Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvý zber mám za sebou a stav je zatiaľ takýto. :)

    [​IMG]

    A z tej prvej darčekovej nástrahy sa podaril marlín. :inlove:
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám 117 mincí, pár úlovků bylo, ale merlin se nepodařil i když jsem se trefila přesně, je to zas divně nastavený - jednou jsem byla úplně mimo a povedla se 3 ryba v pořadí
    ;)
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám 147 mincí (4 x merlin ) ;)
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Po sklizni takto .. [​IMG] a z toho [​IMG] tak tomu dám ještě jednu sklizeň a půjde se nakupovat ,-)
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Sklizeň stačila na 10 superdeluxů čímž mám 248 mincí + 40 rozdělaných.
    To "trefování" na prostřední kruh je pěkná blbost. Trefím přesně dostanu chobotnice,felím se a mám 3 marlíny.Dokonce při přesném trefení mě dal i tu zelenou rybu.Při jemně mimo humra.Je to Kolo štěstí.
    Uzrál mě kaštanák,tak nabóchám 500 háčků a sážu samé stromy.Jednou denně mě tato loterie bohatě stačí.
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já mám ze zkušební nástrahy humra (to jsem ještě nejedla)o_O
    Háčků jsem z béru posbírala 223 a ze stromů vyklepala 113 blinkrů (zapomněla jsem na citróny xD). Ale na dárek od bambule jsem si vzpomněla a na Kš si vytočila +1 do stodoly, tak toho béru trochu přibylo :D:D. Mixér mi dal rychlejší kytky, takže i s alchymistou budou kopretiny za 3,5 hoďky (tož se s nima taky ještě vejdu do posílené sklizně). No a pak budu muset přidat stromy, to je jasné.
    Tak ať nám berou ;)
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Rybiškýýýýý........... tak to už tady dlouho nebylo, je vidět, že se blíží doba prázdnin a dovolených a je třeba se pořádně připravit. Tak z první točky mi něco napadalo..... asi na 3 deluxe a ještě něco zbyde. Jsem rád, že tam jsou dekorky i do starších akcí - zrovna u této akce se mi to hodí.
    Tedy, rybičko jedna pruhovaná,Ty by jsi asi tuto akci plnit neměla.... anebo by Ti Tvoje širší rybí rodina měla brát roha. ;)xDxD
    Jó, kdyby jsi tam měla žraloka anebo kosatku - to by bylo něco jiného. Ovšem teď je otázka, proč jsi vlastně v pruhovaném, že?

    Tak ať se všem daří a ať si každý uloví to, co potřebuje.... já jdu ulovit něco k večeři.:)
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Skoro vždy trefím ten perfektní zásek a merlín žádný, samé mrciny...takže mincí poskromnu. Kašlu na to, co bude, to bude, nebudu se honit jak pes za ocasem...
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Drujde - to pruhovaný pižamko bych moc nepitvala ;)
    Rodina se už zdekovala a já si asi zalezu někde pod šutr ( teď nemyslím náhrobek)
    A zasekávat vopatrně, jo. Ne, že mi někdo natrhne háčkem hubu -.- Chytejte jen humry ;)

    Edit: kiki2305 - jsi hodná. Děkuju :inlove: Splním ti za to možná nějaké přání :D
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem měla 6 návnad - 3x deluxe, 5x obyč. Zásek 1x nepatrně mimo ten žlutý kruh, 5x přesná trefa (omluva, teď vidím ten překlep, má to být 7x :p), výsledek je 6x chobotnice, 3x merlín, 3x ta duhová ryba, 1x makrela a 1x humr. Docela dobré, ale je jasné, že budu mlít spíš deluxe návnady, zatím to z nich vychází líp.
    Kdyby se chytila nějaká skalára, slibuji, že ji pustím :)

    EDIT: Díky, skalarko, ale nejsladší odměnou je hřejivý pocit dobrého skutku :D
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  11. myška701

    myška701 Zelenáč fóra

    Musím říct, že akce vypadá neskutečně dobře! :p Co mě osobně potěšilo je to, že nemusím pěstovat speciální plodiny a můžu se tak dál věnovat pěstování toho, co potřebuji a zároveň se účastnit akce :inlove: Nejvíc nadšená jsem ale byla hned po spuštění hry, z herního pozadí, které musím říct, se opravdu povedlo! :music: Těším se, co z akce získám a přeji hodně štěstí a pevnou ruku při rybaření i ostatním!
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já mam něco kolem 48 mincí už chytání mi jde celkem dobře neni to nic těžkýho :D Nejdřív jsem se rozmýšlel jestli jít po stonku a dekorkách hned ale pak jsem se rozhodl že si nejdřív vezmu párty lístky a udělal jsem dobře :D Protože jsem vytočil růžový bobry :D
    Jinak na baha na jedné ploše mam komplet jen XXL stromy a na druhý ploše pár chlívků pár polí a pár stromů. Na normální farmě mam na hlavní všehochuť ale víc polí na divoké louce mam jen zvířata a růžovky. A na mýtině zase jen XXL stromy :) Snažil jsem se abych to měl vyvážené. :D

    [​IMG]
     
  13. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pechfogl
    Už můžeš sklízet
    :D:inlove:
     
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, nevím, jestli tomu popisu rozumím dobře, že nejlepší zásah je v tom mezikruží, když to svítí zeleně? dvakrát jsem tam chytila chobotnici a pak při naprosto stejném zásahu jen nějakou tu mřenku, málem starý škrpál :)))
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Boty - tomu asi nerozumíme nikdo xD Ale má to být, jak říkáš. Nejlepší zásah by měl být, když se kruhy překrývají. No, měl by....
     
  16. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    mám to stejný, překryté kruhy že už to víc nejde a stejně je na háčku jen čurda...
     
  17. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, včera jsem tu jen hodila okem, bylo hlídání. Večer, když dcera telefonovala, využila jsem toho, koukla na forum a pak zasadila bér. Žádná velká příprava, nějaké stromy a chlívky mám na farmě pořád, tak něco napadalo. Líbí se mi, že nemusím pěstovat akční rostlinky a moc se mi líbí odměny v této soutěži. Venku je horko a nedýchatelno, tak sezení u vody je príma. Ať všichni máme dobré záseky.
     
    petaM2001, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Pruhovaná, mluv za sebe ,-) Čemu nerozumíš? Ptej se a já ti na co chci odpovím ,-) Je to jednoduchý jak facka ,-) V první řadě je potřeba si uvědomit, že ten nápis fantastické, dobré, výborné nebo co tam ještě je, nehodnotí zásek, ale ulovenou rybu ,-) Takže merlin má vždy fantastické atd..... Jakou rybu můžeš chytit na perfektní zásek máš jasně popsáno v tabulce. Pokud máš perfektní zásek (překrytí kruhu s prostředním.... je to ten béžový mezi zelenými) a chytáš na obyčejnou nástrahu, tak můžeš klidně dostat i humra ,-) Proto používám jedině De luxe (nemusím chovat zvěř) a navíc minimalizuji náhodu, protože můžu na perfektní zásek dostat nejhůře čtverzubce a to 3ks..... tím pádem mám jistotu 15 mincí na perfektní pokus...., pokud padne chobo tak 27 mincí a maximálně 75 když je Marlin. Co padne z těch tří už neovlivním.... to je loterie. Chňápeš? ,-)
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Ryby ani rybaření nemusím, ale tady mám z 5+1 pokusů 7 merlinů, 6 chobotnic a 3 čtverzubce. Jo, to jde, řádek je doma, už jen dekorace.
    Jedu a pojedu jen de-luxe. Sice jsem na mýtině měla chlévy, ale peří z nich použiju až ke konci, když zbydou háčky a třpytky. Celkem pohodová, pro mě až trochu nudná akce. Ono jednou denně nahodit pár prutů, to moc akční není :D

    Dodatek: Pokud chcete vědět, kolikrát byl jaký úloveki, stačí kliknout do bílého obdélníčku vedle ryby.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey - Chňápu :D Téda, děkuju za vyčerpávající vysvětlení :D :D
    Podařilo se mi vylovit pár merlinů, dost těch nafukovacích ježků, jednu chobotnici a nějaký ploskozubce. Kazí mi to ten zkušební humr. Čudla zatím nedorazila :D(pár peříček bylo, tak jsem je taky pomlela). Jinak jedu Deluxe. Stříbrňáků mám 218, takže dobrý. Ještě ta lotérie mě trochu žere, ale co se dá dělat ;)
    A teď nebude z rybolovu nic, bo se bude čekat na stromy.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.