Blázni do zvířat (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Také hotovo,jenom mě mrzí,že šlechtění nepřeskočilo,vše šlo postupně
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pruhovaná skali: oni nehledají nikde nic... tak jsem učila směr, ty jsi to upřesnila; stejně nenajde a bude se ptát znova...
     
    matlafous123 a Skali tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Včelky kolem mne jen zabzučely. Žabičky moje zelený se vzmohly na dvě skleněnky, zato chamíci, povory, se táhou jak anakonda.....
     
    evainfo, burds a njklmn tohle ocenili.
  4. daajen

    daajen Aktivní autor

    Padají Vám odznaky navíc? Já nevím, ale takhle blbě to snad ještě nepadalo.
    30 šlechtění - 3 navíc, 30 šlechtění - 2 navíc, 53 šlechtění - 2 navíc.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. taiskav

    taiskav Rádoby autor

    A jéje málo koukám málo čtu ale chybama se člověk učí a nikdo není dokonalej že děkuji
     
    matlafous123, Skali a krakoramaja tohle ocenili.
  6. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    So cťou obidve aktuálne akcie zvládnuté, nedeľa bude odpočinková. U mňa sa piatok trinásteho prejavil tým, že v jedinom blízkom predajnom mieste PSC im vypadol internet, tak som zostala bez turbomlyna.
     
    matlafous123, evainfo a anickamalirka tohle ocenili.
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    Milko, ale turbo jde ještě koupit do zítřka ;)
    jinak akce hotová, jen co bylo třeba... SK šetřím, protože to neskáče a neskáče​
     
    matlafous123, evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Milka66 - zkus ji koupit přes net, je to rychlé a bezpečné. Tedy samozřejmě k tomu musí být int.bank., abys to měla jak zaplatit. Ani ne do minuty máš kód ve své poště. Turbomlýn běží do zítra, to v pohodě stihneš.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To máš pravdu, není ;) Krásně jsi mě zmátl, až jsem znejistěla a musela se podívat na první stranu, co že jsme to vlastně dostali xD
     
    Prepperka, evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Vďaka za rady, viem o týchto možnostiach - ale int.bank. nemám a ten predajca je dnes poobede a zajtra zatvorený (teda predajné miesto, nie osoba ... asi nedopatrením :p), doobeda zas boli iné povinnosti u rodičov - čo už, budem točiť mlynom v tempe lážo-plážo a striehnuť na to, aby sa to neopakovalo aj nabudúce ...
     
    anickamalirka a krakoramaja tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dalo by se to koupit třeba i přes kámošku,která ti pak zašle kód. Kdysi dávno jsem to také takto praktikoval!;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Vyriešené - a úplne jednoducho napokon. Mala som ani neviem odkedy nejaké floreny, dokúpila za sms-ku a obetovala ich na mlyn. Zostalo ešte niečo do zásoby. Overila som si, že sa stačí na problém vyspať a riešenie príde :D.
     
  13. zmel

    zmel Pilný autor

    Akcia úspešne ukončená, nejaké SK ešte aj zvýšilo, ale už nešľachtím, bude sa to hodiť nekdy příšte ;)
     
  14. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Stihla som to, čo som chcela. Poslednú strednú úlohu som však už neurobila. Hviezdičiek mám viac než dosť, no a červený chlievik oželiem. Škoda SK, žiadne veľké preskoky sa nekonali, tak načo to siliť.
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Akce hotová už od včera,na dvou farmách mě přeskočilo z obyčejných včeliček na mimozemskou(takový přeskok jsem asi ještě neměla),jinak klasika- jedno dvě místa.Zato konta se mě zvedla víc než o 10 mega a na jedné dokonce o 17,mohlo to být i víc,ale zase bych pak zůstala bez zvířátek.Vyplatí se mezi akcemi dávat chlívky,člověk tady nikdy neví,kdy je bude potřebovat.Jsem spokojená.
     
    Xenie6161 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné slunečné odpoledne všem. Akci mám taky hotovou. Pořád jsem rozmýšlela, jestli ji dělat až po stonek. SK ještě bylo a zvítězila farmářská čest. Přece nenechám rozdělaný úkol, když mám vše co je potřeba a v odměně je stonek. Neřeším jaký, je to stonek. No, nepřemýšlela jsem dlouho, stonek stonkuje. Hodně přemýšlím teď. Mám výrobnu, kam se jako krmivo dávají krokodýli a nemám chlívek, kde by se mi krokodýli vylíhli. Tak se asi budu muset každý den jít podívat do lišty, jakou mám krásnou výrobnu na zubní kartáčky v červené barvě a na velké nic!!!
    Jo a přeskoky jsem jako vždy neměla.
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Přeskok téměř žádný, nebo mizivý. Hotovo v pohodě už včera večer, ale bohužel opět znemožněn přístup na forum.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Katule008: tak forum mi nešlo ani ráno... takže jsem taky nemohla sem ..¨.
    Večer obě akce dodělané (včera). přebytek termosek už 180.
     
  19. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Než nakrmím humry , tak chcípnou :(, tolik banánů na zázvoníka ...........
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  20. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Dobré ráno, já mám taky problém se zvířátky. Krokodýlci nikde a po pravdě z minulého šlechtění mi asi taky něco chybí, asi tučňáci. Už se začínám na farmě ztrácet. Jsou toho kvanta. Získám stáje nebo výrobnu a nikde nic. Akce dělám všechny a stejně mi chybí svíčky a tak. Po pravdě stíhat práci, tři děti a ještě hodiny pročítat fórum kde co je a jak se k tomu dostanu a řešit více akcí najednou je náročné. Farma pro mě byla vždycky odpočinková a teď začíná být stresující. Prošvihávám co se dá... Asi to těch móóóc letech zabalím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.