Blázni do zvířat (12.5. - 18.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    hotovo i když jsem si opět popletla chameleona s mlokem
    [​IMG]
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Šlo to rychleji...
    [​IMG]
    ...jak jsem ostatně čekal.;)

    Všem přeji, aby potřebovali na akci co nejméně SK, a co nejvíce přeskoků.
     
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo. Restarty na každém kroku :mad: ale jo jen tak dál,nacpěte co nejvíc úkolů najednou vždyť si to můžete dovolit, máte přece chod Farmy v naprostém pořádku.......:p:p:p:p:p
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Akce hotová. Ryby, ty potvory mi daly ale zabrat. Nějak se jim nechtělo přeskakovat. Ale nakonec se zadařilo.
    Ručníky jsou na ploše a luskoun a stromové novinky taky.
    Za mě spokojenost.
     
  5. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Taky hlásím hotovo. Dobrá akcička. :D
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Mám rád tyto akce takže hotovoxD
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo.Ale ako vždy u mňa genetika a občas o 1 + 2 stupne vyššie.Tomu sa hovorí žiadna sláva.
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Paráda! [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    2x plný tulidomek a hotovo. Odznaků vyskočilo dost i u konkurence, tak mám nějaké navíc (3/12/11).
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová, sice trošku později, měla jsem toho moc na běhání :p, ale povedlo se první úkol na savce i na vedlejší farmě
     
  11. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tady už mají zase všichni hotovo a já teprve začala šlechtit xD
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    mám hotovo mimo plazů došlo SK a potřebuji ještě 17 šlechtění ale oranžového varana oželím
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem stihla ještě to BB ale žádný velký přeskok se nekonal, no akcička hotová :p a díky zásob mant a háďat jsem ušetřila nějaké šlechtěnce. Luskoun dostal SK a musela jsem zasadit kakaový bob, protože na trhu se po něm zaprášilo xD


    [​IMG]
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem nakonec zmákla celou akci kolo štěstí dalo SK a světe div se 100% sklizen
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahojky, později, ale přece....také hotovo. Přeji všem dobrou noc ;)
     
    kutilka70 a kája53 tohle ocenili.
  17. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    No takovýhle BB jsem snad ještě nezažila, katastrofa, skoro žádné přeskoky, ani ob jednu se tomu nechtělo. Škoda na tohle plácat SK. Oranžového varana oželím, už na tu růžovou chobotnici jsem musela na trhu koupit šlechtěnce za necelých 7 mega. Asi nahoře utáhli uzdu, když už je i slavnostní den mincí, ale nevím, jestli mi to za těch cca 110 mincí stálo, mít takhle utažený kohoutky. Pro úkoly v družstvu nic nezbylo, ale i já už tedy mám hotovo
     
    evainfo, kutilka70 a kája53 tohle ocenili.
  18. Pavlí

    Pavlí Pisálek fóra

    hurá konečně jsem se dostala k zelenému varanovi a luskounovi, tak ještě chybí perlička
     
    kutilka70 a larelay tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    činčilko, nechci Ti do toho kecat, ale pokud se dodávají ryby, tak se to lehce zaplácne pár desítkami mant. Podobné je to u členovců s vážkami:)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce rychla, to jo, ale tech novinek na baha za jeden den az moc... stacilo po prvním slechteni kouknout a bylo dost dvojitých odznaku, takze druha v pohode stacila na všechny pozadovane odznaky...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.