Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tato akce je zábavná, mám ji ráda.
     
    Helena1313 a knezna_liba tohle ocenili.
  2. knezna_liba

    knezna_liba Pisálek fóra

    Jo, tohle mě baví. Sice to určitě nezvládnu komplet, času je nějak málo, ale jdu do toho :)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Moje nejoblíbenější akce. Takže samozřejmě do ni jdu.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Co to je za vodměny ? o_O

    A co má společného keramika, boxerské rukavice, hrnec, či bikiny z rybama aneb proč jsou tydle věci v bedně z rybama ?
    No tak uvidíme zejtra.
    Rybaření mi jde asi tak jako kočce pletení.
    Jestli budu mít oko jako čeští rybáři (a každou rybu uvidím táááááááááákhle velkou) mám to v kapse 16:10 a pak se jen budu posmívat jak to všem ostatním nejde.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký pozdní večer :) rybičky mám ráda a hlavně ty tepelně upravené, tak se na rybaření moc těším :p no snad nám nezamrzne rybník. Bude i další stoneček do sbírky ... paráda ;)
     
  6. babako

    babako Expert fóra

    Krásné ráno,
    už sedíme s Gordonkou na břehu jezera a jen čekáme na zátah..
    Káva a občerstvení připraveno..
     
  7. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Hele, kujóni, nechte toho s tim gulášem, já sem do pátku na dietě...:cry::p;)
     
    Trepifajksl a Helena1313 tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    babako, já budu jen v roli diváka, hned tak si nezachytám, když jsem se "domnívala" , že akce začíná až zítra a na polích mám svízel vonný, ale třeba mile překvapí:)
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jó, rybičky, ty já tuze moc rád na všechny způsoby. Dokonce i ty kyselé.
    Jen aby mi nešly na udici samé čudly, ty bych nerad.
    :D
    bezejmenný - a nechtěl jsi říct "jak kočce předení"?
    :D
     
  10. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahojte,tak ovoce se drží na stromech zuby,nehty,zvířata řvou hlady,nedá se nic dělat musí vydržet do 14.00.NEZAPOMEŇTE se v časomíře přesvědčit jestli už akce běží,je jich víc aby nebyly problémy.
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) no jo, rybičky, to je moje ... jen se nesnažit zasekávat na tom nejmenším kroužku! xD
     
  12. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak hura moje oblibena akce xD
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  13. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    No hold, musime este kusok pockat.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Obyčejná nástraha 3 hunři a nástraha de luxe 2 humři,přesně ve stejné pozici u nejmenšího kroužku.o_O
     
  15. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    KLASIKA pesny zasek do stredu to sem mel radost a hele makrela to mi hlava nebere :music:
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 se to ale nezastavuje u nejmenšího kroužku, ale přesně uprostřed ;)
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvý zber 123 háčikov a 77 blinkerov, uvidíme ako to bude padať ďalej, ale zatiaľ v dosahovaní mojich cieľov v tejto akcii nevidím problém. :)
     
  18. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    No tak na začátek 48 ks kotoučů, no snad to bude padat více jinak si moc nezarybařím. Uvidíme co přinese čas :)
     
  19. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    V rybaření se zatím daří - 5x deluxe - 183 mincí. Ale stonek není za 60, jak je psané v ofiku, ale chce to 150.
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    svízel vonný a něco podobného na ostrově, 52 háčků, ještě že se můžu ze svízelné situace dostat za pomoci růží... a střed a uprostřed jsou u rybaření opravdu dva rozdílné pojmy:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.