Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    670 SK je fakt hodně. Ještě uvidím, jestli se mi ho bude chtít kupovat. V odměnách jsou sice želví výrobny, ale nevím, jestli mi za to stojí.
     
  2. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    stouto akcí jsem uplně v háji z členovcu mam jen včelu 10ks a na trhu se nedá koupit ptáku pár desítek a plazy 0 nemam na to level:cry:
     
  3. llew65

    llew65 Vážený autor

    A na co mi bude Tiki výrobna, když nemám tukana - a jen tak ho mít nebudu. Takže bude zbytečně hnít v liště...
     
  4. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    No, akce vypadá skutečně náročně. Mám vážné obavy, že nemám šanci ji dokončit, ale rozhodně se zapojím. Některé odměny jsou lákavé.

    Rampusak: Včela skutečně patří mezi hmyz, nicméně zároveň také mezi členovce. Členovci je označení celého kmene, hmyz je pak určením třídy. Ostatně, do kmene členovců patří i onen krab. Jen se řadí k jinému podkmeni (korýši).
     
  5. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    :). Už se nemůžu dočkat. Konečně správná akce. Odměny super. Snad i zapomenu na červeňáčky, co mi chybí.

    Re:
    Při plnění určitě i na okamžik zapomeneme na Královničku a obětujeme ji :p. :-D
    Na to nemám :-(. To neva, stačí se zúčastnit a vybírat...dobře vybírat. :)
    Býti farmabláznem je v tuto chvíli krásné....než to začne a budeme se divit chybějícímu BB apod.
    Tak a teď se vy zasloužilí a rychlíci ukažte :).


    Já vím, že to celé nedám, ale snažit se budu... A třeba kvůli krabíkům, protože nůžky jsou už tupé...asi holt nezastřešený skladiště. A vidět želvičku na skejtu... :-D :-D :-D :-D. Teď mě RT fakt dostali :-D

    edit: a ta schovaná podpora prodeje (v mém případě). No prostě dokonalé.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Niečo málo skúsim vyšľachtiť ale ak sa nebude dariť tak to rýchlo zabalím.Lebo každé šľachtenie mi padala iba genetika.Tak som sa rozhodol,nebudem plytvať zo SK.Ak by mi zo 60 pokusov padol 1 šľachtenec o dva stupne tak to je u mňa slabá útecha.
     
  7. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Jdu do toho. Zatím mám v plánu udělat úkoly 1-6, pak uvidím.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Rampušačko Martino - Mám dojem, že ten tvor baští hrozno s třtinou. Je mu přáno.
    Moc se mi do toho nechce, akce na nákup SK tu mám dojem byla, tak nevím, nevím jestli mi mé skromné množství bude stačit minimálně do úkolů 6. Nejméně ze všech těch zvířat mám hus - že by také jedno šlechtění?
    Krabíci a želva na skatu se mi líbí. Ta maska moc ne, ale tukani se množí rychle, to půjde. V nejhorším případě(brrrr) si aktivuji tu boudu pro čtyři nocležníky...
     
  9. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Tak o "šlechtících" akcích se mi už začíná zdát...kdysi byly jen občas a teď už pravidelně nás z SK "vycucávají" každý měsíc a to samé tajemničky...to už je jen "TADY KUP, TÁMHLE KUP"...mám TURBO, jedu SK co se dá, ale taky občas musím hodit normální krmivo, jelikož na trhu jsou ceny vysoko a to bych se zase nedoplatila a teď zase takový útok na SK. Už minule jsem kvůli tomu nedělala Nublonské šneky a ani při mimořádné BB taky nic....potřebovala bych spoustu šlechtěnců do úkolů...ale čím to živit??? A další jsou "zásahy" při akcích a úkolech-dodávky ze stodoly...zvířata,rostliny,plody....Radši bych pěstovala 50tis. akční než tohle vymetání nejen stodoly , ale i konta...bohužel nemám, tak to asi nedám.Hezkou hru všem!
     
  10. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Chtěl bych mýt krabi ale chybí mi 100 včel a na trhu prázdno. Možná výrobnu Tukanů ale zase nemám Tukany aktivovány. Chameleonů mám málo ,protože nemám aktivován strom který je do krmiva potřeba. Když to shrnu pro mě je tato akce špatná.:(
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    To je ale ode mne troufalost ječet "hurá, jdu do toho" , když já farmářská
    ostuda někde prošustrovala včelky ( jo, při minulém BB) , ale vychovat nový
    včelí klan mě netrklo. Jo, být starý a ještě sklerotik , to je vážná choroba.
    Tak se nyní musím snažit ..růžové a červené úly podpořené SK snad něco málo
    potomstva vydají. Trh zeje prázdnotou...Být stará, sklerotik, mít 8 včel v záloze,
    to je darda !
    :p
     
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko,
    asi budu divná, ale teď jsem moc vděčná za vyšlechtění nižších šlechtěnců....Jupí....jupí, jupí....:D
    Ještě BB a bude to super akce...
    Teda snad....:music:.....
     
  13. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Jejda,to je perfektní guláš.Zatím jsem z toho jelen, ale těším se na to.Snad k tomu bude baby boom. A taky by bodla nějaká sleva na superkrmivo. Tak hodně štěstí.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Sbírám všechno červené,tak musím šlechtit!:D Jenomže nemám tolik SK:cry:, tak nevím nevím kam dolezu:p;)
     
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné, ale u nás deštivé odpoledne. Tak, čeká nás šlechtění a dost náročné. Novinky bych chtěla, ale toho SK je potřeba fakt hodně. Pokud bude BB, tak se pokusím něco získat. Teď jdu zkontrolovat zásoby zvířátek a honem hodit nějaké chlívky na plochu, protože ty co budu potřebovat, určitě budou v malých zásobách. Jinak, akce se mi líbí, tak se nechám překvapit, jak to dopadne a co nakonec získám. Všem nám držím palce, ať získáme co chceme a ať nám šlechtění přinese radost. Krásnou hru všem.
     
  16. Barboracz1

    Barboracz1 Pisálek fóra

    Zdravím,akce vypadá krásně,ale mám dotaz.....pojede k tomu BB a balíčky na SK? ´Jinak je to pro mě skoro nesplnitelné :oops: ... Děkuji za odpověď
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no tak ja jsem v klidu, SK mam pres 1000kousku
    a chlivky na slechteni mam uz na plose cely mesic, vyjma teda akce, takze i zviratka jsou pripraveny
    slechtit stejne musime, takze slechtenci napadaji i tak
    a BB nam urcite taky naserviruji, zatim to tak bylo vzdycky, takze ja urcite pockam
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Trepi a kde to je, na mlýně a jestli v ofi tak je to krabíkovi asi houby platné. Zvířat je dost a kraba prostě chci, po dlouhé době jsem si zamanula mít něco nového co není panda v jakékoliv podobě. SK 1768ks, na něco málo by to mohlo vyjít tedy pokud to nenatočí směr sever a nezapomenou první točku vymínusovat omylem. Vize je, vím že mi s jistotou padnou mašle za odvahu a pak už jenom genetika.
    No tak on by stačil i normání krab, červený bude i tak jestli se grafik nezblázní a neudělá ho po svém. Nemelem, není na to mlejn a ikonka v něm.
     
  19. radkokan

    radkokan Zelenáč fóra

    To ako bude ten krab špecialny alebo na to bude treba sochu? Tiež tie totemi a skejty to bude tiež špecialne alebo sa to bude dať vyrobiť.
     
  20. majdasupajda

    majdasupajda Zelenáč fóra

    No nazdar, to zas bude fofr ale vypadá to dobře. Jdu do toho jako vždy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.