Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak mi včera vypadla další ale vůbec nevím z čeho.
     
    petaM2001, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  2. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Rudy77777: já mám celkem 5 domků z těch možných 12. na farmě mám 2 zvěřince (tam mám neonový chlívky, páč se mi na ploše nelíbí) a 2 výrobny (v jednom 4x bobří pilu a v druhém 4x biolep laboratoř) a na baha mám 1 výrobnu (tam mám po jednom - plavky, hůlky, koberce a arašídové máslo). ale kdosi už tu psal, že to, co máš uvnitř by nemělo mít na vypadávání vrtaček vliv. to spíš počet těch skladišť. myslela jsem, že 5 je málo, mám je prakticky od začátku a ty čtyři vrtačky vypadly až za poslední týden, jak začala ta akce.
    držím palec, ať vám taky začnou padat :D
     
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    taky mam 4 vrtacky a nevidela jsem je vypadnout, ale taky musi byt z posledni
    doby
    jinak k akci, davno hotovo
     
  4. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    tak ještě večer v rámci BB dokončeno. a z tajemniček: jelen (první), pásovec ( druhý, ale stále chybí) a na baha Rolinie (první) a pak samozřejmě spousta žlutých a oranžových ..... takže spokojenost.
     
  5. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Soráč Miky skejt nebude, ale budeme mít nový přírůstek a totemy, takže budeš mít místo, kde se můžeš modlit za můj blízký skon. 8)
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tohle se povedlo : vydri nora, jelen (jooo!), kravin oranz, pstros oranz
    Pekna kompletni sestava co uz mam : vybeh pro pandy cervene, mravenecnik, plamenak, tygr
    Slusna sbirka co jde do Pralesa, ale taky nic noveho : tamarind XL, hrozny more XXL, kumquat XXL, plumerie XXL, mangostan, ledvinovnik, amherstie, clausena

    Z toho jsem spokojenej, vyteznost vic nez obvykle a posledni zvire na farme, hrocha pochopitelne z tyhle TS ziskat nemuzu :)
     
  7. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, tak konečně hotovo :oops: Jsem zvědavá co se zadaří z tajemniček, no raději nedoufám v zázraky už jsem velká holka xD
    Škoda, že jste nepostřehli z jakého zvířete vám vypadli ty vrtačky. Já mám pořád jen jednu. Třeba to má vliv:music:
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    dokončeno ve čtvrtek.Celkem jsem vypotřebovala 520 SK,2 x jsem dokupovala po 4 kusech a jsem na nule.Tajemno se nekonalo.Pořád čekám na mravenečníka,o jelínkovi si nechám zdát a tak zase někdy příště se snad zadaří.Nemusím mít všechno hned a taky nemusím být hotova mezi prvníma ;)Prostě pohodička a lehárko:music:pa pa.
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, Děkuji sousedům za SK, to co jsem chtěla, mám, červený krab a výrobny budou třeba časem, jinak ostatní chlívky i stromky šly do lišty, stále nemám žádný Kešu oříšek a jiné speciální stromky, takže nemohu plnit úkoly v družstvu, i tak jsem spokojená, přeji Vám všem, ať se daří.
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo hned první den, tajemné dárky - 2x tygři, medvědi oranž, ptakopysk a zbytek si milosrdně nepamatuji. Co se týče stromů - ledvinovník 2x, amherstie, clausena... no jo no. Bez velkého balíku SK bych byl na nule, včera i dnes jsem trochu šlechtil, ale nic moc, tak jsem to zabalil. Gratulka všem, co se jim splnila jejich přání...
    Mám jednu vrtačku - mám pouze na farmě výrobnu a v ní 2x oranž ryby, koně a lanýže. Stále jsem se nepřesvědčil, že to stojí za to -mrhat hvězdami či banány.
     
  11. Rudy77777

    Rudy77777 Pisálek fóra

    Aha. Tak možná v tom to bude. Mám totiž jenom jednoho zvěřince a jednu výrobnu. Do zvěřince jsem dal pásovce a do výrobny barvírny. Co tam je nejspíš nějaký vliv mít bude. V každém případě díky za informace.
     
    Ivuška08, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Náročná akce, ale zvládla jsem jí dnes během hodinky komplet dokončit. SK jsem měla našetřené, takže jsem nemusela kupovat. Tímto děkuji i svým skvělým sousedům. Investovala jsem cca 600 ks SK a něco málo přes 1000 ks zůstalo na příště. Šlechtění mě nebaví, dnes to byla vyjímka kvůli zajímavým výhrám. Ale kdybych neměla našetřené SK, nekupovala bych ho a akci bych nedělala. Pro dnešek nové stáje i výrobny jsou na ploše a zítra uvidím, co se zadaří z tajemniček ;) . Přeji všem pěknou hru :music:
     
  13. -tygous-

    -tygous- Pisálek fóra

    Ahojky :)
    Tak akci úplně nedodělám :(, ale podařilo se mi získat ty krabíky a výrobny tak jsem spokojená xD, konto mám teda vyluxovaný a ze superkrmiva mi taky nic nezbylo takže je potřeba zase pěkně šetřit a vyrábět:D Akce bezvadná :) a z tajemných se dostala clausenu a jinak samé červené opice a na farmě to zatím roste tak uvidíme až ráno. :p
    Zatím se mějte čáuky ;)
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    to je chaos a stres :inlove:
    všetci chcú mať všetko:) aj ja:D
    zúrivo hladám superkrmivo kde sa dá;)
    ááá máme tu nekúpeného športovca netopiera:paby som získala nejakých 20 superkrmív:)
    v momente kúpim netopiera posledného skoro za 4 milionyxD
    a zistím za krátku dobu že ho vôbec nepotrebujem xDa samozrejme že žiadných 20superkrmív nemám:cry:
    a nič neostáva len kupovať:oops: no je to hra a chceme mať všetko:cry:na obrázkoch:sleepy:to je ozaj asi diagnoza ako hrom:D
    ale aká zábavná:Da súťaživá:D
    chválim ♥ velmi sa vydarila táto misia:D......dúfam,že ju dokončím celú:)
    dakujem velmi moc mojím drahým priatelom a susedom za darčeky:inlove: sú super ♥♥♥♥♥
     
  15. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak jsem akci nakonec přece jen dokončila. :p SK je na nule, a tak doufám, že teď nějakou dobu žádné další šlechtění nebude. Krejcarové konto je na tom dosti podobně, vzhledem k tomu, kolik jsem byla nucena dokoupit včel a chameleonů.
    No, mám sice vše, avšak je v tom drobný háček. :eek: Nemám totiž želvy, takže skateboardy ještě nějakou dobu vyrábět nebudu. Tukany jsem sice odemkla, nicméně plodiny a stromy v předchozích místnostech ještě ne, takže tukany zase není čím krmit. Prozatím tedy můžu využít jenom kraby.
    Jinak výběhy zklamaly a stromy rovněž. :( Jediné, co mě potěšilo a co se mi skutečně hodí, byla obora pro jeleny. Jednu už mám, ale jeleni jsou dosti žádané zboží, takže ještě jedna navíc neuškodí. A kdo ví, třeba se mi ji v budoucnu podaří vyměnit za obydlí pro želvy?
     
    Trepifajksl, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak i já s touto akcí končím, hotovo mám u členovců 7/8, u ptáků 6/8 a u plazů 5/8.
    Nekupovala jsem SK a ještě by mi na želví výrobnu stačilo, ale začínala jsem s akcí s asi 15 včelami a nulou chameleonů, takže jsem původně čekala, že nedosáhnu ani na tajemnice. A ty mám všechny, takže pro mě velký úspěch.
    Nakonec jsem před chvilkou získala i krabí jezírko a včera večer výrobnu tukaní, až tukany odemknu, bude čekat.
    Nebýt "dlouhého" BB až o víkendu, akci bych končila se ziskem tajemnic stromků, víc jsem po malém BB neměla. Kdyby bylo nutné zvířata koupit úplně všechna, takhle daleko bych se nehnala, takto se mi povedlo nějaká zvířata nachovat.
    Z tajemniček jsem tentokrát měla radost, stromečky mi nevyšly tak úplně, žádná novinka, ale chlívky se předvedly zcela nad očekávání.
    Na Baha - červená panda, moje první, juchůů, tak jsem ji nečekala, že jsem ani neměla krmení hotové :). A lenochodi c++ rovněž potěšili, zrovna lenochody chovám na splnění úkolu a ten chlívek je navíc hezký.
    A na farmě - 3x oranž. medvědi, taková záplava, já medvědy ještě neměla, a 1x oranž. orel, kterého jsem neměla taky, takže vlnka euforie byla :).
    Teď jen počkat, až se ta zvířata různě dlouhých chovných časů domnoží, abych mohla chlívky uklidit a užít si chvilku se svou farmou, než se zase na obzoru objeví další akce s vyklízením ploch. A skateboardy s klidným srdcem oželím, raději zbytek SK pošetřím.
     
  17. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Ahojky všem a krásnou nedělní pohodičku;).............taky jsem dokončila akci moc se mi líbila i když náročné na SK, jinak jsem zvědavá co vypadne z tajemnic. Všem gratulka :D:Dco tuto akci dokončili a ti co ne tak bude jiná a třeba lepší:p
     
    evainfo, petaM2001 a wenda114 tohle ocenili.
  18. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Ahojte farmáři :) nevíte kde se dá sehnat makadonový ořech ??? Když už máme tukany tak by jsme je předci měli i nakrmit...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    wenda114 - Musíš ho otevřít v opičím chrámu - za zlaté banány (pátá místnost);)
     
    Trepifajksl, petaM2001 a wenda114 tohle ocenili.
  20. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Moc ,moc děkuji , už je mám dávno hotové a nevracím se . To mě fakt nenapadlo. Dík ať se daří :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/9/16
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.