Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imoen1

    Imoen1 Pisálek fóra

    akce vypadá pěkně, tak uvidím jak mi to půjde, bude to mé první rybaření
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Jo, jo, rybaření mě baví... tedy tady na Farmě.... v reálu ne, nemám na to trpělivost to chytat, ale vím, kde se chromují vidle a kde koupím dobré ryby a upravit si je, aby byly v jidlu, to je maličkost. A nemohlo by být místo toho guláše třeba halászlé - abychom byli styloví. ;)xDxD Ale takové tři akcičky, jedna na děsivkových plochách, jedna na ploše pro mimořádné události a ta třetí u Křišťálových vodopádů, to by bylo něco. To by bylo hrobeso - masové křížení na všech plochách, to by z toho jeden mohl být i jelen, daněk a srnec.
    To by se sypaly barevné záplaty a štrikovaly barevné deky jedna radost. Ale mám obavy, že tuto radost mi RT asi nedopřeje.... i když blíží se Mikuláš a budou Vánoce..... a já byl celý rok hodný. :):)
     
  3. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

  4. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Druide, teda budeš tak dlouho naříkat až jednou ....:). Nevím jestli se do těch akcí pustím uvidím zítra.
     
  5. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Klasická oddechová akce, do které milerád půjdu :) Těším se na ni. Stonek je fajnový.
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    ---------------------------------------------------------------------
    Pssst, já nenaříkám, já jen tak trošku provokuji. ;)
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Masakr!Jak já se na něj těším,při několika akcích naráz jsem ve svém živlu.A ještě můžu štěkat na rodinu,protože jsou zvyklí, že mám nervy napnutý jako paraple.Jupííí!
     
  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Rybárčenie mám rád, stonek vyzerá dobre, bude to ďalší s debnou do zbierky. :)
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Fajn, jdu si spočítat, kolik budu potřebovat mincí na cochcáky :D.

    Edit: vyšlo mi 345 mincí - takže 14 mečiarů a nazdar 8):D:D:D:D:p.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,rybaření mám rád ;)
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Rybářka nejsem, ryby nerada jím, ale faremní rybaření mám ráda, tak se do toho s chutí pustím. Řádek do stonku se mi líbí, tak doufejme, že nám ty rybníky v tomto počasí nezamrznou. Rybám ZDAR. ;););)
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak zítra ve 14.00 naládovat udice,nezapomenout na podběráky,oblést gumové kalhoty,nazout gumáky a hurá na ně!!!!!!Ať nám všem berou jen ty největší kusy!!!!!
    FA124....BAHA373
     
  13. Boty

    Boty Magnát fóra

    evoku57- řádek si koupíme v tom obchodě myslím ,že za 70 těch hvězdných mincí.
    Rybaření mám ráda, aspoň trošku můžu ovlivnit výsledek, jestli tomu dobře rozumím ,tak tentokrát je dobré zaseknout při dotyku svítícího kruhu o prostřední nehybný, nejsvětlejší ? :p a proč se to jmenuje na dírkách, nějak mi uniká pointa... :)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Boty jestli tím nenaráží na příchod mrazů a lovení ve vysekaných dírách. Tak doufám, že nám budou skákat na návnady ty hodnotnější čudly.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Boty preto sa to volá na dierkách asi budeme loviť na Aliaške a tam si budeme musieť do ľadu vysekať dierkyxDxD.Treba si pre istotu zobrať aj sekeru.
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    matlafous123 máš pravdu, nedá se řídit podle toho, z čeho to padalo včera, dnes a zítra a je velkou neznámou, z čeho to bude padat v sobotu večer a v neděli ráno xDxDxD
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak asi to necham jak je, tedy plochy druhe akce budou kytky, mytina zvirata a ty stromy, to bude nejslabsi... mam je sice na kristalu a pralese, ale odtud nic nevypadne...
    Uvidime co budu delat, ze zacatku ty nejvyssi, pak podle toho ceho bude nejvic prebyvat...
     
    Helena1313, evainfo a aljanu tohle ocenili.
  18. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    super teším sa rybačka sa mi páčila, uvidíme ako to pôjde
     
  19. psychohonza

    psychohonza Pisálek fóra

    Žádný recept na čokolívanec ? Ach jo, ten minulej jsem propásl .. :(
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Rybaření mě baví, takže se na tuhle akci těším. Začnu asi jako vždy s deluxe nástrahami a potom se uvidí.
     
    Helena1313, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.