Blázni do zvířat (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj Farmáři,tato akce byla rychle hotová i bez BB ,jelikož u mně na farmě to padá lépe bez BB ,tak většinu akcí i dělám bez BB,docela slušně ,ale padaly mince a ty také nejsou k zahození ,nějaké SK se mi vrátilo tak to ani tolik nebolelo.Přeji všem pohodový večer.xD
     
  2. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    stonek maká sice je to slabota, ale na druhou stranu mám nové výrobny a ani to tentokrát nestálo tolik SK

    přeskoky jako vždy minimální, tak aspoň mince no
     
  3. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Akce hotova, šlo to rychle...Stála mě jen 16 melounů, protože jsem neměla dost zvířeny na šlechtění. Jo, a také parfémy něco stály...Nějak se mi nedaří mít dostatek všeho a vždy..Jinak, přeskoky veškeré žádné, ale to je u mě klasika. Je úplně šumák, je-li BB, nebo ne. Ale tyhle rychlo-šlechtící-akce mě baví. Takže. za mě spokojenost.
    Hezký večer a zítřek a vůbec, hezký život, dokud tady jsme.....LF
     
  4. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak taky hotové, ale to krmení nových stájí je docela zahul
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
    Ahojky,taky mám splněno:music:
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jste mne navnadili, že jsem tam hodil po dvaceti kusech zvěře. Ale běda vám, jestli mi to nepůjde, běda vám!
     
  7. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Tak to bylo hodně rychle hotové... :D:):)
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci

    Video obsahuje kód, který mi pošlete herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Za kód získá každý 0,5 JC bodu.​
     
    faisth, Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stálo to za bačkoru, čekám na BB. Mincí 25 ze 60 postelí. Přeskoky z včel na lesní asi 6x, u žab 3x modří, chamíci ze sportovních 1 duhový, jinak Mendlův zákon. A minimum zvířat zpět...
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hops! Cervene uz si nasly svoje misto na Baha :inlove: Az se uvolni misto na divosce, usadim i elektrarnu a spokojenost ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám hotové žabky, u včel a chameleonů jsem došla po třetí stupeň, pro krejcary na svíčky xD A došlo SK, musím počkat, jestli bude o víkendu výprodej, farmamince střádám na vodopády, nedám... na paysafe ještě něco zbývá, hin sa hukáže 8)
     
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    To já si počkám na BB,zvířat je málo a tak se nějaké aspoň vrátí :music:Aprpo jsem teď koukala na řádek a docela mě udivily různé popisky řádků,tady na foru -500% BZ ze šlechtění zvířat -řádek na fazoli -více BZ z chovatelských chlévů... Vím,že je to stejné,ale v prví chvíli jsem si myslela,že bude více BZ ze stájí já hloupoučká:p;)
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Běda ti, sousede pekelný, že ses nechal navnadit.
    To já jsem trpělivý a za chvíli možná budu samá růže.
    :D
    Tyhle akce dělám jen o BB, vrací se mi dost často 6, 4 nebo 2 základní zpět
    a mám někdy pocit, že těch základních mám zpátky víc, než kolik jsem jich vložil.
    Aspoň takto ušetřím. No a nějaký mini přeskok se občas také podaří.
    Na velepřeskoky mimo BB nevěřím. Vyzkoušel jsem, žádné veletoče se nekonaly
    a o hodně jsem přišel.
    Ještě musím na lov žab, ale zítra to rozparádím.
    xD
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    At vite na co se tesit xD, tak jeste vysledky tajemna (vcera jsem je jaksi vyignorovala):
    oranz. sloni, tygri, mravenecnici, oranz. tukani (udelali radost - ty jsem nemela).
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo na baha už stáj a výrobna maká a na elektriku si budu muset počkat až po světluškách;)
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Také čekám na BB. ;)Zvířat, hlavně šlechtěnců mám málo, nedávno jsem je někam dodávala. Před asi 14 dny jsem dopěstovávala chameleony, ale moc jsem toho nestihla, protože byla zase nějaká akce na pěstování a já musela bourat.
     
    evainfo, helik006 a Xenie6161 tohle ocenili.
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    sorry,ale ten stonek je na nic. SK si nechám na lepší akci s odměnama. a aby se to zase třeba nesekalo.. a ta kompenzace za poslední problémy komentovat nebudu. :wuerg::wuerg:
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak jsem se podívala na ještě nevyzvednutý balíček, abych zjistila, jakou jsem dostala kompenzaci za to, že jsem byla celý víkend v práci a nemohla se věnovat farmaření a tím se vyhnula problémům. Pokud bych jí dostávala za každý pracovní, tak jsem spokojena:)
    rossi, žádný stonek není na nic, je to trvalá farmářská hodnota a nemusí pokaždé pršet.:)
     
    Naposledy upraveno: 12/10/17
  19. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    pro rossi1972... nezlob se, ale co by jsi si tak za kompenzaci představoval - já se přihlásit nemohla vztekala jsem se u počítače, ale četl jsi co se stalo - možná by jsi měl víc číst ofi oznámení - myslím, že spuštění hry jim dalo opravdu zabrat a ty napíšeš, že to nebudeš komentovat .Tak to prosím nekomentuj.
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Kompenzace je dost fajn,RT za ni děkuji ,páč jsme taky nemuseli dostat nic.Mě spíš vadí ty odměny všeho tajemna,pro vysoké lv. zhola k ničemu.Jako žlutý slepičinec nebo výrobna ar. másla považuji za tu dřinu a nervy jako výsměch(samo že pomyslnou dřinu)(ale nervy né):(
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.