Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, já si ráno vyvětrala lišty :D ani nevím, že tam toho bylo tolik. Nejvíc napadalo kotoučů 169 ostatního málo, už jsem si taky zachytala, ale marlín v mojí řece určitě není ... je to samá chobotnice, čtverzubec a žába :D Na noc dám na farmu XXL stromky abych mohla ráno sklidit a nasadit dlouhodobky, protože tu celý den asi nebudu. Zatím 99 mincí, hra je supr a všem ať se daří ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, kotouč=to je síla ,-))) nasbíral jsem 119 mincí, chytil 2x marlin, 6x chobotnice, 3x čtverzubec, 3x ploskozubec. Zkusil jsem i premium návnadu,za mě dobrý ,-)
     
  3. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni z bahamaramského ráje..,
    sice rybky a rybičky moc rád nemám ale do chytání jdu,docela se těším..
    Zahájíme přípravu a jdeme nahodit návnady..
    Přeji všeeeem ať se daří..;):)
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nevíte, proč se té třpytce (je to třpytka, ne?) říká kotouč? Dyť to ani nejni kulatý!:p
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, vzhledem k tomu, že jsem doma cca čtvrt hodiny, hra je spuštěná čtyři a třičtvrtě hodiny a mám v kešeni osmdesát mincí, to je vlastně v pohodě :) Na můj styl a tempo hraní je to velmi solidní výsledek 8)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sousedé a přátelé :inlove: jako dárek budu posílat na střídačku kotouč a pírka. Háčky se blbě posílají, nejdou hromadně, bo jsou pod seznamem farmářů. Tak šup, šup pěstovat plodiny, ať máte háčků dostatek. Kdo má kaštanový řádek, tak je za vodou. Já už ráno po sklizni dám všude jen stromy
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    kiki2305: Tak to nevíme. Řeší se to, co mi paměť sahá už od prvního rybaření. Tedy hráči upozorňují, s překladatelem to nehne. Jediné vysvětlení nacházím u Jana Wericha: Autor je vykastrovaný býk a tažné zvíře, překladatel není.:p
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    vyšlo mi na 10 prémiových návnad + 1 čo mi dali, mám [​IMG], idem to zlepšiť8)

    a rybačka je náročný šport, kto skúsil byť aspoň 3 dni na Mare so stanom, alebo 2 týždne v Nórsku s Rusmi, vie o čom hovorímxD
     
  9. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Jako vždy na poslední chvíli, ale tož to jest fuk, nějak stonek udělám zbytek se nějak dořeší poslézle 8)
    Jinak tip na chytání:
    když chcete ulovit nejlépe, je třeba stisknout a DRŽET na zeleném tlačítku a pustit až kousíček před zeleným - pak se zastaví kruh prakticky ihned.

    Hard Rock Hallelujah.
     
  10. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Začínám rybaření přicházet na chuť, teď čtyřikrát po sobě merlin a jednou chobotnice. Řádek a první dekorka doma, jedu na deluxe návnady - takže místo chlívků všude stromky a hezky pohnojené ať ty třpytky padaj rychleji :). No a na noc dlouhodobky, ať přibývaj háčky... všem rybářům Petrův zdar :)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prvni sber dal hodne hacku, stromy a chlivky o hodne mene, takze pojedu zcela nahodne - od nejlepsiho, kdyz dojdou krouzky tak horsi a nejhorsi na zaver... no akorat je trochu skoda, ze se neda "zaskrtnout" co vlastne chci od sousedu, takze to je dalsi nahoda... uvidime jak bude vypadat po bezny sklizni pomer vypadavatek a pak se snad z toho usoudi, o kterou mam nejvetsi nouzi...
     
  12. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jo, taky jedu hlavně deluxe, a rada držet tlačítko a pustit akorát mi připadá super, asi vyzkouším... :p
    Vyzkoušeno funguje to skvěle, mnohem lépe se odhadne ten správný okamžik :)))) díky za dobrou radu mr.lordi87
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Je úplně jedno jak moc jsem soustředěný a kam padne přesná trefa.
    Trefím přesně na kroužek a padne mi Humr. Trefím milimetr do šedého a padne Chobotnice.
    Tak nevím jestli opravdu záleží na tom kam se trefím. Zkusil jsem trefit úplně šejdrem a padl Čtverzubec.

    Zatím jsem odehrál 15 her.
     
  14. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Tak nevím, ale ryby si padají jak chtějí. Dvakrát jsem se strefila do středu a byla z toho nejnižší výhra. Jestli to takhle půjde dál, tak už se ani snažit nebudu.

    Dnešek končím se 40 mincemi. Ani jedna vyšší výhra, pouze jeden čtverzubec. na to, že jsem se celkem 5x strefila přesně doprostřed hodně žalostné.

    Co mám ještě udělat, abych dostala slíbené odměny za přesnou mušku?
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Veram14 a do jakého středu se trefuješ? Měla bys trefit šedý kruh, který pak bude zelený ,-))) ale mořská potvora nemusí být vždy ta nejlepší i když by měla ,-)
    Co máš ještě udělat? Nic než hrát ,-)) šťastnou mušku, času je dost.

    Jestli se někdo trefuje do plně zeleně vybarveného (pro mne středu) je to špatně, je nejdál od šedého, podívejte se pozorně na animaci na první str.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  16. honzapol

    honzapol Pisálek fóra

    Je tady taky někdo, komu se nenamlela ve mlýně návnada? Přišel jsem pozdě a tudíž vyráběl jen 1 ks - a ten nemám.
     
    petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  17. belda1955

    belda1955 Zelenáč fóra

    Zdravím,tak nenamlelo se mi 12 návnad vše ztraceno.
     
    petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Pada to podle vetru zas to maji nejak divne nastavene ;)
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek...
    tak hotovo (bez koše), ještě dozobu zbytek z různých a je to..

    každej druhej vyskočil mečoun, spotřebováno 20 delux a 11 obyčejných a 3 premiové

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tedy Andulo ..... o_Oo_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.