priste dodavat - mnam ;)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - Výberový cvoci!:D To sa mi páči! S tými kvokami je to fakt,akurát mať tak aspoň 6-7 výbe(r)hov,aby aj bolo čo dodávať.
    PS:Šťastie,že tie kvoky nežerú okotilo!,to by som sa asi ožrebil!:p
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ze závisti, jsem ukončila zvěřině tulení v bungalovu a akci , bez BB, komlet dokončila xD
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Smarja, coze by sis to udelal? Ožrebil se? Zni to jako dost nebezpecna praktika o_O
    berkaKolchoznice To mas z toho, ze sem hazes voko z pozarohu driv, nez je zahodno ;)
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    matlafous123 ... tak kdo ví, co všechno se děje v těch tulidomcích, .... a když se Peto121 ožrebí , tak se nabízí otázka :
    Kráva se otelí , kočka se okotí a co žralok ? Hm, žralok se z toho všeho ožere .... ;)
    Takže ať si quokka jak chce kvoká , ocotillo nežere , ale časem se nám v tulidomku určitě okotí nebo oquotí ? :p
     
  9. barca279

    barca279 Vážený autor

    nemali by byt aspon rozdelene odmeny v baha ulohach pre tych ktori už su v levely 600?načo su mi banany a baha body?miesto toho nam mohli dat viac SK,SH,alebo hviezd do odmien.ved to nedava logiku,načo to mam plnit koli čomu
     
    anajavonuj a fany2020 tohle ocenili.
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak já zatím vyčkávám na BB. Večer se do toho pustím a budu doufat, že ukořistím zároveň nějaký ten šlechtící přeskok. I když nevím, nevím :);). Pěkný pátek všem...
     
    Xenie6161, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník všem bláznům do zvířátek :) tak taky čekám na BB, protože domek za 1 FL mám nacpaný i jinou havětí kromě včeliček a doufám ve velké - ba obří skoky, lety, plavání a plazení :p
     
  12. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Dříve při téhle akci bylo v odměnách dosti superkrmiva, že hráč tolik nespotřeboval ze svých zásob, tedˇodměny za moc nestojí. Při mém stavu banánů 4365 fakt další nepořebuji a z pod. stromů a chlévů mi na 95% nic nového nevypadne.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/20
    miloun, Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    anajavonuj, ale je tam nový klokan, toho jen tak neseženeš; a normální a oranžová kudlanka, obyčejný a růžový krab také nejsou špatný kauf, za trochu SKáčka a zvěře. Já už mám SK zpátky, pootvírala jsem bedny za pár dnů, na které jsem neměla čas, protočila zelené lístky a mám dojem, že mám ještě o nějaké to krmivo víc, než když jsem s akcí začínala.

    EDIT: Tajemno musí počkat, teď ho nemám kam vyskladnit, v pralese a u vodopádů doplňuju stavy plodin, zvěře a produktů po plnění sezony, na plantáži začala akce... ale věřím, že tam alespoň jedna malá drobná radost bude.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/20
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Netusim, co uz by musel RT nekterym hracum nabidnout za tech par kliku a SK, aby byli spokojeni, kdyz pohrdaji i novymi ruzovymi chlivky, ale radsi toto vlakno vymazu ze sledovanych, protoze bych nejspis za pouzite vyrazy na jejich adresu dostala BAN na dozivoti!
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana151049: asi až budeme všichni mít všechno? A to bude tak na trtka dyndy a když ne, tak indy... :) Darovanému koni na zuby nehleď, je to dárek, pozornost navíc k řádku a dalším odměnám. Co bys chtěla jako odměnu navíc? Hodinky s vodotryskem? ;)

    EDIT: aby to nevypadalo, že su už fakt úplně blbá, i Gordonka reagovala na příspěvek hráčky. Psala, že z tajemných má zase dvě oranžové starožitnosti a vznesla právě dotaz, kdy to skončí...
     
    Naposledy upraveno: 4/9/20
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdy to skončí... až si ty odměny každý jednotlivec nadiktuje po svém. Do té doby budou někteří hrát pro odměny a postup a další třeba jen pro hraní, třeba za lízátka. :)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem na BB úplně zapomněla, už je to napraveno a dané ke šlechtění motýlci za chvilku bude hotovo ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Využil jsem situace, kdy jsem měl oseto na Baha, zrušil Bílou nevinnost a Vánočku, kterých mám nepřeberné množství, nasadil +2000% ze šlechtění, veškeré vychytávky ze stonku a Růžové želé a sklidil připravené šlechtění 88 členovců a 44 savců... a pak to během půlhodiny došolíchal tak, že mi nezbyl žádný z odznaků. Kolik byl přeskoků, nevím - to ostatně nebylo podstatné.
    Novému klokánkovi se na Baha bude dozajista líbit.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    K pc jsem se dostala až teď, sklizen připravený tulidomek za 1SK, dodáno, doplněn další na chybějící kokardy a je hotovo.
    Quokka si nakrmená SK lebedí na Baha. Tyhle rychlovky jsou bezva.
     
  20. ujezdik

    ujezdik Pisálek fóra

    Zdar . tak už mám taky vše hotovo . Marně stále hledám toho quokka . Nikde jsem ho nenašel :eek:((
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.