Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kachnik10: A kolik si chytil ryb? Předpokládám že 6..... 2x Marlín, 2x Humr a 2x Makrela.... pokud je to tak, tak doporučuji přečíst na 1. straně návod k akci, jestli náhodou není problém mezi klávesnicí a židlí a teprve pak psát něco o okrádání ,-) 10 mincí máš za 5 Humrů a 8 mincí za 6 Makrel... né za každý kus ,-)
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kachnik10,
    pokud chytáš na střední návnadu a vypadly tě ryby po dvou a před tím jiné vylovené nebyly, tak jsou počty v pořádku. Makrely za 8 musíš vylovit 6ks. k zisku 8 mincí. Humra 5x a merlín se připočítává po kuse.
     
    DANKA722, Helena1313 a zejdy66 tohle ocenili.
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Se jenom směju těm probíraným strategiím se soustřednými kruhy a přesností zásahů. Zírám tam jak husa do flašky, pic kozu do vazu a čudla. Ruka bum bác, letí do kouta, a na háčku je mečiar :D. Takže je to prašť jako uhoď...

    Ale dekorku už mám, ještě 58 bodů a bude i stonek, je to v klidu :).
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak, k tomu není potřeba žádná filozofie ,-)))
    Chytám i na obyč. návnadu a merlin, jistě jenom jeden, ale nejsou třpytky (kotouče), stonek už mám a ještě pár bodů k dekoraci.

    Edit: z bedny s rybami vypadlo zavazadlo ,-)))))
     
    Naposledy upraveno: 16/11/17
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy píšete dělat de luxe návnady,ale kotouče nepadají,takže návnady střídám,podle vypadávátek...
     
    maribeja, Helena1313 a Mikeš tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Na mladší farmě jsem měl šťastnou ruku,padali samí mečouni, tak stonek už maká. V bedně bylo krmivo pro ryby.
    Na hlavní potřebuji ještě tak 30 mincí, ale není co mlít.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A co takhle těm mečiarom při lovení zkusit zazpívat? Neublížil som žiadnemu z vás... 8)
     
  8. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Jasně, že splněno celé 2x, blbě jsem to napsala ;) Po restartu mi tam všechno doskákalo a peníze se objevili.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Takto, vyvojem postizenou, rybu jsem ovsem necekala o_O
    [​IMG]
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ono je to vývoj narychlo, nějaká genetická modifikace... ryba rychlokvaška. Z potěru na pulce a rovnou na ž ž že želvu ;)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    -Kuteno- kocourku můj, ovšem že jsem se pokusila, ale nebyl zájem, jak bych ty prachovky rozebrala na jednotlivé peříčka?

    [​IMG] a s podivem mám dost mečiarů ulovených ve vodách, kdy by se neměli vyskytovat:)
     
  12. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak já dostala z rybí bedny cestovní kufřík....asi se mám sbalit a vypadnout:oops:
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    U mě, kam se podíváš, samý humr a samá makrela.
    Asi si otevřu konzervárnu a rozjedu to ve velkém.
    :DxD

    Edit
    Y_n_o - jo, to by byla nádhera rovnou na moři je ládovat do konzerv.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Škoda, že nemáme i krevety, třeba by z tebe byl forestgumpovej farmář :)
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    z bedny s rybami vypadlo 1 ks krmiva pro ryby :eek:
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mně jedna ryba :) Stonek stonkuje, různé postupně vybírám, tajemno asi až nakonec..... potom dekorky, jestli na ně bude.
     
    maribeja, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Radek maka od vcerejska, dneska jsem vybrala vsechno potrebne v ruznem (tajemno neberu), dekorky taky neberu - nejsou kam davat, tak zbytek minci promenim v hadriky a jdu poskadlit druidika ;)
     
    maribeja, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    z bedne s rybami mi vypadla ryba, aspoň ja to mám správne ;)
    matlafous123, nepreháňaš to s tými chlapmi? Radek maká od včera, ideš škádliť druidika, čo na to otec Tvojho dieťaťa?;)xD
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Blázen do rybaření nejsem, ale řádek na stonku byl v provozu docela rychle. Teď už mám vybraný ve farmářským obchodě skoro všechny odměny ze sekce "Různé", zůstává jen 10 hvězd a 5 zlatých banánů. Navíc mám jednu dekorku Má loď je můj hrad. Hvězdičkových mincí mám ještě 52. Háčků dost oproti kovovým kotoučům, ale teď se budou sklízet ještě ze dvou ploch stromy a tak semelu na De luxe a párkrát ještě nahodím, abych vybrala i ty nepotřebné hvězdy a zlaté banány. A pak nevím, asi půjdu do květinových záplat ....

    V rybolovu se celkem dařilo, hodně se střídali marlíny a fialové chobotnice, takže hvězdičkové mince přibývaly celkem rychle.
    [​IMG]
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Konečně jsem zkompletoval stonek - první bedna dala šnorchl. To abych na ty rybky v té špinavé vodě viděl...
    Vzal jsem banány a Sk a už zase čekám...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.