Blázni do zvířat (20.10. - 25.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Qsimodo

    Qsimodo Zelenáč fóra

    Ja vôbec nechápem ako tie zombi ovce šľachtiť z tých 29 či mám neviem spraviť nič. Som asi maličký tupček alebo čo rozmýšľam ale nejde mi to je to ťažké nejako asi pre mňa.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Qsimodo - ahoj,
    můžeš si pořídit v obchodě u Jacka Ohrady pre zombie ovce a nějaké si rychle namnožit.
    Další možností je nákup zombie ovcí za floreny ve farmářském obchodě - sezónny tovar.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Dášenkamášenka

    Dášenkamášenka Pisálek fóra

    ´Dakiujem pomohlo to aj mne.
     
  4. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    Zdravím akce hotová ,ale trošku se ztrácím jak to bude s wendigem? zůstane jeden nebo půjde ještě sehnat jinde a ten úkol pokračuje-potřebovala bych volno :-D
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lejipa - ahoj, do budoucnosti nevidíme, ale pevně věřím, že ještě možnosti budou :)
    Úkol je trvalý, takže netřeba chvátat, nikam neuteče ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. adolfek72

    adolfek72 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Já vajíčko v inventáři v dekoracích nemám. jen upgrade :(

    já taky ne
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/22
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adolfek72 - ahoj, a nedala sis vajíčko někam na plochu ?
    Pokud nenajdeš, budeš se muset obrátit na herní podporu a požádat je o pomoc.

    PS: nepiš více příspěvků za sebou - multipost, porušuješ tak pravidla fóra. Pokud chceš ještě něco připsat, použij u příspěvku možnost upravit, příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  8. vysplouch

    vysplouch Zelenáč fóra

  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vysplouch - dobrý den, nedala sis už v předchozích dnech toto vajíčko někam do parku ? Prohlídni si park, ostrov pokladů, maják atd, třeba tam někde bude.
    vajíčko Kleovcepatry na ploše.png

    Pokud bys vajíčko opravdu nikde nenašla, pak jedině požádat herní podporu o pomoc.
     
  10. adolfek72

    adolfek72 Zelenáč fóra

    Skali
    Už jsem ho našla,dala jsem na maják a zapomněla jsem na to :) díky
     
    bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adolfek72 - za málo, hlavně že je vše už v pořádku :)
    Hezké odpoledne
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.