Blázni do zvířat (12.5. - 18.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. larelay

    larelay Analytik fóra

    berkaKolchoznice: tulení nebolí, nebo jo?
    Nebylo tentokrát toho SK nějak málo?
    Moc se mi toho luskouna kvůli covid-19 na plochu dávat nechce :( Asi ho šoupnu do obrdomku, ať mi nechodí na oči :) Já vím, že za to nemůže, prý jsme moc expandovali tam, kam jsme neměli. Jak typické.
    Kolik je tak ještě na světě zvířat, rostlin a stromů, co na farmě nejsou? Kde jsou ty doby, kdy jsem se těšila z nového stromku, zvířete... vonící strom byl první, nebo který?
    Taková to byla poklidná hra :(
    Hezký den všem
     
    007lala, berkaKolchoznice a -Jara05- tohle ocenili.
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ani se mi do akce moc nechtělo, myslela jsem, že skočím jen pro luskouna a zbytek oželím. Ale pak mě navnadily přeskoky - konečně jsem si postavila růžový Rodeo ranč - a pošlechtila si i ryby a plazy... a je z toho i růžová Biolep laborka :D. Celkově to docela hezky přeskakovalo. Nic výrazného, jako ze základů nejvyšší, ale z těch šlechtěnců z druhé řádky to šlo pěkně.
    Vzhledem k tomu, že se to na mojí farmě moc nestává, jsem velmi spokojená a akci dávám za 1.:)
     
  3. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    pořád nemám připsané ružové chobotnice i když už je mám hotové ve hře milovníci zvířat
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Joo, kdybych tak měla manty. Chlévky by byly, ale krmení ne, a ZB přibývají pomalu. I tak, snad brzy tu kurkumu a svatou bazalku odemknu
     
    -Jara05-, GordonSargent a kája53 tohle ocenili.
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Super akce - nemusela jsem použít ani jednoho šlechtěnce na plnění a byla během chvilky splněná splněná.
    Luskoun už se množí. Ostatní chlívky zůstaly zatím v liště.
     
    kutilka70 a danielka0000 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce včera hotová.Co bych vytknul ,je systém dodávání zvířat do úkolů.To je fakt katastrofa!:wuerg:Fakt by to nešlo rozdělit na zvířata a šlechtěnce jako v minulosti?!?o_O
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    majka250153 - zdravím, a hledáš v inventáři na Baharamě ? Zkus použít pro usnadnění hledání vyhledávací okýnko

    chobotnice.png

    Pokud bys ani tak nenašla, obrať se na herní podporu a požádej je o pomoc .
    Hezký den
     
    kutilka70, -Jara05- a kiki2305 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já ji taky nemohla najít, přiskočila až po restartu - to už je teď takový první krok na všechny potíže ;).
     
    kutilka70, Skali a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Odměny pro mě pěkné.
     
    kiki2305 a kutilka70 tohle ocenili.
  10. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    dobrá hra !!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.