Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné poledne, vrátila jsem se z hlídání a odtajnila tajemno. Měla jsem papoušek C++ 2x, anakonda C++ a červená panda, amherstie XXL a XL, liči XXL, makadamie XXL, pitahaya XXL, baobab XXL, tamarind XL a ledvinovník. Na farmě byl chameleon oranžový a ptakopysk 3x. Jelínkovi a jezevcovi se ke mně nechtělo, takže žádná radost, ale mohla jsem dopadnout hůř. Ptakopysků mám na
    rozdávání, tak snad někdo bude mít zájem a snad se časem dočkám i jelínka. Krásnou hru všem
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    veselámalina70 - makadamie se otvírá v 5. místnosti za 25 ZB, po avokádu a papáje
    No a pak si ji koupíš v obchodě za krejcary, kolikrát chceš.

    Já jsem úplně v šoku, dala jsem tajemničky a málem mi vypadly bulvy. Poprvé mi padlo něco z těch získaných, nekoupených. Prozatím na baha pořád oranžové pandy a velbloudi a žluté výrobny a teď mravenečník a červená panda! No a na farmě jelen a labuť (taky žlutá kozí mlékárna a něco podobného, ale to je úplně jedno), jsem hledala čelist na klíně...

    Takže mi to spravilo náladu po šlechtění, kdy nic nepřeskočilo (ani mně) a pochybovala jsem, jestli se investice takového množství SK vyplatila, takže asi vyplatila, nové výrobny a krabi jsou a navíc se po letech hraní štěstí tak unavilo, že sedlo i na moje tejemničky. Jo a ze sazeniček jedna rolinie, fakt nějaký divný, ale užívám si to.
     
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Do akce jsem se pustila a kromě červených jsem ji udělala, jsem spokojená, krmivo a včelky na nule, tukana mít sice ještě nebudu, čekám na banány, jinak pohodička:p;):)
     
  5. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Mám ukončené členovce a nemám v liště krabí bazén. Kde ho mám hledat? !!!
     
    -viliem-, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  6. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Toho najdeš na Baha
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, na baha som odtajnila ráno, opice ťavy, pandy - nejakej farby a ešte tuším výrobňa kobercov, všetko išlo do lišty. Zo stromov sa vyrojilo polovica nezmyslov a polovica kešu, to je ako s katalpou, tá rástla ako zelina, zo všetkého bola katalpa aj v kolese. Ale aj tak akcia bola perfektná.
     
  8. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    veselámalina70 - strom odemkneš v pátém úkolu ve starověkém opičím chrámu, už nepoznám kolik banánů za něj bylo.
    Hezkou hru :)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z tajemných stromů jsem si ponechala pouze xxl provedení acaii, kustovnice a makadamie. U stájí jsem si jsem si ještě kliknutím ověřila, že to co vidím, jsem i dostala a ono to mě žádalo ještě krmení, jako bych něco takového chtěla někdy živit:)
    flexka, tohle je jen vlnka a přeji Ti, ať přijde i ta velká, na které se povezeš, na co sáhneš tak se povede a i když víš, že to nebude mít dlouhého trvání, tak to stojí za to. U mě to trvalo asi 3 měsíce, ale byla to jízda.
     
  10. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahojky, vzhledem k tomu, že jsem zde tu četla o vrtačkách, tak píšu sem, páč nevím, jestli tam na to vlákno někdo ještě chodí...
    nejvíc mě rozesmála antigona00 xDxDxD a jak jsem pak četla ty příspěvky, že teď vrtačky nějak začaly padat, tak jsem se chtěla přidat, že mi během této akce taky konečně jedna (moje první!!!) vypadla a jak jsem to tu tak četla od lišiaka-vuka, že jich někomu vypadly 4, tak jsem se koukla do svejch a zírám:

    [​IMG] :D:D:D:p:p:pxDxDxD

    EDIT: lidi, to není možný!!!! oni fakt museli změnit procenta pravděpodobnosti, my snad budeme za chvíli rozšiřovat!!! :D:D:D

    [​IMG]

    EDIT: a z tajemniček na baha mám konečně mravenečníka xDxDxD, pak červený opice, lenochody classic ++ a třetí plameňáky, ale za chvíli bude O&D, tak určitě nezůstanou v liště ;););)
     
    Naposledy upraveno: 23/9/16
  11. milteska

    milteska Expert fóra

    hotovo a odtajněno-konečně něco,co mi chybělo-vydra,plameňák a jelééééééén :) chybí už jen mravenečník a hroch U stromů to bylo slabší-tam mi nepadlo z chybějících nic a že jich celkem dost
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak z tajemných nic co bych neměl několikrát,stromů pár dobrých XXL takže to potěšilo no a k vrtačkám asi opravdu jsou erupce na slunci bo ta paní co se mnou bydlí jich za týden vyfasovala 5 a já mám konečně svou první,asi sa radostí ožeruxDxDxD
     
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No nakoniec som predsa spokojný, tým že dali baby-boom aj na víkend. Za chvíľu začína, takže spravím z akcie aspoň časť úloh z kategórie vtáky, nech získam nejaké TS a to mi bude stačiť. Tie nové výbehy a zvieratá pre mňa nejakou motiváciou nie sú, aj tak zatiaľ nemajú nikde využitie. :)

    Okrem toho využijem tento baby-boom hlavne na šľachtenie pánd.
     
  14. -Zuzana48-

    -Zuzana48- Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Kde mám Bazén pro kraby červený???Získala jsem ho a nemám ho.Zuzana

    Jsem blbá,už jsem ho našla,jinak akce pěkná,teď budu už šlechtit pandy.Ahoj a zdar šlechtění!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    -Zuzana48- to hrozí výstrahou :sleepy:hezky vyšlechtěný výkend všem:inlove:
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Ahojky, tak jsem utratila všechny úspory, abych splnila úkoly v družstvu, kde bylo odměnou SK. Takže už mám kraba a výrubnu želv, jen ty tukani nebudou, protože 50 odznaků nemám a ani nedám dohromady. Akce super jen těch akcí na SK je poslední dobou dost a nestíhám je mlýt ve mlýně. Kupovat rozhodně nebudu. xD
     
  17. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Tak dodelavam jeste par ukolu, z tajemnicek plamenak, tak velka spokojenost
     
    petaM2001, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. Rudy77777

    Rudy77777 Pisálek fóra


    Hmm. Já stále 0 slovy nic. Co máte ve zvěřinci nebo výrobně?
     
  19. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Rudy, já 1, slovy jedna vrtačka. Já mám vůbec smůlu na cokoliv, na co jsem odkázaná na náhodu. Z tajemných jak stájí, tak stromů velké kulové. Pořád nemám červené pandy, hrošíky, ze stromů kešu mám jeden z dřívějška, odtajnily se mi samé xl. Kdyby to byly xxl tak jsem spokojená. No a na farmě mám ze stájboly jednoho jelena, pak zdřívějších tajemných jednu lišku, jednoho sviště, jednoho pavouka...Jsem ráda,že jsem akci dokončila, ale z tajemných jsem jako vždy zklamaná.
    Hezký víkend, LF
    (ještě mám dvě na Baha, ale nedělám si iluze. Nejspíš to budou opice nebo papoušci).
     
    Naposledy upraveno: 24/9/16
    petaM2001, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, včera mi vypadla 2-slovy druhá- vrtačkaxD a mám na další měsíc klid

    Děkuji vám paní má ted´budu mit řády dva-vrtačky, to je pro pamětníky jedné staré pohádky-:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.