Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem z toho opět daněk. Mám šlechtit nebo pěstovat kapustu?:oops::oops::oops:
     
    Helena1313, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 nejspíš obojí a ještě k tomu děsivku a plnit úkol na bubuzvěřinec, to abychom se nenudili :)
     
  3. vladca

    vladca Stará škola

    chovná stanica naplnená ... 35+35+35 (anakonda+kukučka+motýľ/včela) ... o 5 hodín výsledok
    čakám aspoň jeden preskok do maxima :D:D:D
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - tady (klik)
     
    radyn.m, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. sandra8053

    sandra8053 Pisálek fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace

    diky
     
    Skali tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo zbylo 1-2-2 odznaků :p
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám hotovo a žádný přeskok se jako obvykle nekonal, max ob jedno..Mockrát dokonce to vypadalo,že není BB.No já to nezměním,ale SK nekoupím .Zatím si vystačím.Na rozdíl od bonusů SK docela často na KŠ.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/19
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem si myslel, že anakondy mají žrát slepice a králíky, o chameleonech není nikde ani zmínka. :oops:

    [​IMG]

    Jinak šlechtit jsem teprve začal, SK je z akcí dostatek.


     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  10. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Také mám hotovo a i u mě se žádný přeskok nekonal....
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    U mně taky akce na pohodu, měla jsem dost zvířat a SK též, po sklizni tulidomků bude hotovo.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) přišla jsem později a v akcích trošku chaos, ale dodávky jsou hotové a postupně jsem šlechtila, co to právě chtělo, abych ušetřila, držím palečky, bylo to rychlé ;)

    [​IMG]
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo ani to nebolelo;);).Nejaké preskoky u hadíc boli,ale to len o dva stupne.Čo dám tým hadimrškám žrať čo som získal tak netuším.Nechám ich zatým v lište lebo mlyn pracuje,tak že nech sú tam kde sú:D:D.
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Asi mi něco uteklo,bo v členovcích mám nabídku krab,beruška ,roháč,šnek, humr ,krab, ale v tuli domku je nevidím,:( měla jsem někde něco aktivovat?
     
  15. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Hotovo,bylo dobré,že lze dodávat i jiná zvěř,než ta šlechtěná,hezký večer;)

    Bursuk59 -ty můžeš dodávat do úkolů místo šlechtěnců.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Oproti konzervativnímu odhadu potřebného množství SK (420 SK na 210 šlechtění) jsem trošku SK ušetřil (199 šlechtění, tedy 398 SK).
    I tak jsem nakonec získal navíc 2 odznaky členovců, 3 odznaky ptáků a 3 odznaky plazů.
    Protože nám začalo doma blbnout internetové připojení, nějak jsem nezaregistroval, zda mi něco přeskočilo (kromě stále intenzivnějšího pocitu, že přeskočilo mně).
    Tak ať vám to pěkně skáče,
    anakonda i to ptáče,
    včelka ať vám zabzučí
    a dobré zisky doručí!
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak a je to - šlechtění jen v minimálním nutném množství pro získání odznaků a dodávky se daly zvládnout s jednoduchými kombinacemi zvířat (humři+berušky, kolibříci+husy a krokodýli+želvy).
    Vlastně si říkám, že pavouky (tedy myslím členovce, samozřejmě) jsem plnila asi trochu zbytečně - nejspíš jen proto, abych později třeba nelitovala, že tu výrobnu nemám. Na plochu je určitě tahat nebudu, nenažrance ;)

    P.S. Z přeskoků stojí za zmínku sportovní chameleon ze základních a strážní včela ze základních, jinak spíš nic moc.
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    U mě také hotovo:) Krmivo pro perličky i varana namleto dopředu, takže už jsou na ploše. Jen ty odznaky jsem nějak nedopočítala, zbylo 18 - 0 - 32 :p SK ale zbylo na 4000 takže mě to nevadí. Přeskoky při BB nijaké, zázrak jsem beztak nečekala;)
     
  19. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Zmizely mi už v úkolech uložené odznaky!!! Opravdu super, tak jsem teď měl končit a můžu je dělat znovu. Tahle hra ne že mě přestává bavit, ale začíná mě dokonale vytáčet! 13 členovců, 11 ptačích a 15 plazů, jediné co dokážu přesným popisem téhle situace je, že získám blokaci. Bavte se dobře a strkejte těmhle *** dobrovolně peníze, já teda tohle podporovat nebudu!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/19
    Honzulka05, bursuk59 a fifa2006 tohle ocenili.
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak už taky hotovo. :) Šlo to rychle, díky možnosti dodávaním i dalších zvířátek. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.