Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    On, je BB? No sakriš, nemám dělat milion a jednu věc najednou, že... Chlap dojel z Německa, zítra po poledni směr Švýcary, po tom fičáku mu jen "diktuji", co kde spravit a zajistit, aby bylo vše v pořádku, okap mám, ještě střechu, uklidit dvorek a nadělat dřevo...
    Tož jdu nacpat tulidomek.... Na našem trhu nejsou včely a chamíci... ( trh BB)

    Edit: Sehr gut čas. po 20 h svatej klid a děti v postýlkách a tatínek někde na cestě směr Švýcary.... Aspoň nic nezvrtám :music:
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - BB až zítra, takže klíd :D
     
    radyn.m, evainfo a alloha8 tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: Však on jede až zítra v poledne ;), dneska ho mám doma. Domek mám daný od každého 40 šlechtění a uvidíme... /ale asi 3 x jsem počítala, kolik je 3 x 40 - asi jsem nějaká přetažená/
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - za nás to bývalo 120, ale voni ty osnovy furt měněj, tak čert ví xD
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak se tedy trochu přitulíme a uvidíme, co z toho vzejde a kam s tím vším nakonec dojdem. Je tu jaro, tak hurá - milujte se a množte se!!!
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jdu narvat tulidomek a pak přemejšlet kam tu novou havět dátxD
     
    evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Hurá bude tuleníčko :D.Novinky jsou fajn,ale farma bude nejspíš nafukovací :music:.
     
    Milka66 tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už mám rozmyšleno kam s tím, na place už je zbytečná ropucha a poník, tak místo nich nové chlévy a výrobna půjde do velkokapaciťáku, tam něco vyhodím. Tulidomky jsem naplnila už teď po střechu, nakonec jsem dala vše 3x44, abych věděla, jak budou padat odznaky navíc, další otočka bude už jen na chybějící odznaky a zítra večer je hotovo. A po 14 dám mlet krmivo jen po pár kouscích, abych to mohla hned nakrmit. Pavoučí nějaké bude, tak jen pro dva chlívky
    :)
     
    -Kuteno- a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také mám narváno, ušetřím parfémy ale je jich tolik že ani nevím co s nimi a ta jedna akce to nezachrání.Všechny úkoly mám hotové tak nové vítám.
     
    Jonsdorf a burds tohle ocenili.
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu ale ty motýlci těch je mi líto.
     
  11. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Doteraz som asi žila v omyle, že hodváb máme vďaka priadke morušovej. Farma mi objasnila, že ho vyrábajú pavúci. Jedálniček pre varana je signálom, že si bude musieť utiahnuť opasok - bude viac hladný než sýty.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Typ této akce mám rád, odměny dobré. Červené varianty čekejme jako odměnu někde na konci v podobné akci jako byli nindžové. Jdu nacpat ty chlévy.
     
    -Kuteno-, burds a evainfo tohle ocenili.
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    SK mám šest půlek, nové potvory chci :). Zakleknout do bloků a na start!
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) odměny jsou tu hezké a toto šlechtění si rozhodně nenechám ujít. A že varan baští motýlky se vůbec nedivím, když vypadá jako velká zelená ještěrka :p No mohl být jeho jídelníček horší. Tulidomek naplním, ale jestli zítra stihnu plnit nevím , když tak to nechám na víkend na BB, které vždy bylo.
     
  15. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    poradíte mi co bude dávat Hedvábná farma za členovce ,za perličku a varana jsem ráda
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    bozenka567260, ta Hedvábná farma je výrobna, z pavouka a krmení pro pavouka vyrobí zřejmě hedvábí. ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Já se sice taky nedivím, že varan chce baštit nějaký hmyz, ale motýlky teda au, mám jich pořád málo, nemám je ani pořádně prošlechtěné, to teda hlavně proto, že mi nic pořádného neskáče, ale zkrmovat to, to je teda plýtvání pochopitelné tak leda u hmyzu z Baha, protože na farmě není kdy stromy a zvěř pořádně dohnat, natož pětovat na plýtvání = krmení.

    Mohli radši vymyslet nějaký bláznivý faremní zlepšovák - třeba Muší líheň jako doplněk hnojiště, klidně to mohlo být na Stromě za hvězdy, čím vyšší produkce much, tím vyšší protihodnota hvězd za upgrade nebo tak něco - a pěkně se sklizní hnoje sklízet adekvátní počet much/červů/žížal, to by bylo krmivo pro podobnou havěť jak dělané a ještě by z toho mohla být psina - larvální stadium pro pavouky, mouchu plazovi, žížalu orlímu mláděti... Tohle je trochu nuda a trochu podraz - co dáme do parfumerií, žejo :D.
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu už kvůli novým výběhům ;), SK mám dost, jen těch základních zvířat mám po skrovnu. Mezi akcemi nestíhám ani nandat chlívky, natož z nich něco sklidit.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bozenka567260 - ahoj, stačí si v přehledu odměn na tu Hedvábnou farmu kliknout - je to zeleně napsané, takže je to link (odkaz),
    který tě hodí přímo do FAQ, kde uvidíš, co ta výrobna dává, jak dlouho výroba trvá, co do ní potřebuješ atd....
    Stejně takhle fungují všechny ty zelené linky (odkazy), které tam (tady na fóru) dáváme, abychom hráčům zjednodušili hledání ;)
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    To máš pravdu, Evi. Varan by mohol napríklad jesť pavúky, ktoré sa živia svetluškami - prípadne mláďatami anakondy, to je tiež veľmi "lacný" stravník :oops:;)
     
  20. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    Děkuji za obsáhlé poučení , dávám Ti ve všem za pravdu , to by bylo o hodně lepší. Nestíhám motýlky ani šlechtit , stále je jich málo.Myslela jsem , že do toho nepůjdu ,ale ty zvířátka teda chci. Ze začátku se dali vyrábět ,ale teď si vše musím koupit a tak mi většinou ty nové chybí. Koupila jsem jich 5 ks kvůli činčile a nic a tak to bylo i se zebrou, ale neva stále to beru jenom jako hru.Přeji krásnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.