Blázni do zvířat (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky hlásím hotovo,krabík už šmejdí po ostrově,tukani ťukaj totemy a tajemničky se tváří pořád tajemně.Za 5 hod uvidíme. :):)
     
  2. 007lala

    007lala Pilný autor

    Huráá! Taky hotovo, krabík už si rochní mezi tygry, hrochy a plameňáky, aby byl u vody. Medaile navíc padaly asi v desetině případů, přibližně - na necelých 260 šlechtění jich mám 25. Povedl se i nějaký lepší včelí a chameleoní přeskok, z tajemnice další červené pandy, mravenečník a oranž kobercárna, na farmě růžoví oslíci... Jen ty vrtačky ne a ne a ne a ne a .... :D
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo.Protože to slušně přeskakovalo dokoupila jsem SK a zkusím štěstí dál.
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    marketka47 hledej na farmě
     
  5. lucka_n

    lucka_n Pisálek fóra

    janakad:
    odznaky padají jen při šlechtění v příslušné kategorii:
    Členovec - odznak při šlechtění včel
    Pták - odznak při šlechtění ptáků
    Plaz - odznak při šlechtění chameleonů

    takže pokud si šlechtila např. koně nebo krávy, tak tam ti žádný odznak nepadne...

    Market: "Jadeit" i skaetbordy jsou na farmě, nepatří pod bahamku...
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    ta animace želvičky je prostě boží:inlove:
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky hlásím hotovo - jediný slušný přeskok z obyčejných husí na cestovatelku
     
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Lidičky děkuji moc,nějak mě to nenapadlo,myslela jsem,že vše patří na baha;)
     
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak se přidávám k těm co mají hotovo, akce super, odměny super jen ty přeskoky nic moc
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Mám to taky hotovo - jela jsem pomaličku, doufajíc v dvojité kokardy. Takže poslední kroky byly po jednom a stejně jsem musela projet 612 SK (306 šlechtění) a 29 kokard mi padlo samo. Přeskoky jsem nečekala a nebyly, takže jsem se držela minima a končím na jednu kokardu přesně.
     
  11. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Dala jsem to po sedmé úkoly - banány jsou doma a základní chlívy/výrobny taky, do osmičky už nejdu, chybí SK a i chuť ho kupovat...takže stačí:)
     
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    SK vyšlo tak tak, ale mám hotovo :)
     
  13. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Tak taky hlásím hotovo, ty želváci jsou fakt luxusní:) Ale přeskoky nic moc, to dřív přeskočí mě. Takže čekám na tajemnice a doufám že se pochlapí, pořád nemám mravenečníka.
     
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak skoro hotovo,ale toho SK, neskutečné....no nevadí, zase to namelu.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.U mňa väčšinou genetika a jeden jediný preskok u včiel z obyčajných padla ninja.Akcia hotová občas padli aj 2 odznaky ešte mi ich pár zostalo navyše.Môžem ešte niekoľko včiel predať.
     
  16. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj získala jsem dílnu na totemy Tiky, ale v bedně ji nemůžu ji najít. Tukany aktivované mám. Kde ji najdu? .Děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  17. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    No, šlechtění nic moc. Skoro jen samá genetika a nic závratného nepřišlo :sleepy:
    Hlavně, že je akce zdárně dokončená :music:a dá se věnovat i jiným činnostem :)
     
  18. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Zuzka43 - A koukáš se na Baha???
     
  19. lucka_n

    lucka_n Pisálek fóra

    Zuzka:
    dílna na tukany je na baharamě v chlévech pro zvířata...
     
    dana9494, petaM2001 a babako tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak ja jedu na zakladni chlivky, pokud budou v TS, tak to vidim tak, ze protoze mam uz zakladni - tak barevny prijdou... kdybych nemel zakladni, neprijde dlouho nic, to zname...
    Slechtim druhy kolo, davam vzdy o par mene, at trochu z tech dvojitych zabere :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.