Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    nedalo mi to a nakonec jsem akci celou dokončila :D
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj farmáři,
    když jsem si četla na fóru o vypadávání vrtaček, tak jsem to viděla či spíš neviděla v blízké budoucnosti...
    A světe div se, včera jsem našla 1 vrtačku ve stodole, ale nevím, kdy vypadla ... A dnes na mne vyskočila ze zvěřince, kde jsem měla 4 včely.
    Mám ohromnou radost a každému držím palce, ať také padají!!!! :)

    To není možné - právě mi vypadla další vrtačka z výše uvedeného zvěřince :D:D
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Tyto akce nemám rád ale na konec se to vydařilo stáje příjemný překvapeni
    opice červený mravenečnik plamenák lenochod clasic pandy červený a dva oranžové chlévy

    velka spokojenost i když mě to stalo 400 sk :D
     
    evainfo, ell1956 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Zdravím vespolek,
    tak zase jedna akcička za náma,
    dala zabrat, ale byla fajn.
    Příjemné farmaření všem.
    :inlove:
     
  5. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Hoj, může mi někdo prozradit k čemu slouží totem?
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Totem je algonkinské (Odžibvejové) slovo, které znamená příbuzenství, dávného předka, ochranného ducha a také jeho viditelné symbolické zobrazení - totemový kůl neboli totemový sloup. Vyskytuje se dodnes u domorodých kmenů hlavně v Severní Americe, v Austrálii a v Africe, je však téměř jisté, že býval běžný i v jiných oblastech světa včetně Evropy. Slavné jsou totemy v Zimbabwe a podobné sloupy (tu-teng) dávné kultury v Sanxingdui v Sečuánu ve střední Číně.
    [​IMG]
    Totemové kůly, Wrangell, Aljaška
    Totem je symbol celku a totožnosti kmenové skupiny. Nejčastěji to bývá živočich nebo rostlina, jsou však popsány i totemy „mlha“ nebo „skála“. Pro lov totemového zvířete platí u některých kmenů různá omezení, často se totemový živočich pokládá za společného prapředka skupiny. Totemová skupina je někde zároveň skupinou exogamní: sňatky mezi příslušníky téhož totemu jsou přísně zakázány. Ve společnostech, které totemy užívají, se často vyskytují také šamani.


    k čemu však nám bude totem na farmě, to fakt netuším a obávám se, že to možná netuší v této době nikdo xD
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    No já bych ráda zůstala u klasiky, že až se budou tukani šlechtit, tak bude akce i na jejich výrobnu... Tak nějak s tím počítám, ale může to být i jinak, krtci, motýli, veverky a mývali s ptakopyskama čekají s výrobnami a nešlechtí se zatím, zato přišly želvy se skateboardama. Jo a vlastně sloni na Baha, taky se zatím nešlechtí a mají výrobnu!

    Tak možná každé zvíře bude mít výrobnu?

    No a obecně je to produkt, takže může být třeba náhodné dodávání produktů, nebo přímo tento v nějaké akci, krátkodobém úkolu, nebo se dá použít jeho protihodnota, co já vím?
    Každopádně od těch výroben, co ještě neměly svůj úkol v družstvu, mám v plánu tak kolem 600 produktů vyrobit a pak je dám do lišty.
     
  8. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Ahoj, kraby a želví výrobnu jsem dokončila. Chtěla jsem ještě zkusit stihnou dojít pro totemy, ale před třičtvrtě hodinou jsem posílala 2 smsky, ale floreny se mi ještě nepřipsaly. Většinou se připíšou hned. Stalo se to už někomu ?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš a nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    no celou akci nezvládám, tak velké zásoby zvířat nemám, ale nějakou odměnu jsem z toho dostal a hlavně jsem získal bazén pro kraby, ten jsem fakt chtěl...

    *odstránená zbytočná citácia*

    Ne nestalo, ale SMS už jsem odpískal. Dříve jsem tak platil, ale je to dražší. Přešel jsem na Pay Safe Card. Založíš si účet a můžeš platir rovnou a je to prakticky okamžitě.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/9/16
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    SMS už také nepoužívám ... a pokud si nechceš zakládat účet, dá se PaySafeCard koupit za hotové v Tipsportu ... mívám ty kupony doma jako rezervu, aby mě nic nezaskočilo ani o víkendu nebo v noci, kdyby mi například mezi prsty utíkala nějaká akce
     
    monsaf, Trepifajksl a tydýtková tohle ocenili.
  11. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Medvánek - dají se koupit i online přes stránku herni-kupony.cz, platí se tam okamžitým převodem...
    já taky měla doma schované do zásoby - a až je jednou všechny najdu, to se na farmě rozšoupnu :¤)
     
  12. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Děkuji za informace. Účet paysafecard jsem si kdysi zakládala, ale dlouho jsem ho už nepoužila. Kouknu se na to. Jinak floreny se doteď nepřipsaly, takže už se asi nepřipíšou...
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    akci jsem zdárně dokončil sice nevím k čemu budu mít zmíněné stáje a výrobny když tak zůstanou jako dekorativní :p.
     
    Trepifajksl, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Hopskulička, ak máš nejaký kredit zdarma, nie je možné z neho čerpať SMS platbou. Samej sa mi to už stalo, posielala som, no kredit sa nesťahoval. Akonáhle som dobila kredit, SMS opäť fungovala.
     
    pezt a tydýtková tohle ocenili.
  15. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Žádný kredit zdarma nemám. Normálně jsem si zaplatila kredit přes netový bankovnictví a poté poslala dvě sms do hry. A floreny se doteď nepřipsaly a přitom kredit z mobilu se odečetl.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.