Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    evoku57 kde uprostřed? vždycky sem se snažila do středu, to je špatně?:)
     
  2. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahoj přátelé,poradím trochu,klikněte myší a držte jí a až vám se pulsující kruh dotkne nejsvětlejšího pruhu(skoro bílého)tak pusťte.Neklikejte na střed,není to terč jako u střílení že uprostřed je to nejlepší.Alespoň mně to tak funguje.Petrův zdar.Děkovné dary přijímám osobně i s políbením hihi(teda jen od žen!)
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    evoku57-Ne uprostřed všeho ,ale mezi statické kruhy to je do světle šedého, toho nejsvětlejšího, já to dělám tak ,že spustím hru a stisknu myš na zeleném prostředku a držím a číhám, jak se ten pohyblivý vrací tak v momentě když je no tom světlém myš pustím a většinou to výjde tak na 93%. asi má každý nějakou metodu, je to nutno vyzkoušet :p, přeju všem ať se daří !!!
     
  4. -1072000-

    -1072000- Zelenáč fóra

    moc se mi to nelíbí. Abych upřesnila: Začátek s velkým zpožděním -je 15,15 . ale ukončení bude přesně načas.>:(;):eek::music::D>:(
     
  5. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    "Kdepak asi udělali soudruzi chybu" - v popisu akce je cena za stonek 60 mincí a v rybářském obchodě 150 mincí. Jistě bude platit ta vyšší, že :(. Přeji všem hezké rybaření a velké úlovky ;).
     
  6. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    kdo upřesní informaci o ceně stonku?
    v ofiku je za 60 mincí a v rybářském obchodě je za 150 mincí.
    díky
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už jsem na to lépe, na louce ,kde mám vypadávání vždy lepší to bylo na sto procent , farma jako vždy trochu slabší ,tak tam vyzkouším ty darované kluky;) u Ingrid se hází do středu terče ,ryby se chytají uprostřed, tedy mezi středem a koncem:)

    [​IMG]
    [​IMG]

    edit: jo to půjde, to doženuxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky za rady, fakt to funguje. Je to nezvyk ale 2 ze3 vyšly:p;)
     
    Y_n_O a babako tohle ocenili.
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já na umleté zatím čekám, měl jsem ve frontě pandí papu. Zkušební zásek - jeden ostnák. Doufám, že se mi muška zlatá vylepší a budou padat mečouni.
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    bohužel asi se stala chyba někde v popisu akce. Platí to, co je ve hře, tj. 150 mincí.
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    štěstí sedlo na vola, ale mohlo sednout jindy třeba při šlechtění. Dárek + 3 Deluxe = 10 marlinů - to se mi ještě nestalo. Tak ať vám to padá.
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stonek stonkuje a z bedny vypadla obyčejná ryba, přeji dobré mušky
     
    DANKA722 a kiki2305 tohle ocenili.
  13. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj zdravím a chci se zeptat v ofi se píše že při šlechtění budou padat pírka dala jsem něco kolem 30ti šlechtění a pírko ani jedno je nějaká změna nebo jak se to dělá děkuji
     
  14. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj, na akci mě zaujal jenom název v ikonce blázen do rybaření na dírkách. :inlove: Ty jo, asi malé hru časem zakážu. Všem hodně štěstí, nejedu nic, jenom občas sklidím haluze a hodím se do dalšího levlu. Martina
     
    Trepifajksl a haník301 tohle ocenili.
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Trefím růžový kruh a chytnu Ploskozubce. Zašvidrá mi oko na manželku, zásek je úplně mimo obrazovku a vyskočí Marlin.
    Takže prdlajs hra na přesný zásah. Zase jen nějaké náhodný algoritmus.
    Fakt mě to začíná dost vytáčet.
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný Souhlas... je to uplne sumak kam se trefis - dela si to co chce :music:
     
  17. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Nejméně mám těch kovových kotoučů, takže jsem si mohla vybrat buď vyrobit 1x deluxe nebo 4x premium, vyrobila jsem premium. Tak ze čtyř premium násad jsem získala, 2x ploskozubec, 1x marlín, 2x ploskozubec, 2x marlín. Opravdu je ta deluxe nejlepší?
     
  18. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Bezejmnenný, mám úplně tu samou zkušenost. Trefím přesně určený kroužek 3x za sebou a pokaždé mi vyskočí jiná ryba. Nevěřím tomu, že dostaneš, co si zasloužíš, ale co Ti naplánují!!!í
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky, právě to zkouším, ale zdá se, že peří při šlechtění nevypadává. Za 9 minut dopíšu, jak jsem dopadla.

    Edit: - tak nevypadlo mi při šlechtění ani peříčko. Předávám info dál.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  20. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    ve mlyně jsem vyrobila nastrahu a když chci rybařit žadnou tam nemam nemužu rybařit diky za odpověd
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.