Blázen do rybaření na dírkách (15.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Bohužel mi nejde mlít ani jedna rybářská nástraha
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bertoldek - vyzkoušela jsem teďka umlít nástrahu a šlo to. Zkus buď zrestartovat hru a nebo mě ještě napadá - máš všechny propriety potřebné k semletí ?
    Tlačítko "vyrobit" je zelené, pokud máš vše potřebné:
    [​IMG]
     
  3. simzie

    simzie Zelenáč fóra

    Ahoj Mkuře, také jsem koupila dvě řady stonku a ve stonku mám jen jednu. Z hry jsem se i odhlásila a znovu přihlásila a nikde nic.
     
    Mkuře tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    simzie - nastav si na stonku kategorii "vše" a použij (na stonku) vyhledávací okýnko. Do okýnka napiš "bláze" a měly by se ti získané řádky objevit
    [​IMG]
    Pokud bys ani tak nenašla, můžeš kontaktovat herní podporu.

    Edit:
    v rybářském obchodě si zkontroluj, zda jsi opravdu koupila řady a ne třeba dekorky (pro jistotu).

    Edit2: Nemáš zač ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/17
    Mkuře, Helena1313 a iDavis tohle ocenili.
  5. simzie

    simzie Zelenáč fóra

    Skali, děkuji za návod, našla jsem. Koupila jsem najednou stonek i dekorku. Děkuji.
     
    Helena1313 a Skali tohle ocenili.
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dobrý večer všem. :)
    Mně se tentokrát nedaří, asi proto, že nevysekali ty dírky, ale nechali ve sněžném počasí ty tropy...
    V létě jsem rybařila poprvé, na dovolené jsem měla omezenější možnosti, ale tahala jsem tehdy jednoho marlína za druhým (nadsazeno jen lehce), bylo to fajn a koupila jsem tenkrát dva stonky, nějaké dekorky a myslím, že i něco z krámku.
    Tentokrát se to táhne, řádek už mám a dekorku do něj taky, ale nic jiného navrch a mincí zatím nemnoho, tak asi zítra ráno podle výsledného čísla vyhodnotím, co raději vzít. Je to takové smutné, třeba deset semletých návnad, devět záseků na střed a žádný marlín a třeba jen 30 mincí zisku, na nejlepší zásek chytit humry je vyloženě vzpruha. (Chytám převážně na premium, tedy po dvou rybách.)
    Hlásí mi to celých 10 marlínů, 17 chobotnic. ( A dále 21 čtverzubců, 36! ploskozubců, 10 humrů.) Marlíni tentokrát téměř vždy při chybce a nepřesném záseku, ale snaha zaseknout nepřesně schválně už vždycky dala ploskozubce, tak radši zasekávám.
    Ale největší úspěch to tedy není, tak musím doufat, že ostatní jsou na tom lépe - nějak jako já v létě, všem to moc přeju, a já a ostatní se mnou na této lodi (bez dírek) snad budu úspěšnější v nějaké další akci.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si dal dve dekorky navic, par odmen ignoruju (no proste hvezdy fakt nepotrebuju) ale zainvestoval jsem do dek... ovsem je sranda, ze vlastne z kiltu ziskam bedny a z nich nektery deky, takze je to takovy kolecko zpet na ryby... melu jen zakladni a deluxe, protoze mam moc hacku... a to presto ze jsem zredukoval na stromy komplet baha, mozna jsem mel prestat uplne delat druhou akci a pockat az do konce tyhle rybarsky, i se dvema plochama mam stale obrovsky prebytek hacku...
    363 hacku proste nemam do ceho dat, nesnasim tyhle kombinovany nevyuzitelny zasoby...
     
    tydýtková, marketka47 a k.vitek tohle ocenili.
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Dobré ráno! Tak oba řádky, obchod vybraný (jen co jsem chtěla) a mám navíc tu dekorku Má loď atd. Kdo by z mých sousedů potřeboval do řádku, při OaD ráda pošlu. Tedy - jestli mí sousedé nepotřebují, ráda pošlu i jinam, takže se ozvěte.
    Hrubě se mi nelíbí, že nejde jednoznačně určit, jak se povedl zásek. Není to jako u Ingrid, tam je umístění sekery graficky jen orientační, ale pak se ukáže jednoznačně, jak jsem to trefila, a tady to chybí. Trefovala jsem se přesně, a měla 4zubce, i několikrát za sebou, když jsem se uklikla a bylo to vedle - marlín.
    Byla bych pro nějaké jiné grafické znázornění, aby to prostě bylo zcela jasné.
    To kombinování (v mém případě stromy-plodiny) mně moc nebavilo, ale to je asi tím že jsem neměla moc času. Jinak dobrý.
     
    Skali, krakoramaja a Prepperka tohle ocenili.
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Nechávat si pokusy na konec akce se tentokrát ukázalo jako špatná taktika. Při zásahu na střed už to začalo být poněkud monotónní ... humr, chobotnice, humr, humr, makrela, humr, humr, humr, humr, čtverzubec, humr, humr, humr ... tak stonek nebude no, s humrama na něj nedolezu. Až bude ve výprodeji za 500 FL, tak si ho taky nekoupim :D
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Levlef:
    Škoda, že ti nemohu poslat něco mincí na ten stonek. Možná by ti pomohlo spíše se soustředit právě na ten stonek a potřebnou dekoraci nechat třeba na akci O&D...
    Po už skutečně posledním výlovu jsem si udělal statistiku záseků (překvapilo mě, jak jsem byl úspěšný):
    Marlin
    73x​
    Chobotnice
    42x​
    Čtverzubec
    42x​
    Ploskozubec
    6x​
    Humr
    0x​
    Makrela
    0x​
     
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @jan.svatek bohuzel na OaD nemá smysl čekat, dekorku do jiného stonku (žonglér se sekerami) lovím už tak dva roky, kdy jsem zvolila taktiku "hlavně stonek, dekorku seženu". Houby. A tenhle stonek není nic tak super, že bych bez něj nedokázala žít, tak jsem vyžrala všechno v "různé" a stonek nebude, jako mnoho jiných, to mně netrápí. A vytahovat z vody humry (což ty koukám neznáš, závist) mně taky nebaví, nemám humry ráda :D
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Levlef,
    někdy je problém v tom, že některé dekorky do řádku jdou pořídit pouze 1x a ty pošle, nebo vymění jen málokdo. Dekorace z této akce jdou získat vícekrát a i někteří hráči nabízeli, že ji pro někoho vyzvednou navíc, jen stačí dát vědět, že o ní je zájem.
     
    Skali, hruštinka69 a doben tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Levlef:
    Kdyby ti chyběla jen ta jedna konkrétní dekorace Má loď je můj hrad, rád ti ji pošlu (mám ji 3x navíc). Ostatně situaci okolo chybějících dekorací do stonku vysvětluje přesně nezmarka.cz. Kristýnka takhle shání kaštanového farmáře, samozřejmě neúspěšně. Kdo z majitelů by se ho asi tak zbavoval, když každý z nás má právě jen toho jediného do vlastního řádku ve stonku?
     
    hruštinka69 tohle ocenil(a).
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    jan.svatek - ono dost záleží na tom, na jakém trhu jsi, protože při poslední OaD byli u mě farmáři minimálně 4x a jen za jednoho
    Johna Citrona, což zase není tak moc.

    Ryby už neberou, jen samý chobotnice, což zančí, že kvalitní ryby jsou už někde u někoho na pekáči
     
  15. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    Ahoj Levlef: Tú dekoráciu, čo zháňaš ja mám. Keď bude Oa D tak Ti ju pošlem. U nás má iný názov. Ono je niekedy málo času hľadať v FAQ názov, ktorý je po česky úplne iný.
    Stonek stonkuje, aj keď ryby moc neberú. :)
     
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak řádek už taky mám a funguje... a nějaké dekorace jsem taky nakoupil. Letos to docela šlo, ale loni to byla tragédie...chytal jsem samé čudly.
     
  17. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Pořád jsem nepochopila c to znamená "na dírkách" v názvu akce. Může mi to někdo vysvětlit?
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj .mamaz.,
    podle nejen mého názoru tím myslí zimní lovení ryb ve vysekaných dírách v ledu. Je však pravdou, že akční, tropická animace tomu vůbec neodpovídá.
     
    lase2 a tydýtková tohle ocenili.
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravíčko sváteční rybáři :)
    hodnotím akci jako jednu z těch nenáročných a příjemných
    stonek běží od druhého dne akce
    různé odměny vyzobány až na hvězdy a banány, těch mám víc než dostatek
    a ještě jsem si vyzobala dekorace s pěkným přísunem bz
    [​IMG] [​IMG]
     
    axamík tohle ocenil(a).
  20. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    splnila jsem na stonku Má loď je můj hrad za 250 ale pořád mě to vrací do obchodu kdyzž na to kliknu dát na stonek poradte mě prosím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.