Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    bozenka567260 a nejde ti o to, jaké členovce dávat na šlechtění? nejlépe včely a motýly ;)
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    bozenka567260, já jen dodám, u mého příspěvku ta druhá část, pod čarou, byla tak všeobecně pro kohokoliv, nechtěla jsem tě vůbec poučovat, jen úvaha nad tím, jak by šlo elegantně vyřešit na farmě nějakou tu havěť (opravdu bych se nechtěla dožít, že nám dají chlívek na masařky, myslím, že pro některé z nás už jsou přes čáru berušky nebo roháči) a nekrmit jedna zvířátka druhými zvířátky - já kvůli tomu nemám zatím jedinou pavučinu a nevychovala jsem jediného pavouka. Skáčou mi z nějaké bedny plus jsem kdysi dávno nějaké na trhu (než tak vylétly ceny) koupila a světlušek taky nemám tolik, abych rozjela pavoučí velkochov. Dalšího strávníka tohoto typu nijak nadšeně nevítám. ;)
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pekne, ty motylci to nemaj lehky, koukam ze bude potreba se snazit a ty pavouci taky likvidujou zvirata, jde se premyslet co do tulidomku... clovek nestiha ani precist co vsechno se za jeden den ukaze - ale proc teda nemaji rozum a nedavaji akce postupne ale soubezne?
     
  4. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Dopoledne bylo herně pěkně hnusné. Už jsem se oklepal. Program je - pštrosi, včely a anakondy. Doufám, že můžeme počítat s BB na víkend. Jestliže ano, nejdříve si něco došlechtím, spočítám nejvhodnější minimální ztrátu v kalkulátoru (třeba Excel) a v neděli všechno splním.
    Jestliže tedy zase někdo něco "pěkného" nevymyslí, jak to celé zkomplikovat.
    Zajímavé je, že obě dvě minihry jedou společně nápadně nenápadně po superkrmivu, přičemž jej pochopitelně moc proti nenanabízejí. Takže hráči, kteří ho máte málo nahamouněno, pozor, můžete pěkně padnout na čumák!
    #22
    Skali: Aha, přehlédl jsem. Takže zítra BB - první dnešní dobrá zpráva.

    Bude potřeba po 70 odznacích pro každé zvíře. 210 celkem. 420 SK, pokud v BB nebudou padat odznaky navíc (což pevně doufám). Když budu počítat s příznivým padáním 50% navíc, tak jsem u požadavku 280 SK. Hra vám dodá postupně 130 SK, ale posledních 30 dostanete až po splnění všech úkolů na konci, takže je nemůžeme počítat do zdrojů SK, ale do jakýchsi náhrad.
    Potřebujete tedy
    nejméně 180 SK při 150 % padátek na šlechtění.
    V Děsivosti na Farmě a spol. nesmíte tedy ve prospěch tyček pustit žádné krmivo, takže musíte získat všechny potřebné tyčky.
    Takže obě minihry jsou opět spřaženy do dvojspřeží.
    Poslední zpráva: BB 13. 3. od 18.00 do 22.00! To bude řádný masakr. Kdo je mimo, má smůlu. A herní kultura této hry taky.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ač nerada, ale asi tě zklamu:

    fantas.png
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak asi zas obětuji rama mince na SK,protože mám jen 138 ks a to je asi málo,nicméně nic nezabrání tomu že se do akce pustím,akce tohoto druhu mám rád
     
  7. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Asi to je blbý dotaz, ale ako tak pozerám do Ofi tak odznaky padajú v chovnej ohrade z krokodíla, roháča, svetlušky a kopec iných zvierat ktoré nemajú šlachtencov?
     
    bursuk59, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    #45 Skali: Mne moc nezklameš. S něčím takovým už delší dobu v této hře počítám, takže mých 601 SK to lehce zvládnou. navíc mám anakondy z minula už připravené, pštrosi a včely jaksi trochu méně, ale to se spraví.
    Spíše je mi líto těch, jako je Honzulka05 a další, kteří ještě hrají s otevřeným štítem, když je čas na hybridní válku.
    Mne už Krym, Donbas, Sýrie a online hry naučily, že se hraje jinak.
    Ale to nevadí, už se těším na to, čím mne zase pár hodin před koncem hry rozběsníte.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    marianko77: z nich odznaky nepadají, když se nedají šlechtit; ale abys nemusel šlechtit, pokud nemáš SK nebo dost zvířat, která šlechtit jdou, můžeš jako další protihodnotu vložit zvířata v základu, která jsou zařazená do kategorie vták, plaz, článkonožec... a to je ten soupis v ofi oznámení ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  10. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Y_n_O Ďakujem za odpoveď, zase som zle pochopil to (nové) Ofi.Nemôžem si stále na to nové Ofi nejak zvyknúť!
    Inak farma je na zajtra pripravená ale domky naplním až po druhej.
    Dobrú noc všetkým
     
    bursuk59, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    marianko77: abys to nepochopil špatně, těch 70 odznaků od každého druhu mít musíš... jen protihodnotu můžeš nahradit těmi nešlechtěnými a neutrácet další SK ;)
     
    bursuk59, Honzulka05 a babako tohle ocenili.
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hmmm, tak zítřejší BB mne mine, bo jsem v práci na odpolední. Takže smolík. Víkendové BB, jsem opět pryč, bez netu, takže opět smolík... . Tak si říkám, mám do toho vůbec jít? Poslední část té akce na Baha, to byla dnes fakt honička a hodně na hraně. Sice splněno, ale dostihy hadr. No, možná zkusím havěť naházet do tulidomku, a nechat tam na odpoledne. Ale pokud se nedostanu na Wifi během odpolední pauzy, tak to bude proklatě drahý šlechtění :cry::cry::cry::wuerg:
    Děkuji všem za nápady, jak a kolik čeho nacpat do tulidomku, takhle po šichtě už mi to nemyslí xD
    edit: Asi su slepý, ale v tabulce "padátka" je v jednom sloupečku uvedeno: "Minimální potřeba (dekorace + stonek)"..., jenže v odměnách ten stonek nikde nevidím ;). Su já fakt slepý takhle v noci, anebo stonek se tentokrát nekoná?...
    edit 2: Y_n_Očko, nějak bych se tím "makáním" zas tak nestresoval, však si jen tak hrajeme ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/3/19
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m: povídej mi o tom... ráno jsem si v poklidu sklidila, ale dodávala jsem ve čtičtvtě na dvě... v procesu nebyl čas. A to jsem ještě s koukáním přes rameno, aby mně nikdo neviděl, průběžně odházela posledních 16 her do terče bez míření, jen 5x klik, abych měla 60 her na řádek... asi se budu muset přestat flákat a začít makat... já si to můžu naplánovat líp, nesměnuju... pracovní doba od - do a víkend volný... mám se a ještě si toho nevážím a nestíhám akce.. no, budu se nad sebou muset zamyslet 8)
    Ale SK jsem nasyslila z úkolů, protočila lístky na kole, vykoupila ramaobchod a čekám na startovní čáře. Dvě nová zvířata a jedna výrobna jsou sice práce navíc, ale když si udržuju svůj dvoustovkový limit u zvěře i produktů, místo pro ně razdva najdu...
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  14. vladca

    vladca Stará škola

    ak som to správne pochopil z príspevkov vyššie, môžem naplniť chovnú stanicu už teraz,
    a so zberom počkať až keď začne akcia resp. BB, odznaky dostanem (a ušetrím čas a parfum).
    správne ?
     
    Honzulka05 a zejdy66 tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    vladca pochopil si to správne.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, v akci Blázni do zvířat se žádný stonek nekoná - tady budeme šlechtit a získáme 3 novinky (varan, perlička a hedvábná farma).
    Ale v druhé akci už stonek je - Děsivá farmářská výuka. Zřejmě sis z toho udělal super koktejl. Příště protřepat, ale nemíchat ;)
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali taký koktejl sa dá rýchlo namiešať,ale uvariť taký guláš to nejakú dobu trvá a ja v tom ozaj guláš mám:D.Na bláznov už mám tuli domček naprataný,ale tú výuku vynechávam:D:D.Nechce sa mi skákať pre náhodné odmeny a stonku oželiem.Musím mať všetko?To nie je nikde napísané že ju musím robiť;).
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Kutenko, pekne si to zhrnul a presne vystihol aj môj postoj v najbližšom čase ;) Stodola desivých rastlín je poloprázdna a ak chcem veľkokapaciťák, budem radšej pestovať potrebné rastlinky.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Díky Bohu a chovatelskému úsilí za
    a) krokodýly (plazi: ve stodole 895 / protihodnota 1.581 / celkem 1.414.995),
    b) humry (členovci: 642 / 2.778 / 1.783.476) a
    c) tukany (ptáci: 3.648 / 905 / 3.301.440)
    Takže šlechtění provedu v minimálním potřebném počtu za účelem získání potřebného množství odznaků (70 - 70 - 70), šlechtěnce si ponechám na horší časy a využiju vysoké protihodnoty baha zvířat.
    Všem přeji co nejvíce přeskoků a hodně odznaků navíc!

    Edit: Původně jsem se chtěl zeptat, odkdy je varan hmyzožravec, nicméně wikipedie mě vyvedla z omylu, neb menší druhy varanů se skutečně živí i hmyzem, takže semtam nepohrdnou ani motýlem. RT zde kupodivu (na rozdíl od vegetariánských psů a vlků) se složením stravy "nepřestřelil". I tak škoda motejlů...
     
    Naposledy upraveno: 13/3/19
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Skali, já už dostal na stůl namícháno aj protřepáno ;), jen ta třešnička schází :D

    https://screenshots.firefox.com/ITk1esAhdbIowcUp/null

    Honzo, gratuluju k zásobám, u mne tukanů 79, krapet jsem s nima zaspal. Krokouše raděj ušetřím a pošlu do světa anakondy, těch mám za cca mega a půl, a snadno se rychle nachovaj další ;) (až na to krmení). Ptáky a členovce, no uvidím, co poskládám...
     
    Naposledy upraveno: 13/3/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.