Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jara268 - a hledala jsi na BAHA ?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jaru a víš o tom že tyto zvířátka najdeš v inventáři na Bahamce?
    No jo Skali rakeťačka...
    :D:D:D
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak koukám, že problémy ve hře mají i jiní.
    Naštěstí mi nemizelo (doufám) nic - dodaného zcela jistě ne, před dodáním jsem to přesně spočteno neměla, přece jen několik odznaků navíc vyskočilo a rozhodilo kulatá čísla, ale opravdu jen málo - přebytky mám 1-0-0.
    Ale musela jsem restartovat mnohokrát, ač vyčištěno a různé prohlížeče, dokonce jsem zkusila připojení přes data telefonem, neb jsem podezírala internet - vážně ne, jen sklízet chovy jsem musela i po jednom a pak už pouze restart. Sklidit plný tulidomek mi trvalo přes hodinu, to se mi ještě nikdy nestalo. Dlouho jsem se hrou žádné problémy neměla, toto bylo hodně výrazné.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi jsem stihla došlechtit před bonako, mám hotovo, navíc 9 mašliček od ptáků, po dvou od plazů a členovců. Jdu se věnovat pěstování kapusty na hřbitov na farmě, müsli tyčinek na hřbitově pro mrtvovci...
     
  5. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    tak hotovo komplet teším sa novým stajniam
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    U mně se žádné problémy neobjevili. Vše hotovo. Nějaké anakondy jsem měla z minulých šlechtění. Přebytky 1-13-0. ;)
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Vyšlechtěno naprosto bez přebytků v 8 večer, zřejmě před "hackerským útokem na naše peněženky" :p (omlouvám se všem postiženým hráčům, ve smyslu ve hře postiženým :p:p:p, není to zlomyslnost, jen jsem chtěl připomenout dlouho nepoužitý výkřik do tmy. Kdyby mi něco zmizlo, asi by mi prdla cévka ;)). Všechny 3 nové potvory už se vyhřívají na plochách, poprvé dostaly napapat SK, bo jejich krmě se teprve mele. Nasadil jsem na plochu i všechna stromová a stájová tajemna z posledních akcí, tak budu zítra mrkat na drát :D:D:D. SK zůstalo docela dost: [​IMG] Taková rychloakce se mi líbí.
     
  8. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Aj umňa hotovo,bez problémov...
     
    vladca tohle ocenil(a).
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Skali a Johne díky. Asi jsem byla trefena slepotou a možná blbostí. Krmivo jsem už našla a chlívky také. Asi si skočím pro nové brýle. Díky a dobrou Jára
     
    Apachie1, Jonsdorf a Skali tohle ocenili.
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    no u mě - 33 odznaků plazivých ztraceno v matrixu :D :D
    no vyčkám co s tím udělají, a snad navrátí, když nenavrátí tak bych si přála řádnou kompenzaci :D
    aby to prosím alespoň čas od času přeskočilo a ne jen samá genetika..
    jinak přeskočí mě :D :D a potáhnu nožku za s sebou :D
     
  11. vladca

    vladca Stará škola

    čítam, že sú nejaké problémy, radšej nedodávať odznaky :music:...
    neskoro ... došľachtené, dodané ;), našťastie bez problémov .. stálo to 390SK (vrátilo sa 130), 0-3-2 zostalo
    preskoky väčšinou max. 2 stupne, sem tam +3, +4 ani raz
    paradoxne .. jeden preskok +5 (pštros -> pštros hrabavý) pri jednom jedinom zadanom chove :p
     
    Janina0971, Nikyna8 a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Děkuji, bylo to prima, bylo to rychlé, bylo to i zábavné. A bylo to i překvapující. Nic zlého se mi naštěstí nestalo, i když jsem hrál během vyskytnuvších se problémů. Obtížnost "střední" byla namístě, žádné záludnosti - i za to děkuji!
    No a ještě se musím pochlubit - po letech hraní se štěstí unavilo a sedlo konečně i na mne. Při "sklizni" jsem ještě neměl páru, co mi to právě přistálo v chlívě. Nuže, i za tento BB uctivě DĚKUJI! Zázraky se dějí :)

    [​IMG]
     
  13. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Takže odznaky máme - 70 +71+70! Upotřebených chovů 60+55+59. Zlatí pštrosi, anakondy a včelky. Padaly tedy odznaky navíc, i když nic moc, ale úspora 72 SK se také počítá. Hezká hra pro připravené. Jdu vybírat odměny.
     
  14. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    nevím jak se mi to povedlo dodělat i přesto, že jsem si teprve teď přečetla, že se ztrácely odznaky, no škoda SK jestli se mi nějaké ztratily, ale hlavně že je hotovo :D
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, šlechtila jsem, po těch výsledných super přeskocích (asi to skáče mimo PC), opravdu jen minimální množství. Samá genetika a maximálně (asi 3x) ob jednu pozici. Zbylo mi:
    [​IMG]
    Moje zásoba SK stále narůstá [​IMG] , ale opravdu s takovou nemám ani chuť dál šlechtit xD
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    aničko, nožička se netahá za sebou, když ti přeskočí.... to se tahá leccos jiného.;)
    Mně se taky ztrácely odznaky a pěnila jsem, než jsem zjistila, že šlechtím savce.xD
     
  17. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    akce hotová během chvilky, chlívky na ploše a po dlouhé době jeden pěkný přeskok z emu pštros tanečník

    [​IMG]
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Během mini babyboomu jsem dodělala téměř vše, chybí mi v každé skupině 2-3 odznaky, dala jsem šlechtit míň, že dopadají z ostatních, ale nevyvedlo se. Dodělám zítra. Dodávala jsem výhradně základní zvířata z Baha, tam mají dost velkou protihodnotu.
    Chlívky půjdou na ploch ráno, melu krmení.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  19. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tak to nemá chybu, dodala jsem 31 odznaků plaza a zmizely než jsem dodala 4 do 35 a teď tam nejsou ani ty 4.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Veselá.99 - ano, tento problém už je hlášen viz zde
     
    radyn.m a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.