Blázni do zvířat (11.7. - 16.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, akce byla super, racek se už krmí, přeji všem hodně úspěchu při šlechtění.
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj zde. I já hlásím hotovo.
    Trochu jsem si zašlechtila, ubylo pár SK, ale racek je doma.
    Přeji hodně štěstí ;)
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak to byla zase rychlovka.Ráno půjdou na mýtinu pes,racek a nové dekorace s +.Hurá na druhou akci.Tak ať nám boxy padají co nejvíc.
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak jsem se k akci dostala po příchodu z lázní... kolem 18. hodiny... natulím 3 domečky a hra spadne :eek: a tak kolem do kola... přestává mě to bavit.
    Přitom tyhle šlechtící akce mám ráda 8)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Neměla jsem v tulidomku nic z toho, ale žádný problém ;) .. hraju v klientu a žádný problém nezaznamenán.
    [​IMG]
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez som nakrmila cajku a zvysok pocka na vikend,ak bude za 1sk. tak ako sa poznam zase to prezeniem xD V druzstve mi uz toho vela nechyba a vecsina je to posledny slachtenec :oops:

    Len kde najdem toho psa,zatial som na to neprisla :oops:

    Evinana, prasiatko sa uz vyraba ;) a aj toho psa mam,trebalo ho kupit :) Z toho tepla uz mam zavarenu mozgovnu :oops:
     
    Naposledy upraveno: 11/7/24
  7. evinana

    evinana Expert fóra

    sovička64 to není poslední šlechtěnec ale porcelánové prasátko které vyrobíme v dílně. Chybný překlad v družstvu;)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj sovicka64 boudu pro bernského psa najdeš tady [​IMG]

    EDIT: a.. jsem pomalá :D
     
  10. Mythosa

    Mythosa Zelenáč fóra

    ahoj, prosím mohl by mi někdo poradit kde mám najít spořící prasátko. Děkuji vám
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ale ta radost že jsem to zvládla a to SK vůbec nekupuji :music:
    Teď už budu SK jen syslit, tedy křečkovat :p
    Jinak tedy ruka mi už svrbí a těším se na šlechtění xD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mythosa - ahoj, spořící prasátko je nejvyšší šlechtěnec prasete. Ale nehledáš náhodou porcelánové prasátko ? To je produkt výrobny protestního prasete Výrobna porcelánových prasátek
    Hezký večer
     
  13. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Čajkýýýýý, tak pre tie urobím všetko :inlove::inlove::inlove:
     
  14. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, nové výběhy se dají umístit na farmu nebo do Protěžového údolí? Dík.
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - ahoj, hned v prvním příspěvku tohoto vlákna jsou odkazy na tyto novinky - stačí na ně kliknout a hned se dozvíš veškeré potřebné informace ;)

    (jinak slepice paduánky i krunýřovce máme na farmě už poměrně dlouho, novinkou je jejich upgrade)
    Hezký pátek
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Včera jsem přijela domů hodně pozdě. Ráno jsem si přivstala a mám rozpěstováno. Na šlechtění počkám, doufám že vychytám babybom. Šlechtění mám ráda, SK mám taky dost a racka rozhodně musím mít.
     
  17. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Skali,
    krunýřovce mám, zkoušela jsem najít info o dalších zvířatech, bylo tam , že patří na farmu, ale nebyla jsem si jistá, zda se tím myslí farma obecně (tj. i protěžové údolí) nebo jen farma. VVím, že slepice a shirněco kůň existují - ale ti patří do p..ú., ne? Proto jsem si nebyla jistá,
    děkuji.

    p.s. a málokdy se mi podaří otevřít kalendář, info o hře apod, takže když kliknu třeba na info o zvířeti, tak mě to vykopne. Ale to bude asi problém se signálem, tak si nestěžuji, ptám se jen, když se mi nedaří získat info. Omlouvám se, pokud tím obtěžuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/7/24
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - ahoj, do protěžového údolí nepatří. Patří na farmu - tj. hlavní louka, divoká louka a lesní mýtina.
    Jelikož většina lidí nečte, tak je těžké odhadnout, kdo se snaží si informace najít a kdo na to dlabe. Jsem ráda, že patříš do první skupiny, to potěší, bo si tady pak nepřipadáme tak zbyteční :)
    Hezký večer a ať se daří

    PS: sloučila jsem ti oba příspěvky, ať nemáš multipost. Příště použij u toho již napsaného příspěvku možnost "upravit", on se otevře a můžeš tam dopsat, co máš ještě na srdci.
    Děkuji
     
  19. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    jj, zkoušela jsem "upravit", ale nic se nestalo :)
    mohla bys mi prosím napsat, která zvířata patří na p.ú., abych se znova neptala, moc děkuji, já to fakt nedokážu otevřít

    a rozhodně nejste zbyteční :)
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - v protěžovém údolí zatím pěstujeme jen stromy (Severní lesy) a rostliny ( Alpské zahrady). Na zvěř si asi budeme muset ještě počkat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.