Blázni do zvířat (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    meli by dat upozorneni, ze sledovani kratkeho zajimaveho filmu snizuje IQ :D

    preskoky nijak zvlast nic moc, narvala jsem komplet plny bordel, sebrala, doplnila do akce, dojela ty co mi chybely a ted uz cekam akorat na 3 zeleny odznaky a mam hotovo. nejaky zajimavy preskok byl u vcely o 2 a u zaby o 2 a cham taky o 2 (ze zakladu na Ninju), jinak zadny zazraky se nekonaly. Mince jsme moc nesledovala, zbeznym prohlednutim mi to vychazelo cca asi kazdy ctvrty slechteni je mince. Na BB necekam, to jsou ty preskoky jeste o kus horsi, vzdycky se mi lip vede bez BB :)))
     
    danielka0000, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Zlata holka, dekuju za statistiku. Mam s BB stejne zkusenosti, toz se do toho asi taky pustim ;)
     
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    akorat mi nejak nevychazi odznaky, no rejpat se v tom nebudu ... chybi mi 10 odznaku členovců ... dám 10 vyšlechtit včely ... sklidim ... chybí mi dva odznaky členovců ... no hele, radši se nesnažit to pochopit :)

    ale stonek stonkuje, byť nechápu, k čemu je jakože dobrej :D ted snad konecne 2 ze 2 dají ty dva odznaky a uzavřu členovce a akce ukončena :)

    BB je dobrý pro trh, jsou všichni jak vzteklý a kupujou za nesmysl, takže BB je pro mě zlatý důl
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akci jsem udělala až po stonek, čtyři parfémy se taky hodí a při šlechtění 500% BZ taky dobrých. Červené stáje mít nemusím. :)
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Uz se nesnaz nic pochopit, prece vis ze jsi dneska blond ;)xD
    Barak jsem podelila trema, nahazela potrebnou havet a hin sa ukaze :D
    Ty cervene vyrobny u mne vyvolaly neodolatelnou touhu je mit - holt slabina se vzdycky u kazdeho najde 8)
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mám celé hotovo a přeskoky lepší než při BB.Jdu ke sporáku ,tak se do toho dejte pá
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu som chcel robiť iba do tých sedmičiek.FM mi na toľké šľachtenie dosť napadalo tak spokojnosť.SK si už nechám na šľachtenie slonov chýba mi 1 indický na výrobňu pár šľachtencov už čaká na BB;);).
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Pár pokusných sklizní a samá genetika, mince nula. Končím a počkám, jestli bude BB. Jen si budu muset udělat uzel na ruce, abych uzrálý tulidomek nesčísnul dřív.
     
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Splněno komplet až do konce, stonek stončí, výrobny jedou, humři humří, nazdar padla :)

    teď jdu poslechnout Matlafouse a číst si ... hele pro tvé info, aktuálně mi vypadla mince naprosto z každého šlechtění, takže asi dobrý :D
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  10. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...ale bez baby boomu do toho dneska nejdeme, to je jasné :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Super, jdu akorat sklizet, tak pak hodim report :D Uzij si klidek, pohodu, tabacek ;)
     
    mituli, babako a maribeja tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Škoda,že světlušky nejdou stejně rychle.Humři i výrobny na ploše a stonek už pracuje.
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    jo vidíš, na cígo jsem chtěla jít :)

    teď jsem naházela do tulidomku koně, jestli z nich budou mince nevím, ale hlavně že si našlechtim do zásoby. BB se tak doufám vyhnu :)

    edit: i z koní padají mince
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
    mituli, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    44 obyc chameleonu: 24 minci + 3 odznaky navic,
    44 vcel (obcas mix obyc s 1. slechtencem): 21 minci + 6 odznaku navic,
    44 zab (obcas mix obyc s 1. i 2. slechtencem): 16 minci + 7 odznaku navic.
    Nej preskok na letajici zabu, dost akvamarinovych. U vcel 2x kreckova. U chameleonu 1 ninja, par treneru, zbytek genetika a jinak:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. dasah53

    dasah53 Rádoby autor

    Tohle už je štvanice , pokud nepadnu cestou , tak půjdu na terapii pro závisláky , protože dobrovolně by se nikdo nenechal takhle týrat.
    Příště možná budou tři nebo čtyři akce . Možná zkoušejí co vydržíme a vítěze si odnesou na svou planetu . Proto ty TOPky xD:po_O
     
  16. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    no stonek hotov ale nejak ho nemuzu najit xDxDnikde nic
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasah53 Nehuc a makej - to das! ;) Stejne je jinak pri slechticich akcich nuda :D
     
    MatysekKamilek, babako a maribeja tohle ocenili.
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova,byla super ;)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    x-men-cz - zkus to v kategorii "zvířecí" ;) (já ho tam mám a to jsem ještě ani pořádně nezačala)

    [​IMG]
     
    zejdy66, mituli a maribeja tohle ocenili.
  20. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Skali dik uz to mam uz na to prestavam vydet xDxD
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.