Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já nevim :sleepy:... odtajnila jsem další jakobizony z vybrané odměny v obchodě a dopadlo to nevalně: k oranžkrtkovi a jezevcovi mi přibyli ještě orli, bobři a krávy (vše v oranžových barvách) :cry: A abych té radosti neměla málo, tak jsem si na KŠ vytočila toto:
    [​IMG] [​IMG] o_O Jdu se vyplakat :cry:
     
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, ani nemluvím... ať se trefím kde se trefím, s premium návnadou stejně skončím u raků a těch duhových ryb, jednou mi padl merlin. I tak ale díky mým stromovým plantážím je obchod vykoupený, na quilty kašlu a stonek uvidíme, třeba naskáče víc merlinů a bude na něj.

    Větší radost mám ale z kola štěstí a 100% do stodoly, krásný zvěřinec :)
    [​IMG]
     
    k.vitek, Ailuro a Skali tohle ocenili.
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já jsem na deluxe návnady ulovil 39 marlínů, 72 chobotnic a 105 čtverzubců. Teď už beru jen ty dekorky Má loď je můj hrad, protože se mi hodí do parku.
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    A já už nevím, o co ještě hrát. Vybráno všechno kromě Pinky Pie (skáče mi z dekorky v parku) a hvězd (aktuálně 4 627). Nový stonek doma, jedna nová dekorka navíc do parku... Asi budu utrácet za deky a házet je do TOP, třeba na mě vyskočí nějaká fajn odměna. :)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Nový stonek a jeden z minula ktorý mi ešte chýbal mám vybraté, okrem toho ešte ďalšie odmeny na ktoré zvýšili mince. Opäť jedna podarená akcia. :)
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Stonek stonkuje a dál uvidím jak to napadá. Jen pravděpodobně RT nedošlo, že rybaření na dírkách je rybářský pojem odvozený od toho, že se vyvrtá nebo vyseká dírka v ledu na zamrzlém jezeře (většinou) a teprve tou dírkou se chytá. Tak mě tam ty palmy a polonahý medvěd ( nebo co to je?) ruší.
     
    k.vitek a Prepperka tohle ocenili.
  7. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Tak mám první bednu s rybami - jupí! Vypadnul z ní žebřík! Zajímavá ryba. To by mělo zajímat odborníky. To bude nějaký nový, nezmámý druh ryby.;)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdepak, to je plánovaný vývoj, příprava na rosničku xD
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pokud někdo nestíhá nebo chce nějaký dekorace, tak ať napíše. Mám mraky mincí navíc, tak vezmu dekoraci dle přání
    a při OaD pošlu. Nick JZD_sestajovice
    Mám asi na 5 dekorek momentálně.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zbyly mi mince a vše, co jsem chtěla, už mám. Nechcete někdo nějakou dekorku? Že bych ji vybrala a poslala, až bude OaD.

    EDIT: Aha, tak zase jsem až druhá :)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Radši za ty mince kupte tu nejnovější dekorku, při OaD ji s vámi klidně vyměním. :D Pokud by někdo měl zájem, tak mám dekorky ze starších rybářských akcí nakoupené z minula:
    3x Večerní relaxace
    4x Odpolední šlofík
    4x Potopené divy
    1x Rekreační ráj
    1x Cosi je ve vodě

    a z těch nejstarších
    2x Rybářská zábava
    2x příšerka z rybníku
    1x Nejlepší kamarádi

    Pokud by měl někdo o něco zájem, tak si napište poštou.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Proč se ta bedna z řádku jmenuje bedna s rybami, když už mi z ní potřetí vypadl hrnec? To budeme v příští akci vařit mutanty nebo co? xD
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    čarodějka : mě vypadl 2x skateboard a 1x ryba.
     
    burds, čarodějka007 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ta moje bedna je opravdu rybí, zatím padají samé rybišky :)
     
    sisinka a burds tohle ocenili.
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kiki2305 jestli z toho padají obyč ryby, tak to jsou lepší ty hrnce ...
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, obyčejné - už třetí nebo kolik jich bylo od splnění stonku. Taky bych radši brala ty rybí mutanty v podobě žebříků nebo hrnců ;)
     
    sisinka a helik006 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem dostala čtyřzubou, nebo čtverzubou? To je šumák, jedna z nich to byla...
     
    burds tohle ocenil(a).
  18. burds

    burds Titán fóra

    No čarodějko já bych brala ten hrnec.Padají mi pořád obyčejné ryby.Kdyby byly alespoň vyšlechtěné ale to né.:(
     
    sisinka, lase2 a helik006 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, já dostala toto [​IMG] a z minulé bedny keramickou vázu :D
    Konečně jsem se na ml. farmě dopinožila ke stonku a dekorce. Víc tam nedám -.-
     
    kiki2305 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne zase padajú miesto rýb rebríky a skateboardy.Neviem čo to má spoločné z rybami.Skali ja som si vytočil výrobňu vejárov,červených netopierov tí sa mi nikdy nevyhnú.Ale o niečo neskôr ružových bobrov lepšie ako žlté výrobne ako minule aj keď ružovky bobrov mám už 3 ks;);).
     
    MatysekKamilek, GordonSargent a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.