Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - klid, odhlaš se a znovu se přihlaš. A podívej se znovu, jak to s tím plněním vypadá. Kdybys tak poskytl screen...bylo by jednodušší odhadnout, co a jak se stalo...
    Pokud se ti to nebude zdát ani po znovupřihlášení, můžeš se obrátit o pomoc na herní podporu. A hlavně měj na paměti, že vše se dá řešit v klidu.

    Herní podpora může prověřit tvůj herní účet a zjistit, kde je chyba - proto ji máme.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  2. badeda

    badeda Pisálek fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    Právě se mně stalo totéž - badeda
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/19
    malanek70 tohle ocenil(a).
  3. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Skali Přece si od každé situace nebudu pořizovat screeny (navíc mně sem nejdou ani dát), abych mohl dokazovat chyby tvůrců. Než jsem psal příspěvek jsem samozřejmě zkoušel restart. Neřeš to, dal jsem znovu dalších 40 šlechtit a stejně po osmi letech uvažuji o konci, tohle už opravdu není hra, ale blázinec. Už jsem měl v posledních krocích úkolů prostě tyhle počty dodané, tak jsem si dal došlechtit přesné počty k dokončení a ty dodané prostě zmizly, nevím jak jinak bych to popsal
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    badeda - ahoj, v tom případě to samé, co jsem psala malankovi, ju. Zkus se znovu přihlásit do hry, když to nepomůže, napiš na herní podporu, ju.
    Zkusím zjistit, co se děje.

    malanek70 - ten screen by pomohl hlavně mně, abych viděla, co se u tebe děje. Bo takhle jsem jak slepec a můžu jenom odhadovat, chápej ;)
    Edit: na tu podporu napiš, už jste dva, co popisují stejný problém.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hola, hola jeden blázen splnil Blázni do zvířat ,-))) pohoda. Šlechtil jsem po 10, případné odznaky navíc se hodily, bylo méně šlechtění.
     
  6. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Ahoj, hotovo. Šlechtila jsem jenom základní zvířata a nějaký přeskok se povedl. Anakonda - Kobrakonda, Smaragdová, Mřížkovaná, Načechraná. Slepice - Hedvábná, Polévková. Včela - Lesní, Křečková, Čmelák, Strážní. Motýl - Monarcha, Safírový. Krocan - Paví, Dýňový, Domorodý.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  7. badeda

    badeda Pisálek fóra

    Než bych se trápil, tak jsem sice vydal dalších 190SK, ale mám hotovo.
    Přebytky 2-4-3 se připsaly správně.
     
  8. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    hotovo 0-5-8
     
  9. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Ahojky, tak mě také zmizely dodané odznaky, už jsem psal na podporu před hodinou a čekám na opravu
     
    radyn.m a Skali tohle ocenili.
  10. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mám na všech farmách hotovo a koukám,že nejsem jediná,komu se ztratily odznaky.Dávala jsem na každý odznak po 60 kusech,abych pak jen dodělala zbytek a na jedné farmě koukám,že mi chybí 30 odznaků místo 10.No než abych si dopisovala s podporou(to už by taky mohlo být po akci),tak jsem došlechtila další kousky a je hotovo. :)
     
    radyn.m a malanek70 tohle ocenili.
  11. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Screen sem dát nejde nebo neumím a zmizely i ty další dodané a je tam NULA. Nebudu ze sebe dělat vola a na celou akci z vysoka. Dobrou noc.
    :wuerg: V souhrnu mě to už odrbalo o 3 x 35 odznaků plus SK, zvířata a parfémy použité na jejich výrobu. A na to, aby mě někdo poučoval abych si vyčistil PC, což je jediné, co se na podpoře dozvím, na to opravdu nemám teď náladu ... čus bludička49 já než jsem došlechtil to, co mě sebrali na poprvé, tak mezitím zmizelo to, co jsem tam původně dával na dokončení. Prostě sranda.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  12. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Šlechtím a odznaky nikde
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jelikož hráčů postižených zmizením odznaků přibývá, doporučujeme odznaky nedodávat - zvláště do posledního stupně u každého zvířete, dokud nebude problém vyřešen.
     
  14. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    mně taky zmizeli i dodane
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, bludička, proč myslíš, že se budeš dohadovat? jedině u nich zjistíš skutečný stav věci a docela rychle. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti, jen je dobré problém podrobně popsat.
    Já bych to řešil.

    A vypadá to na globální problém ,-) někdo je požírá, možná ty hřbitovní obludy ,-)
     
  16. zmel

    zmel Pilný autor

    Tak aj u mňa hotovo a zostali aj nejaké prebytky 0-13-17.
    Ťažko povedať, či nejaké odznaky zmizli alebo nie, proste som to nepočítala a šľachtila do zbláznenia :D:D:D
     
    radyn.m a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jen slabe prebytky, 3+1+0, akorat ted ty novy chlivky dat na plochu nekdy casem :)
    Je toho moc najednou, jdu skouknout dekorky a vybrat odmeny...
     
    radyn.m a Apachie1 tohle ocenili.
  18. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    HOTOVO :)
    Moje prebytky 1+21+4, a to len preto, že som si pomýlila článkonožce s vtákmi. xD
     
    kiki2305, radyn.m a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    odznaky mi nechybí, všechny úkoly splněny, ale mám jen pavoučí výrobnu ale varana ani perličku nemám nikde a chybí mi i krmiva pro perličky a varany.. splnila jsem cca v 18:02. vyzkoušela jsem F5 i vypnout / zapnout, Jára
     
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Nepsala jsem,že se s podporou nebudu dohadovat,ale dopisovat,většinou když jsem jim psala o nějakém problému,tak mi odepsali,že si mám vyčistit pc,což dělám před každou akcí,takže jsem tam musela psát znovu.Proto jsem psala,že raději obětuju nějaké SK navíc.

    Jara268 nové zvířátka hledej na Baha
     
    evainfo a malanek70 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.