Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Prostě mi to nepadá... chytil jsem za celou dobu jedinou chobotnici a marlína jsem vůbec ani neviděl.... Takhle prostě žádný stonek nebude.... Asi to mám prokleté....
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Stonka už funguje ešte do konca akcie niečo mincí získam a vymením ich za potrebné veci ako je SK a podobne.Tajnáše nechám v kľude tam lebo ako býva u mňa zvykom zase by som vyfasoval samé lištovky a tie mi netreba.
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dosavadní celkový úlovek: 999 hvězdičkových mincí
    Zatím jsem v obchodě "nakoupil" následující věci:
    Odměny: všechny dekorace + nová řada do stonku
    Klasické: zatím jsem neměl důvod a ani zbytečné mince navrch
    Různé: vše kromě Nálepky (5 mincí), Bedny s dárky (5), Hvězdiček (80) a Zlatých banánů (120)
    Na vybrání zbývajících odměn z kolonky Různé tedy potřebuji ještě 210 hvězdičkových mincí (4 mám v zásobě). Ideální by bylo chytit pomocí návnady De luxe třikrát toho báječného mečouna (marlína) a nebylo by dál co řešit...
    Dobrá akce, když ovšem zrovna berou (ty správné ryby).
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Vybráno do mrtě (mimo těch loňskejch,ve stonku už jsou a mají malý BZ zisk) a ještě mě 153 mincí zbylo. Co budu dělat od zítřka s těmi body?
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zatím 665 mincí a 30 které jsem dala za TCH,ovšem z nich šlo vše do lišty:(Nejprve jsem se strefovala na střed a když to nešlo tak na růžový kruh a tam jsem se chytlaxD
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno z rybolovu, stoneček už taky hotový :p v různých všechno vyzobané, klasické mě taky nelákají, ale určitě si vezmu navíc nové dekorky. Tak ráno jsem sledovala kotouče - celá hlavní stromky XXL 42 (2x denně), celá baha základní 64 (1x denně), ale večer to porovnám znovu ... baha je teď v ponožkách :D snažila jsem se trefovat těsně mimo, ale ke středu kruhu (pod svítící) a z 10-ti pokusů bylo 8 s marlínem (x3)

    [​IMG][​IMG] na kole štěstí nepadlo nic extra tak, přeji všem hezké trefy a pohodový den ;)
     
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Z tajemna mi vypadla oranž liška a zubr:inlove::D
     
  8. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Je úplně jedno, který kruh trefím, dává si to co chce :(
     
  9. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Úžasná hra to rybaření,lovím,lovím,chytám a na konci si všimnu že mám stejně mincí jako na začátku.Nepřipsalo mi to ani pětník.Nikoho kontaktovat nebudu(pro modíky).Čest vaší práci.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Beznoska: možné to je, když nedosáhneš počtem ulovených tvorů na konec ukazatele ,-)
    Nepopisuješ co jsi ulovil, jakou si měl návnadu apod. Jenom lovíš a lovíš .... a jsi uražený.

    malanek: taky možnost, ale je lepší trefit ten správný ,-)

    Dnes 2 pokusy (zatím) lux=merlín (čili 3) prémium merlin (2) to mince přibývají ,-)
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem vyzobala komplet Různé. Teď co ulovim, tak půjde na nové dekorky navíc. Farma je zalesněná komplet, ale zase došly háčky, takže na noc asi prdnu bér a bude :D Akorát ty přestavby teda o_OxD (eště, že mám pomocníky :p)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Milý Beznosko, klidně se vztekej, i nožičkama kopej, ale modíky do toho netahej, ti za to vážně nemohou. Tobě by možná pomohlo prostudovat si, jak celý mechanismus akce funguje, například že na získání mincí většinou potřebujeme víc rybiček.
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Řádeček v nebíčku už funkční :ppoložka různé taky vyzobána a teď jedu už jen na dekorky navíc, které se vždy hodí:D
     
  14. RozarkaAmalka

    RozarkaAmalka Zelenáč fóra

    Mám dotaz. Včera jsem "ulovila" jednu chobotnici. Na získání mincí potřebuji 2 chobotnice. Dnes se mi tam ale ta včerejší už neukazuje a stav je 0/2 . To je nějak časově omezeno?
     
    petaM2001, Helena1313 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Stonek je hotový ;)
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj RozarkaAmalka, mala by ti tam ta jedna ostať. Jedine, že by si ich chytila už dve a ten stav sa zmení opäť na 0/2. Ak zájdeš s ukazovaťeľom na stav bez kliknutia, ukáže sa ti koľkokrát si ulovila viď. obr.
    [​IMG]
     
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Gratulka těm, co mají hotovo :music: Já si chytám a lovím lážo plážo tak snad stihnu vše, co chci, ale mince přibývají :music:Hlavně potřebuju dostat ty dekorky z minulého nebo předminulého rybolovu, protože ten prázdný šedý řádeček mě irituje v nebíčku...xD Tak lovení zdar třeba se někomu povede mečiara chytit rukou...;)
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prosím, prosím ,mě se tam některé rybky neukazují a jsem si jistej,že jsem onehdá vytáhl dvaadvacet makrel. Ingemar Torvald i Hakon Fingal mě to mohou dosvědčit.
    xD

    [​IMG]
     
  19. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    rybaření, mi jde vcelku dobře stonek, a dvě dekorace koupené ještě jedna a bude hotovo všem přeji úspěchy při rybaření. :)
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hojky, dám sem malou statistiku. Mincí 713. Dnes stonek bude, to joóóo.
    Chytil jsem rybiček pro naši vesnici celkem dost: 18 mečounů, 11 chobotnic, 17 čtverzubců, 23 ploskozobců, 17 humrů a 7 makrel. Ty makrely jely dneska, pač dnes mám mušku tak skvělou, že kdybych se trefoval do Kremlu, trefím Bílý dům...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.