Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Hlásím taky hotovo.Super akcička,povedla se jim :)
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hurá-hotovo,akce se jim povedla:music:chlívečky jsou krásné
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    bobovize víš vůbec co je to kornuto?xDxDxD

    jináč hotovo i s přebytkem spotřeba SK 504 ks:oops: tajemno hodím zítra na plac:pdnes dám krabíkaxDxDxDxD

    [​IMG]
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Vše našlechtěno, všichni mají odznaky, všechno doplněno, takže mám kompletně hotovo :). Akce byla náročná na SK, ale co se dá dělat, že... Jinak všechno je na plochách, tak teď udělat pořádné zásoby a hlavně doplnit včely a chameleony, k tomu želvy a další, takže teď bude zase chvilku na farmě převaha chlévů, což není obvyklé :D.
    Výsledky babyboomu si nechám do jiného tématu, ať se rozčílím jen v jedné diskuzi ;).

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tajemno už taky na plochách, teď jen čeká na ranní odkrytí :p.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    já i syn máme hotovo, super akce povedla se, a ty odměny super
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak já tedy také...

    [​IMG]


    "Bylo to takové krásné poetické odpoledne"
    Že ano strýčku Pepine.

    Dobrou...
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova ;)
     
  8. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Zdravím všechny, tak já už mám hotovy ptáky a členovce akorát mě zaskočilo jak málo jsem měl ve stodole chameleonů takže jsem dal na nějaké plochy chlívky, jednou dvakrát je otočím šoupnu do tulidomku a bude hotovo. Takže jsem s touto akcí maximálně spokojen, jen tak dál RT. A samozřejmě přeji všem co akci ještě dělají ať se povede BB a akci dokončí. :);)
     
  9. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte.Tak sa pridávam k hráčom čo už to majú za sebou. Kraby sa v jazierku čvachtajú, tukany tiky-totémy vydlabávajú a korytnačky skateboardy prevetrávajú.;););) Ostatným farmárom želám veľa šťastia v plnení úloh. :)
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce hotova-úkoly 1-7 splněny!!!!!Díky za 10 ZB,pro ty jsem vlastně plnila,super-super-super.
    FA99...BAHA315:D;):pxD
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Taky mám hotovo,ale dostává mě do kolen jiná věc,manželka má za poslední 4 dny z jednoho zvěřince a jedné výrobny 4 vrtačkyxD
    No a u mě jsou dva zvěřince ,výrobna a arboretum a stav vrtaček stále nula:cry:
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  12. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    No, nevím. Nemám moc parfémů, takže musím čekat, ale už teď je jasné, že nemám šanci akci dokončit. Přinejmenším ne členovce a plazy, nemám zkrátka dostatek včel a chameleonů. Zatím mám výsledky 23 šlechtění - jen 4x se objevily dva odznaky. A přeskoky taky prakticky žádné.
    No až na jeden - podařilo se mi získat z obyčejných včel jednu pilnou včelu. :) Jistá spokojenost by tu tedy byla.
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hotovo. Jen nemám kam dát tajemno a skejťáky, bo je všude plno zvěře o_O
    Díky včelkám jsem stihla zase popojet s noemkou :D Už chybí jen pštrosi a ty zahájím ráno. Zas bude jeden úkol v družstvu smáznutý :)
    Přeskoky občas byly. Z obyč včel několikrát na křečka a čmeláka, jednou na strážní včelu. Pštrosi katastrofa, vrány to samé. Chamíci nejvejš na ninju. Husy jednou ze základu na strážkyni ;)
    S dodávkama to šlo. Cpala jsem tam hlavně tukany, nejnižší mutanty včel a chamíků...Za mě dobrý, ale spotřeba superka se mi moc nezamlouvala. Teď ještě doplnit stavy zvěře, bo jatka to byly hrozný o_O
     
  14. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahoj všem farmářům :D
    tak jak tu někdo psal, že mu při BB náhoda nepřeje, tak já chci povzbudit hlavně začínající farmáře, aby se nenechali odradit. na začátku jsem měla 336 včel, což vyšlo na 84 šlechtění. tohle je výsledek:

    [​IMG]

    dle mého pěkný výsledek.
    a taky mi to dalo ze základních duhovýho chemlona xDxDxD

    jo a taky mám po první várce (132 šlechtění celkem) 89+42+24=155 kokard. což je o slušných 23 víc.
    tož jdeme pokračovat ;)
     
  15. Richchi

    Richchi Pisálek fóra

    hlásím hotovo, dobrá akce
    :D
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tak akce hotova.Ted už se věnuji tradičně pandám.Já snad ty umělecký síla z písku nedodělám.
     
  17. evik4861

    evik4861 Pisálek fóra

    Hlásim taky hotovo:p:music:
     
  18. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky..tak to já se zase klidně rozčílím i vícekrát..co se s tím šlechtěním stalo..to je fakt hrůza..už několikátá akce..a vážně je to k pláči..přeskoky jen v řádu těch úplně nízkých šlechtěnců..a za celou akci jen jedna ninja včela..a ta ..jen díky genetice..no zařekla jsem se ..že nebudu kupovat Sk..tentokrát jsem to bohužel kvůli akci nedodržela..ale při normálním šlechtění kupovat opravdu nebudu..a nebude mě to vůbec mrzet..prostě to nemá smysl..je to jen vyhazování superka..co se týká vrtaček..tak mě.. asi omylem.. zatím vypadla celá jedna...takovým tempem se určitě upgradu nedožiju..a to bez legrace..a nakonec.. co se týká akce..ta je komplet hotová ..byla fajn..pěkné odměny..novinky mám na ploše..a až na kraba..u kterého teprve melu krmivo..už vyrábějí..desingově jsou celkem hezké..jen se mi v poslední době zdá..že jsou ty nové stáje a výrobny..takové drobné a nevýrazné..a nebo přestávám vidět..
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky to dělám již nějakou dobu a pořád se nemůžu došlechtit.Chtějí jich nějak moc.

    [​IMG]

    Akce hotová,krabi,tukani a skejťáci už makaj.
     
  20. freda1969

    freda1969 Pisálek fóra

    Parada sice jsem koupila SK ale stalo to za to takovych akci by mohlo byt vice
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.