Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    lilikru: musíš si koupit i ten stonek

    [​IMG]
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem to šlo,kromě povinnýho řádku jsem ještě pořídil 9x potopené divy a ještě nějaké drobnosti!:)
     
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  3. arab146

    arab146 Rádoby autor

    lilikru..a koupila jsi si ten správný stonek v obchodě
     
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak jo, humrem jsem rybolov začal, humrem jsem také skončil.
    Mezi tím se občas povedlo i něco lepšího.
    :D
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak pro obdarování snad není nutné být na stejném trhu a stačí mít dotyčného za souseda nebo aspoň za přítele.
     
    eli2006 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Do... hájíčka zeleného 8)
    tak mi o 24 minut utekla ještě koupě 1 dekorace, na kterou jsem měla dochytány mince...
    prostě jsem musela obědvat.
    Holt, 185 mincí vyhozených oknem -.-
    Chjo
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    jan.svatek - mám na mysli kšeftování ve vzducholodi. Každý trh má svoji. Pokud jste farmáře sháněli poptávkou tady na foru, tak je takřka jasný, že jej nikdo navíc nemá. A pravděpodobně stejně jste dopadli ve Vaší vzducholodi. Proto píšu, že v mé "mém trhu" vzducholodi tyto dekorace k mání byly. Stačí se poptat přístě, aby se vám někdo po něm mrknul.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  8. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj .mamaz.
    Rybaření na dírkách je způsob rybolovu, který se provozuje v zimě - v ledu se vyseká díra, do které se nahodí. Ryby připlavou ke světlu a vzduchu a dost často si taky zobnou návnady.
    Akce u mě na pohodu - jedna z oblíbených - za mě 90% :) (srážky za poměrně velký vliv "náhody" při trefení kruhu)
    Ať se daří a hra baví. :inlove:
     
    eli2006 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    4* potopene divy, neco dek, vetsinu odmen (i ty ne uplne potrebny) ale stejne prebyvaji mraky hacku... mel jsem vytrhat pole driv, udelal jsem to postupne a tak ted jdu plnit Sladky domov :)
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  10. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    ahoj,tak ja místo abych koupila rybí tanec jsem opět koupila rekreační ráj.to se může stát jen mě.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  11. sisinka

    sisinka Pilný autor

    majka48..jahudka- nebuď smutná, tu dekorku mám a nepotřebuju ji, takže se přihlaš až bude O/D a pošlu ti.
     
    eli2006 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Na vedlejším vláknu souběžné akce se živě diskutuje, nevím o čem, původní příspěvek jsem nečetla, kvůli kterému vznikla ta obrovská vlna emocí.
    Ale! Víte, co oceňuji a havně se mi líbí na těhle akcích typu rybaření? Ta nezištná pomoc hráčům, ketrým se nedaří... napíšou chybí mi starší stonek, dekorky nestihnu, tak neberu a spousta z vás reaguje.... Aktivuj si ho, mám mincí přebytek, dekorky Ti vezmu a doručím při OaD.... motivujete tak hráče k tomu, že mají možnost získat některé starší stonky s výhodami... Jsou nadšení, že je mnoho dobrých lidiček. (Ostatně kdysi mi dekorku do staršího stonku právě tuším z rybaření jedna hráčka schovávala do OaD) a jak jsem byla ráda za tu pomoc! Syn si aktivoval dva stonky, bude shánět jednu dekorku, ale nevím jakou. Starší. Snad ji pak sežene.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  13. *Alča*

    *Alča* Zelenáč fóra

    Stonku mám a dekoráciu som nestihla. Aspoň viem že nie som sama. Chodím do práce tak mám smolu. Kedy a kde sa bude dať zohnať dekorácia Má loď je můj hrad (Moja loď je môj hrad)?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *Alča* - to ti s jistotou teď nikdo nemůže říct. Pokud bude obchodovatelná v O/D, budeš ji moct třeba s někým vyměnit. Také by se mohla objevit v příští rybářské akci (bude-li) ;)
     
  15. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    děkuji za odpověď ale koupila jsem stonek u kterého byla moje loď můj domov ale i když mám stonek ale loď nemůžu nalést i když jsem jí koupila
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    lilikru: A koupila sis i tu dekorku? Pokud ano, nejdřív prohledej park, ostrov a stonek a pokud ji nenajdeš napiš na podporu.
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Akce byla ukončena, akční předměty vyměněny a proto diskuzi zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.