Blázni do zvířat (13.3. - 18.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Blázni do zvířat ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.3. ve 14:00 hod
    Konec akce: 18.3. ve 14:00 hod
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ lze kliknout na odkaz Padátka, koše. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ musíte kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už zodpovězené dotazy

    * Jak můžu šlechtit zvířata, jako je beruška, pavouk, světluška, humr, krab, krokodýl apod...?
    - tyto zvířata šlechtit nejdou, ale můžeš je dodávat jako protihodnotu do úkolů, abys nemusel/a dodávat šlechtěnce.

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/19
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to si ještě hodně rozmyslím, zda dělat ;) ale asi ano, kvůli novým chlívkům a výrobně se do toho pustím

    Edit: tedy krmivo pro varana smaragdového je tedy síla, ten si dává hned motýla:p
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak doufám že jsem četl správně a ty varhany budou opravdové a velkolepé!
    Hurá to mám radost...
    Do akce jdu, už jen ze zvědavosti, který že to motýl nevidí varhany?
    :D
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Šlechtění mám ráda, jenom ty přeskoky se mi nedaří. ale nové chlívky bych chtěla, tak do akce jdu. Fajn hu a pohodové odpoledne.;););)
     
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Mám ráda akce na pár minut, počkám si na BB a bude hotovo :)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Šlechtící akce mám ráda, jsou rychle hotové.... :)
     
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    hmmm, hmmm, ja spis premyslim, jestli ještě vůbec mam co šlechtit :) Odmeny jsou lakave, ale se zveri jsem mela problém uz při minule slechtici akci... Tak teda uvidíme, řekl slepy, jdu na revizi skladu :p Teda stodoly. Problém je spis to, ze poradne není ani kdy tu zver dochovat :) No kazdopadne se zase poustim do všech akci :p Tak at to lita
     
    evainfo, coneznam a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Budeme potřebovat (bez záruky) od každé kategorie dodat zvířata v celkové hodnotě 660 000 a 70 odznaků.
    To je celkem 210 šlechtění (pokud by nevypadl žádný odznak navíc!) = 420 SK
    V odměnách, pokud jsem se nepřekoukla, získáme celkem 120 SK
     
  10. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Do akce jdu, už se těším :D Jenom si také počkám na BB ;)
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Skali, akce se jmenuje Blazni do zvirat, ale tady hned nahore v diskuzi je omylem nazev Den chramovych opic.

    akci plnit budu, kvuli novym chlivkum a dilne. Jesteze zvuk na farme muze byt vypnuty, perlicka je ten nejprotivneji rvouci ptak, co znam.

    A jeste dotazek - opravdu jdou oba nove chlivky na Baha?
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maurehata - ajó, díky moc xD
    Edit: Opraveno

    Edit2: perlička i varan jsou pro Baha.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  13. irsko

    irsko Aktivní autor

    Do akce jdu - ale odkdy nám nedávají v Bláznech do zvířat červený chlívek? :-(
    A já si říkala, proč se při OaD zase tak sháněla Pavučina :)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Šlechtící akce ráda nemám, ale oceňuji, že jsou rychle hotové. Většinou jdu spíš po těch, kde jsou odměnou neonky, ale chci ta nová zvířata a podle shrnutí od Apachie (díky :)) mám i dostatek SK, takže - doufám, že s pomocí BB ;) - se zúčastním.
     
  15. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Do akce jdu. Zvuk mám vypnutý, tak i ječení případné perličky přežiji.
    To budeme mít nové šlechtění, nebo bude možné dodávat vyjmenované základy u jednotlivých skupin,
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jara268 - nové šlechtění né, tam jsou všechna zvířata, která do daných kategorií spadají (a můžeš je dodávat jako protihodnotu);)
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    To by mne zajímalo, kdo vymyslel, že varan bude požírat motýly? Dala bych mu jich pár sníst xDxD

    Info pro krátce hrající:
    Pavučina "vyrábějící" pavouka se dá koupit pouze u Jacka v obchodě při Děsivce za: 750x Kostní keř, 1400x Rostlina hrůzy, 750x Mucholapka podivná
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak je to jasný, zítra krátký BB tak jdou do chlívků ptáci a plazi po 66 kusech, druhá otočka pak budou členovci a případný nedostatek odznaků a bude akce hotová, to bude rychlost, když nám dali i BB, i když krátký, tak skvělý :music:
     
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    rozhodnu se až bude BB;)
     
    Honzulka05, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem narval tulidomek na zejtra.60 ptáků,60 plazů a 12 členovců.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.