Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ráno brali samí zubatci, odpol. mečouni z lux i prém.návnady. Mám stonek a jednu dekoraci, pohoda ,-) zatím jsem se vždy trefil do "černého" přesně, jen kliknu.
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já zatím nic moc, mám celkem 255 mincí, marliny jsem vytáhla jen jednou z asi 14 pokusů, byla to deluxe návnada, tak byli tři. Ale jinak na obyč. chytám při nejlepším záseku humry, včera jsem umlela pár premium, na nejlepší zásek nejvíc skákali ploskozubci. Na deluxe chobotnice nebo ploskozubec... Bez těch marlinů se to schází pomalu, tak nezbývá než doufat, že se nějaké štěstí otře i o mě. Alespoň mě opustila obava, že vlivem nekvalitního připojení budu mít problém trefit střed. Tedy, jak kvalitní připojení budu mít, to nevím, ale jestli se trefím mimo, je úplně jedno, marlin mi neskáče ani z druhých okruží. Ale třeba pomůže ta geografická změna :). Jen třpytky pomalu docházejí, z těch stromů to tedy moc nevyskakuje.
    Dělala jsem si zálusk i na některý starší stonek, ale nevím nevím, hodně záleží na štěstí, které mi v podobných akcích zrovna moc na ruku nechodí.
     
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zatím válčím - stonek, dvakrát dekorka a nálepka nic moc :):):).
     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak již dobojováno, stonek stonkuje, jedu dál
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kdo pracuje v hospodě, jistě tam každý večer pár blinkrů nasbírá....:p
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký skoro večer všem rybářům a rybářkám :) ráno jsem při sklízení měla fofr - tlačil mě čas, jsem sklízela obutá, na žanky zapomněla a nestíhala ani psát počty kotoučů, ale mezi 12-ti hod. stromky na farmě a 20-ti hod. stromky na plantáži byl rozdíl jen pár kousků. Ale na to se nedá spoléhat, protože další sklizeň to může dát jinak. Za hoďku sklízím 12-ti znovu a tím dá sklizeň 2x za den o něco více. Tak jsem namlela 11 pamlsků, získala 12 marlínů (bych řekla, že ani jeden nebyl tuti přesně) xD ostatní chobotnice a zubajdy. Nasbíráno 531 mincí a už se těším na další lov :p
    Andulííí velká gratulka, hlavně tam prosím tě nespadni ... si takovej živel a nevíš, jaký čelisti ti tam plavou xD :p
     
  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Mě se to moc nedaří, je vidět, že jsem rybařil naposledy někdy ve dvanácti letech a to už je bratru 40 let.... Zatím tahám samé čudly, takhle to na stonek nevypadá.....
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    už to skorem bude[​IMG] ;)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na stonek by bylo, ale ty vobrázky do toho, to bude ještě jízda...
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zdravím rybářky a rybáři
    mě zatím vyšly záseky na stonek a jednu dekorku
    11 Deluxe a 9 obyč.nástrah vytáhlo 11 marlínů, 19 chobotnic a 8-1-3-0 těch ostatních.
    Zatím pěstování nehrotím, sklízím ráno a večer ale o víkendu možná popoženu cibuli SHčkem ..
    Tak jsem ráda za pirátského papouška, na stromy na baha jsem použila ultrahnojivo a hnedle vyjde čas na 11.30hod (namísto 13hod),ale už se tenčí zásoby i ultrahnojiva, takže asi co půjde, předělám na xxl.
     
  11. monča81

    monča81 Pilný autor

    Jé už to běží, já prv
    Prosím já vám psala ( holuba) ohledně těch kaštánků a skleníku, myslíte že by jste mi víc poradila jak co je potřeba
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/17
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem vcera dumal, co bude chybet, no a hacky teda rozhodne nebyly favoritem... ale mam tolik peri jako hacku, takze kotouce na ty nejlepsi mi hacky seberou a peri je prebytek :)
    Nicmene jdu lovit, to je ten hlavni kamen urazu...
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  13. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak 3 další záseky na Deluxe daly 6x chobotnici a uplně blbej zásek podle mě 3x marlín..
    Háček mi zůstal 1, takže budu muset máknout na polích :oops: Peří momentálně převyšuje, nechala jsem obr chlívky a vzácné stáje ( pro mě vzácné), takže asi 6-7ks je na ploše.. ze stromů z obou ploch na baha 70ks ze sklizně po 12hod.. joo, ta cibule mě nemine.
    p.s.: ze pšenice ani ň

    ahoj danda-vnovis, tak co dodat, snad jen popřát všem víc takových "blbých" záseků na marlíny :)))
     
    Naposledy upraveno: 29/6/17
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím abc23, taky sem měla blbej jeden zásek a taky mi padl 3x marlín (mám chuť napsat merlin), protože to bylo fakt k neuvěření, musela sem se smát, protože sem těma třema "merlinama" zlobískovala soptíka :D
    Ale tohle fakt není pravidlo, tohle byl doslova úlet. Jinak když sem se trefovala, tak mě to mělo po chvíli dost a místo marlinů po to mě začlo házet chobotnice

    prima hru a dobrou mušku
    danda

    PS: a prosím vás, nesypte mi ty háčky po zahradě,. jeden se mi zapích do nohy .. sem farmář ne sběr šrotu xD
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem se dočetla to samé, co se mi stalo teď, (jo obyč nástraha) čistý zásah a jen čudly a delux blbý zásek a 3 x marlín! Když čistej, tak chobotnice nebo čtverzubec .... o_O
    No i tak skore zatím dobrý 458mincí. Pokusím se o stonek a když tak vyberu ostatní... ZB a SK, pinky atd... postupně, jak na co bude. Kdybych chtěla i ten první stonek, tak to asi vše nedám, leda s 5ti obr košema. :wuerg:
     
  16. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Tak už jsem prošťouchla kanál a dneska začaly padat i chobotnice a marlínci. Stonek je v dohlednu :).
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Veram14 - marlínci ?:D Takový marlínek může mít i pět metrů :D:D
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Čaute farmáři, tak už jen pár mincí a stonek je tam. Už mohl být dávno, ale nakoupil jsem si nálepky či párty lístky.. Možná stihnu i ostatní dva starší stonky, které se tam za lepší cenu dají koupit.. Ať se daří!

    Farma- 83
    Baharama- 164
     
  19. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Lidi jak to děláte ,já jsem měla samé mřenky , no uvidíme
     
    petaM2001 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    Hlavní cíl splněn a jede se dál. Ještě zbývá utratit 121 mincí a k dispozici mám materiál na 30 obyč.nástrah. Ty nechám až nakonec.
    Všude mám stromy, na divoké točím karafiáty. Přes den normálně s vodou a hnojem, po uzrání jsem dala půlpole s SH (3x za 37 minut), na noc zase jen s vodou a hnojem. Tím se krásně dorovnává počet háčků a třpytek. Skladiště a pár medvědů sypou hafo peří.
    Jedu jen de-luxe, zatím 22x plus zkušební. Z toho 8x marlín (plus ten 1 ze zkušebního), 5x chobotnice, 8x čtverzubec a bohužel poslední ranní pokus byl mimo, takže i 1x ploskozubec.
    Od lovení si dám pauzu, uvidím v neděli na kolik de-luxe to dá a zbytek probendím v těch obyčejných.

    Komu se nedaří přesný zásah, nechvátejte, nechte párkrát proběhnout pohyblivý kruh, tím získáte lepší odhad, kdy tlačítko myši pustit.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.