Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mne nic nezmizelo, akci jsem mela vecer hotovou. Ptaci splneni z kolibriku, clenovci z humra, plazi z krokodylu. Takze jen to superkrmivo a zvirata nutna na slechteni. A aspon jsem konecne doslechtila posledniho pstrosa do polevky, a polivka bude komplet ( jen musim vyrobit 200 pstrosich vajec, to jeste potrva :))
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já ráno otevřela farmu a chtěla dodat zbytek odznaků a nic. Říkala jsem si, že jsem špatně odklikla šlechtění a zadala ho znovu, pak jsem teprve šla na forum a zjistila, že chyba nebyla u mě. Takže nic dalšího nedodávám, holt jsem si zašlechtila o něco víc. Už jsem šlechtila zbytečně na začátku, kdy jsem dala šlechtit savce místo ptáků. SK mám dost, tak to unesu.
    Z podpory mě také prosí o trpělivost.
    Perlička už je na ploše, ostatní nejsou ještě dokončeni. Tak zatím melu krmivo. Naštěstí mám v obrchlívu trvale dva neonové motýli, takže zatím bude mít varan o potravu postaráno.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/19
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Včera jsem tady nebyla, nebylo proč, akci jsem splnila během 20 min.
    Jsem ráda, že se mně problém s odznaky vyhnul.
    Přeji všem, aby se jim odznaky vrátily!
    Krásný den a mějte se fajn!
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak akci jsem splnila včera večer odznaky nezmizely, přebytek 0-0-0. Problém mne asi nepostihl, fakt nevím, bo jsem pendlovala mezi chlapem /sjet mu pro jídlo na cestu/, klukem - měl migrénu a zvracel ( 2 x povlíknout postel, jeho jednou osprchovat - měl to všude, naházet pračku) a PC... jen odklikat, doházet a zase běžet.... lepší přeskoky ze základu jsem postřehla u kačen - ze zákl. 3 x gumová a jeden u včel ze zákl. mimozemská. ;)
     
  5. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Super mám hotovo:)pěkné farmaření;)
     
  6. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Klobouk dolů, konečně akce, která má ve finále opravdu zajímavé odměny. Myslím, že to konečně dělal někdo, kdo tu hru taky, alespoň občas, hraje. Posílám dík a pochvalu. :)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    .evalumar.: nebo konečně někdo zodpovědný přečetl reporty moderátorů ze všech zemí, kde jsou stížnosti a prosby a zareagoval... :)
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jójó, a kde jsou teda červený chlívky ( a nejlíp i červená výrobna)?
    ;):D
    Schválně, jestli si někdo přečte i tyto zpětnovazebné reporty, jaká bude následovat odezva. ;)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: pššt, nemusí pršet, stačí, když kape... ;)
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Včera jsem dala tři chameleony šlechtit a žádný odznak,Napadlo mne,že to padá jen při BB a koukám ono byla nějaká chyba? Chybí mi posledních 27 odznaků do varana ;) Zítra je BB ,tak to zkusím dodělat,jo a přeskoky opět žádné,klasika,genetika jen:(

    EDIT: Y_n_o...nevím kolik bylo hodin,na štěstí jsem dala jen tři zvířata ;)ty odznaky oželím V tuli domku už čeká na BB potřebný počet na toho varana,tak hned kol 18-sté sklidím a dodám a bude finito:(
     
    Naposledy upraveno: 15/3/19
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 15/3/19
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Dva dny fofr. že jsem stíhal jenom sázení a sklízení v druhé minihře, takže teprve před půlnocí jsem začal vybírat výhry. Od členovců a od ptáků mám, zdá se, vše doma. Takže doufám, že to nezmizí. S plazy počkám, až bude vše jasno.
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ynočko...
    Pamatuješ jak loni bylo krásně a vůbec nekapalo?
    Já bych teď to počasí bral znovu, jé, jak bylo krásně teplo, nikde ani kapka!
    V řekách minimum vody, potoky prázdné a ze studní se prášilo.
    :D:D:D
    Dnes má zase pršet-nekapat.
    >:(
    Akci mám dávno hotovou a nebejt záznamu v mém archivu už bych na ní zapomněl...
    Takové vyjídání superkrmiva, jinak průměr.
    Ale jak se říká: "Kdo se nespokojí s málem, nemá nic"
    A já to opravím...
    "Čím víc chceš, tím míň dostaneš"
    Což platí.
    :D


     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Chtěla jsem dát mlít žrádlo pro varana, ale motejla za 55000 jermelíků mu tak akorát ukážu z rychlíku.
    P.S.: Doufám, že nejsem jediná, kdo se rozčiloval, že u zvířátek nemůže najít ten zasmolenej stonek.:p
     
    Naposledy upraveno: 15/3/19
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -pechógl- já už taky melu z posledního, teda nad limit xD Sice mám zatím na skladě 218 motýlů, ale protože mi je postupně užírají dvě drogérky na třpytivý prášek a teď se přidal varan, budu muset přehodnotit chovatelské priority na mýtině. Lasička určitě počká, než jich zase budou dvě stovky, bude motýlí kupole...
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. sejara

    sejara Pisálek fóra

    ahoj poraďte mě mám dokončené jak plazy, tak ptáky, ale nemohu nikde najít ve skladu se výběhy obydlí pro varana a kurník pro perličky...Kde to najdu prosím?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejara - ahoj, a hledáš na Baha ? (Baharama ;))
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    V akcím jsem teď dlouho nebyl,protože jsem neměl čas jsem zaskočit,takže jsem asi v polovině všech zvířat a mám splněno tak nevim 65% a na dokončení to nevypadá mám 2 důvody ten první je)zásoba SK a ten druhý docházejí mi zvířata,tak snad nějaké zase napěstuju do stodoly
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  19. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Kde seženu do tulidomku pavouky,berušky,humry,kraby....atd? Děkuju za radu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - ahoj, ty se nešlechtí. Jsou tam napsané, protože je můžeš do úkolů dodávat jako protihodnotu, abys nemusela dodávat jen vyšlechtěná zvířata :)
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.